Nepodaná žádost o rodičovskou dovolenou u zaměstnavatele

pospes
22. kvě 2015

Jsem na rodičáku s druhým synem do prosince 2015, včera jsem tu měla kolegyňku z práce, říkala jsem jí, že v červnu půjdu do práce zjišťovat, jestli mi dají po skončení RD zkrácený úvazek. Ona to dnes říkala vedoucímu (co jsem doma s dětma, tak se vyměnil, takže ho neznám) a dnes mi volala, že mě nemá prý nikde evidovanou.
Takže jsem se dala do hledání papírů a nemůžu najít potvrzení, že jsem v práci žádala o rodičovskou dovolenou a její délku.
Mělo se to vyřizovat v době, kdy jsem měla psychické problémy, byla jsem tenkrát dost mimo, takže jsem na to asi zapoměla :,( V pondělí jedu do práce a půjdu zjistit, jak to je.

Pokud jsem nežádala, co to pro mě znamená?? Díky moc 🙂

blahova_andrea
22. kvě 2015

já třeba vůbec písemně nežádala o první rodičovskou. nikdo to po mě tehdy nechtěl. smlouvu jsem měla na neurčito, takže jsem byla dál zaměstnaná. když jsem místo domlouvání nástupu do práce došla s tím, že čekám druhé dítě, tak mi bylo sděleno, ať si podám žádost o čerpání dovolené (i to jsem u prvního neudělala, nikdo mi nic neřekl a koníka jsem tehdy neznala 😅) a v ní ať požádám i o rodičovskou dovolenou. udělala jsem tak. doma ale o tom žádný záznam taky nemám 😉 prostě jsem to napsala a zanesla do práce. vyjádření jsem taky žádné nedostala. prostě mi dál běží smlouva, jsem zaměstnaná a zbytek se bude řešit až přijde čas. předpokládám, že to máš stejně. pokud máš smlouvu na neurčito, tak jsi stále zaměstnaná ať jsi o RD žádala nebo ne. pokud by to nepožádání brali jako neomluvenou absenci, porušení pracovní kázně apod...tak by ti museli doručit výpověď. pokud ti nic takového nepřišlo, tak s tebou dál počítají jako se zaměstnankyní. aspoň si to tak myslím 😅 ber to tak, že se změnil šéf a nemá přehled o tom, kdo kdy všechno šel na mateřskou a kdy se má vracet. u nás toto taky ví spíš mzdová a personální a i ti se musí podívat, nemají v hlavě počítač 😉 určitě si tam zajeď a domluv se co a jak...věřím, že to je jen nedorozumění a vše bude v pořádku

xpila
22. kvě 2015

@pospes Pokud jsi opravdu nepožádala, tak tě můžou propustit z důvodu neomluvené absence. O rodičovskou dovolenou musíš požádat, zaměstnavatel nemůže tušit, jak dlouho chceš být doma.

pospes
autor
22. kvě 2015

@xpila Pokud by mě propustili, měla by mi přijít výpověď, nebo by se snad někdo ozval, ne? No to jsem to zas vymňoukla 😅 Uvidíme v pondělí...