Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

sugar88
9. led 2012

@atsif ahoj muzu se zeptat na praci popri MD s jakou firmou to spolupracujete muzete mi napsat k tomu neco vic?dekuji

ustarana
16. led 2012

@kristiluky ahoj, viem, že je to už starší príspevok a neviem, či to ešte platí, ale chcela by som poprosiť o bližšie info. Ďakujem

ustarana
16. led 2012

@maja33360 Ahoj, pokiaľ je to stále aktuálne, tak tiež prosím o info. Ďakujem

maja33360
28. led 2012

@ustarana Ahoj, jde o tvorbu fotopostupů pro stránky mujplan stačí připojení na internet, digitální foťák a chuť pracovat. Více info přímo u p. Hanzala stačí napsat, že bys měla zájem o informace o práci redaktorky. Můžeš napsat, že máš kontakt od Máji on už bude vědět. Přeji krásný den

mayerka
28. led 2012

ahoj, všichni podvedení "panem" Vinčekem!
Kontaktovala jsem jednu paní, co jí taky podvedl Denis Vinček, potažmo Velcl, zatím jsme 3 a hledáme další, co by se připojili k trestnímu oznámení. Jde o plnění obálek, montování propisek, šití medvídků... Pořád ten samý. Pište prosím IP. Tomu haj.lovi to přece nenecháme!

jasminy
29. led 2012

Pár korun se dá vydělat i za čtení reklam. Lepší než nic.

ustarana
31. led 2012

@maja33360 Díky si zlatá. Odhodlávam se napsat, na mateřské mi nějak kleslo sebevědomí.

agula
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majanak
16. únor 2012

Ahoj holky, doporučuji registraci na mamavpraci - zaměřuje se na hledání práce pro maminky na mateřské - pokud hledáte seriózní práci z domova, nebo třeba zkrácený úvazek zkuste to tam.
Vlevo na liště je vyhledávání nabídek podle regionu..např. ze dnes je nabídka asistenka na půl úvazku . pracoviště Odry okr. Nový Jičín 😉
Hodně štěsí Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ

valentovasasa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petr0nela
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monique07
28. únor 2012

Ahojky, já jsem na RD a pracuju z domu pro firmu Stiforp a ZeekRewards.

kratochvilova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nannynka23
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
strollering
12. kvě 2012

A co se stát lektorkou Strolleringu??? 😉

remenova
16. črc 2012

Ahoj, já dělám přes net více druhů klikaček a dá se vydělat vcelku slušně a za minimum času.

gabina0416
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monique07
27. zář 2012

Ahoj holky, nezkoušela jste některá obchodovat se zdravou a detoxikační kávou?

haninahanina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
martina112
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iff_kov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
iff_kov
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
aladain
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
olga19
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janatomi
16. led 2013

@mayerka Ahoj,chtěla bych se připojit,bohužel jsem taky naletěla.

zelva
18. led 2013

Ahoj holky, já zkouším novou kosmetiku, která je tady v ČR teprve krátce, takže je to taková nová příležitost, že to ještě není okoukané. Máte katalog a nabízíte všade kde můžete. Např v práci, nebo dáte manželovi či mamince do práce, prostě kde máte příležitost. Je to certifikovaná kosmetika na přírodní bázi a jsou na ní vellmi dobré odezvy. Já sama jsem ji vyzkoušela ještě než jsem ji začala nabízet a moc si ji chválím. Máte z prodeje dost slušné provize, nejvíce ze všech firem typu Dedra, Avon apod. Pokud byste měla některá zájem, tak písněte do IP. 🙂

mamkamalcher
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jana485
14. únor 2013

@skuli ahojky.Prosím tě neporadila by jsi mi jak ses k té práci s kompletováním bižuterie dostala?Pořád něco hledám ale nemám štěstí. Napiš mi na můj email jana.svobodova56@seznam.cz moc děkuju

jana485
14. únor 2013

@petra.a ahojky.Prosím ttě neposlala by jsi mi víc informací k té tvojí práci na doma nebo kde to mám hledat.Nemůžu nikde nic sehnat.Můj email je jana.svobodova56@seznam.cz Děkuji

bazalka01
15. únor 2013

Tiež som na materskej a pred istým časom som začala spolupracovať s dvomi firmami. Nezaberie mi to veľa času, lebo pri tom našom malom šidielku toho času nazvyš ani nemám ale v pohode sa to dá zvládnuť. Hlavne môžem pracovať z domu a byť pri svojej rodine. Sú to firmy kde neplatíte žiadne registračné ani členské poplatky. Takže som nemala čo stratiť. Ak by mal niekto záujem tak mi napíšte IP. Ochotne a rada poradím