Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

blandule
22. únor 2008

Dobrý den,maminky.Jsem tu dnes poprvé.Chtěla bych se zeptat,jestli některá máte zkušenost s prodejem bazarového oblečení.Které sklady jsou asi nejlepší a jaké oblečení v jaké ceně se dá nakoupit.Díky všem za odpověď.
Blanka

unka7
22. únor 2008

Ahoj Holky,

já mám svojí fin. firmu a při mimču se to dá zvládnout, jen se musí dobře plánovat a pokud chci, tak i výdělek je super.

iwulik
22. únor 2008

ahoj maminy a co úklid bytů nebo domů,myslím ,že by to byl fajn přivýdělek.
Nemáte to některá vyzkoušeno?to se dá určitě zvládnout i s miminkem.

siguska
26. únor 2008

ahoj, ja robim kosmetiku Oriflame.. zarobok, je sice mensi.. cca 2000kč za 3 tyzdne.. ale moja kolegyna, sponzorka (tiez na MD), zaraba cca 25 tis. za 3 tyzdne... tam je to uz o inom... no snad, sa tam coskoro dostanem...

majoranka
7. dub 2008

Ahoj,taky pracuju doma při RP...přibrala jsem si k tomu nabídku bytové a profesionální kosmetiky a jsem spokojená.Jednak jsem si samozřejmě nakoupila pro sebe abych věděla co prodávám 🙂 a teď už třetí měsíc frčím.Způsob prodeje je obdobný např. s Avonem a pod. Holky ,které právě třeba Avon,Oriflame a pod. prodávají to mají ještě jednodušší...už mají svou síť odběratelů a berou to šmahem...nabídnou řasenku a k tomu prášek na parní 😀 Když budete chtít vědět víc,napište...Majoranka

skuli
7. dub 2008

iwulik-Ahoj.Já uklízela chodby barák než jsem otěhotněla.Měla jsem 50 kč za jeden byt na patře,který to měl zaplacené.Záleželo to na to,kdo měl zrovna uklízet.Někdy jsem měla za den 250 kč,někdy 100 kč.Vzhledem k tomu,že to bylo hotové za 10 minut,tak to bylo fajn.Ale jednou za čtvrt roku se myly okna 😝

siguska
8. dub 2008

Ak by ste mali zaujem o kosmetiku Oriflame, staci napisat spravu! POslem viac info! Prividelek samozrejme mozny! ak sa dari tak aj veeelmi vysoky...

skuli
9. dub 2008

jiskra-Taky dělám doma bižuterii,teď jsem s tím začala.Zatím jsou jednoduché náušnice.Je to ale mizerně placené.Za pár mám 3 Kč a udělám ho tak za 2 minuty.Když si vezmeš,že oni pak ty náušnice prodávají kolem 100 Kč,tak je to hnus.Taky jsem sháněla práci přes inzeráty a počítač,všude chtěli prachy dopředu a byly to podvody.Já naštěstí nic neposílala,ale mám pár známých co naletěli.Taky to klikání na reklamy jsou podvod.Proč jsi tu bižuterii přestala dělat?

dasap
9. dub 2008

holky, když pracujete a zároveň si přivyděláváte, jak se výdělky zdaňují? stejně jako v zaměstnání nebo jsou nějaké úlevy?

bambulik
14. čer 2008

ráda bych něco málo dělala klidně i doma, nějaký třeba ukládání dat do počítače nebo tak...
nějkaá malá domů navíc by se bodla...

skuli
15. čer 2008

skuli-Tak už jsem postoupila,už mám pár náušnic i za 4 nebo 5 Kč 😀 Ale je jich zatím málo.Měsíčně to hodí tak 1 500 kč.Zkusím něco nafotit a dám do alba,tak se pak můžete kouknout.

nursik
15. čer 2008

Ahojte, distribuuju bižuterii z Jablonce, dělám to už rok a měsíčně mám jednu mateřskou k dobru. Už tu někdo psal, že je potřeba si zakoupit katalog + vzorkovnici, ale není to žádná závratná částka, další žádné poplatky již nejsou a slevy jsou doživotní 🙂
Mám to ozkoušené, není to žádný podvod jako plnění obálek atd. Přepisování textů a podobné věco dnes neseženete,v době, kdy existují scanery atd., tak už lidskou sílu platit nikdo nebude 😉
Pokud by chtěl někdo bližší info, stačí napsat 🙂

misha721
16. zář 2008

Domácí práce.Registrační bonus 15kč.Až 3,20kč za každý příjmutý email!! Registrace zdarma na

😀

koky
29. říj 2008

Ahoj,chci se zeptat zda má někdo kontakt na obchody,které prodávají obnošené,ale značkové věci.Chtěla bych si udělat svůj vlastní obchůdek,ale nemám vůbec tušení kde to mám nakupovat. 🙂

petra2204
29. říj 2008

Ahoj, já pracuju u své původní firmy jako projektantka. Večer když je klid nebo když mi zbyde čas, tak přes den, když malý spí. Při dobré organizaci se to zvládnout dá, ale není to žádná zívačka 😀 . Dělám tak 2-3 hodiny denně. Já jsem spokojená, že se tím tak trochu odreaguju od domácího stereotypu a ve firmě jsou rádi, že jim s něčím pomůžu, nesehnali za mě náhradu.

