Práce na mateřské dovolené. Dá se sehnat?

mijuna
25. říj 2007

Ahoj všichni, chtěla jsem se zeptat, jestli je v našem státě alespoň trochu možné sehnat práci na mateřské dovolené? Nesehnala jsem nikde nic. Jak jste na to vy? 😒

fialkadasa
7. říj 2015

@anetahozakova1
Prosim o info-dekuji

alenavy
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nerreidda
25. říj 2015

@anetahozakova1 nějaké info,prosím 🙂

sher0on
25. říj 2015

Viděla jsem nedávno inzerát, kde nalepujete známky, za každou nalepenou máte 13Kč, je to "práce z domova" a můžete si vydělat i 15tis. za měsíc 🙂

j.a.n.i
25. říj 2015

@sher0on A ty tomu věříš?

ddassik
25. říj 2015

@anetahozakova1 Mohu poprosit o info? děkuji🙂

elisset
25. říj 2015

@sher0on to je hloupost

sher0on
25. říj 2015

@j.a.n.i Právě že nevěřím :D Už to nemůžu najít, ale mrkněte na http://www.fajn-brigady.cz/ a zkuste, třeba na to narazíte

lucisa
25. říj 2015

@sher0on tohle už jsem viděla tak 3-4 roky zpět. Ale fungovalo to (jestli si dobře vzpomínám) tak, že ti za nějaký poplatek (!!!) poslali obálky, k tomu své propagační letáky, možná i ty známky, a ty sis sháněla adresy (známé, rodiny, náhodně), posílala jsi jim ty nabídky fy a když se někdo chytil a objednal si od nich něco (už nevím, zda to byly výrobky nebo určité finanční produkty, jako půjčky, pojištění apod.), tak ti zaplatili za tu jednu obálku, provize tam nebyla a záleželo na tobě, jak moc jsi otravovala známé nebo cizí lidi.
Úplně postavené na hlavu, z jejich strany naprostá drzost, nechali si zaplatit za své letáky, obálky, bez práce měli kontakty lidí a ty jsi byla za největšího debila, protože se to nikomu nelíbilo taková nevyžádaná pošta 😝

sher0on
25. říj 2015

@lucisa Aha, teď už mi to dává smysl.. No to je hnus

lucisa
25. říj 2015

@sher0on asi tak, nechala jsem si poslat instrukce, byl dokonce nějaký internetový pokec, hromadný, během něhož se nedalo reagovat a ihned po něm jsi měla snad jen 5 minut na registraci - samozřejmě proto, aby ti to hned nedošlo a reagovala jsi ve stresu, abys to stihla. Ihned jsem poslala dotazy, které mi měly zodpovědět další a další otázky a přesně podle předpokladu, odpovědi nemám dodnes, jsou to trochu jiní šmejdi.

sher0on
25. říj 2015

@lucisa Ti jsou vyčůraní jak mraky, takhle odrbávat slušné lidi, kteří zrovna potřebují nějakou tu korunu. To je fakt něco strašnýho.. Myslím, že by se šikla nějaká hromadná žaloba, pokud to ovšem je možné

lucisa
25. říj 2015

@sher0on to pochybuji, určitě to mají nějak ošetřené, záleží, kdo si to blbě vysvětlí, přečte, pochopí. Pak sice přijde o vstupní kapitál, doma mu budou ležet nějaké letáčky a obálky a bude akorát naštvaný 😝 , ale mám obavy, že na ně metr nebude.... 😝
Možná, kdyby ty materiály neposlali, tak by se dalo mluvit o podvodu, ale takhle se budou bránit, že sis to objednala a jak s tím naložíš dál, je jen tvoje věc....

veverkataja
2. lis 2015

@nursik ahoj muzu prosim blizsi info.dik Natal

tatka99
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horajda35
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anulien
18. lis 2015

Známá uklízí dopoledne když je malá ve školce. Její firma nabízí úklidy hodně na Ostravsku a v Praze. Já jsem dělala před porodem v call centru, je to jak pro studenty, tak pro maminky.
Posílám pár odkazů. Snad někomu pomůžu.

Úklidy, musíte se v tom trochu proklikat podle regionu.
https://www.prace.tips/?employers[0]=180

Call-centrum Praha
https://www.prace.tips/pracovni-pozice/bajecna-...

horajda35
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
horajda35
20. lis 2015

@anetahozakova1 prosím o bližší informace do mailu

schiferka
20. lis 2015

@terka1993 Ahojky, prosim Te, muzes mi nnapsat, jak to funguje? Nebo jak treba doporucis znameho a kdy si muzes vyzvednout provizi? Dal by me zajimalo, jestli Ti e-maily nespamuji pc. Dekuji 🙂

svobodnanovaevca
13. led 2016

Docela se rozmáhaj agentury na uklízení,žehlení,venčení pejsků,hlídání dětí a ti hledaj neustále někoho na smlouvu - práce dohodou,nebo tak nějak. Není to stálé,záleží o co máte zájem (u úklidu je to častější a pravidelnější),ale vyplatí se zkusit.

schiferka
13. led 2016

@anetahozakova1 Hezky vecer, mohu poprosit o vice info? Dekuji 🙂

hapovab
13. led 2016

@anetahozakova1 prosim vic info.dekuji

schiferka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koko_1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
citun
20. led 2016

Dělám Avon, Oriflame a Dedru. Ze všeho je nějaká koruna, ale nejlepší je Dedra. Jen lituji, že už jsem jí nezačala dělat mnohem dřív. 😉

schiferka
21. led 2016

Ahoj, pokud by měla některá zájem o vyplňování on-line dotazniku pro spol Aisa, tak pisnete IP 🙂 Hezký den.

nerreidda
21. led 2016

@schiferka info,prosím

schiferka
21. led 2016

@nerreidda Pisi IP 🙂

janina_sun
Odpověď byla odstraněná
Zobraz