Osobní rozvoj na mateřské?

gletnulka
4. kvě 2012

maminky, zajímalo by mě, jestli byste ve vašem okolí uvítaly možnost setkávat se (ne)pravidelně s dalšími maminkami na seminářích, volných nebo řízených diskuzích, přednáškách či školeních, která by se týkala témat, která vás zajímají? Jaká by to případně byla? Jakou částku byste byly ochotny za 2-3 hodiny těchto odborných přednášek, VČETNĚ hlídání dětí zaplatit?

gletnulka
autor
4. kvě 2012

nikdo nic...?

sebestol
18. srp 2019
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

Já bych o to rozhodně zájem měla 🙂

zelenaesmolda
18. srp 2019

@sebestol diskuze stara 7 let a autorka neaktivni

linbrno
18. srp 2019

Ale i tak se teď rozjíždí různé aktivity. Já koukám na Kongresy od Lucky Harnošové a letos se v Praze a v Brně rozjel projekt Marter, kde se pořádají workshopy pro maminky, hlavně na aktivity, co se dají využít v podnikání (třeba jak an dobrej životopis, timemanagement, r.zné prográmky vychytávky, jako Toggle a tak, správa FB, sebeprezentace) a tak.

sebestol
19. srp 2019
Uživatel sebestol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sebestol.

@linbrno No já narazila na Josefa Hoanga a jeho aktivity se mi dost líbí.