webi
1. lis 2008

Já dělám administrativní podporu pro jednu společnost. Našla jsem to na inzerát. Je to tak na hoďku denně. Do bazárkového oblečení nebo otvíraní vlastního bazaru bych nešla. Taky mě to napadlo, ale je toho spousta, velká konkurence. Stačí se podívat na MMB :( Myslím, že by člověk musel mít sakra štěstí, aby se chytnul. Ale možná se pletu. Jestli s tím máte některá zkušenosti, napište.

suki
3. lis 2008

já dělám finanční poradkyni, školím se a čas si určuju podle sebe. Tak kdyby jste některá něco potřebovala, přijedu za vámi klidně domu. Brno a okolí není problém. Stačí napsat 🙂 Jen tak pro informaci dělám stavební spoření,penzijní připojištění, životní pojištění a program daňových úlev-to asi nikdo neznáte.Mám také dobré investiční programy a zařídím i hypotéky a úvěry. Jsem nezávislá poradkyně, takže Vám doporučím nejlepší bankovní ústav a ne jen jednu banku, mám smlouvy se všemi velkými bankami na trhu a vím kde je co nejvýhodnější 🙂 😉

konja
3. lis 2008

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda některá z vás máte zkušenosti s provozem internetového obchodu. Docela jsem nad tím začala uvažovat,ale potřebovala bych se poradit s někým kdo už s tím zkušenosti má.

ivousek
3. lis 2008

Tady je dost podobné téma: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ,taky zoufale hledám práci na doma ☹

nursik
11. lis 2008

A nebo nově nabízím spolupráci se společností HWC, práce je na smlouvu, v jejím sortimentu jsou drogérie, úklidové prostředky, potravinové doplňky. Pokud by se někdo chtěl podívat na sortiment a možnosti spolupráce, písněte do vzkazů 😀

mpad
11. lis 2008

Ahoj,

já mám jako přivýdělek bytovou kosmetiku DEDRA (sama ji používám a jsem velmi spokojená a mám dost zájazníků, protože jsou spokojeny také) pak mám k tomu prodej šperků firmy Cristian Lay a Avon, ten dělám už dlouho ...................takže takový přivýdělek 3v1 vše je katalogové, takže rozdám katalogy (je jedno jeslti dám někomu 1 nebo 3, pak odešlu objednávky a rozdám ...........takže časově naprosto nenáročné........
jsem moc spokojená, záleží na vás kolik si chcete vydělat, bud rozádte katalogy známým a sousedům a nebo i cizím .....na to já moc nejsem, ale i tak mi to trochu vydělá 🙂
koho to zaujalo a chce víc info, tak napište na IP nebo mirkapadourkova@seznam.cz

lussylucy
20. pro 2008

Já bych vám mohla nabídnout přivýdělek, který dělám já. Koukněte na moje stránky www.dedra-vse-pro-vas-byt.websnadno.cz. Jedná se o bytovou kosmetiku.

lennis
1. únor 2009

ahojda holky, nemáte tipy na práci u PC z domu pro manžela, furt po mně chce, abych mu něco našla, ale jsem bezradná!!!! Nemáte zkušenost? Budu ráda za jakýkoliv názor

valentovasasa
5. únor 2009

ahoj - já pracuji jako fin. poradce a je to super - čas si organizuji sama. záleží jen na mě. jsem k dispozici pro ústí nad labem a okolí (DC, TP, LTM) a pro Kladensko.

eatygrenee
20. únor 2009

Ahoj holky, chcete si přivydělat? jedná s ekosmetiku oriflame.Chcete kupovat kvalitní kosmetiku o 30%levněji a získat spoustu dalších výhod včetně dárků v hodnotě 4500, můžete si tak i přivydělat.O nic nepřijdete, výdělek dle Vašich schopností. !Pište si o bližší info jana.svecova007@seznam.cz

zdeni1
22. únor 2009

ahoj, také jsem sháněla práci na doma a dokonce jsem se nechala nachytat a poslala penízky a od té doby žádná komunikace ani práce a o penězích ani nemluvě. Takže jsem se rozhodla, že žádné peníze nikomu napřed už nedám, protože si myslím, že je to vše podvod. Teď dělám něco přes rok bytovou kosmetiku Eurona. Jsou to ekologické, koncentrované a účinné výrobky. Takže se to cenově vyplatí. Registrace je zdarma a nejsou žádné nucené objednávky. Sice to nejsou žádné tisíce, ale každá korunka je dobrá. Pokud chcete někdo bližší info tak písněte do IP 🙂

jajik25
26. únor 2009

skuli-o jaké náušnice přesně jde?docela by mě to zajímalo.mohla bys mi napsat bližší informace.zároveň bych chtěla někoho poprosit jestli by někdo nevěděl o práci jako třeba přepisování textů a pod.,samozřejmě bez podvodu a polatků.hlavně nenabízejte prodávání kosmetiky,parfémů apod.díky předem

majkeela
26. únor 2009

Ahoj holky, pokud hovoříte dobře anglicky a bavilo by vás učit děti, tak vím, že hledají učitelku angličtiny na Praze 6. Pokud by vás to zajímalo písněte mi prosím do IP a poslala bych vám veškeré kontakty a dala bližší informace. Zatím můžete mrknout na www.helendoron.cz.

ecinazuz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mikesova25
7. dub 2009

ahoj všichni, nabízím přivýdělek jak pro maminky na md,tak i pro pracující,důchodce atd. ... není to těžké a dají se zde vydělat opravdu krásné peníze, pište si o info do IP nebo na zdenca.mikesova@seznam.cz