RP přes partnera, denní vyměřovací základ se počítá i z podnikání?

stepanka_
28. únor 2018

Ahoj holky, pujdu si žádat o rodicak,ale chci to vzit přes partneruv vymerovaci zaklad,ale partner je normalne zanestnany +je OSVČ,ale to dělá jenom sem tam. Musi se pocitat denni vymerovaci zaklad i z toho,nebo stačí z jeho normalniho zaměstnání?

j.a.n.i
28. únor 2018

@stepanka_ Stačí ze zaměstnání.

klllarinka01
6. bře 2018

Taky premyslim, ze bych dalsi rodicak brala pres manzela. A co je k tomu treba? A vyrizuje se to jen na pracaku nebo i na ossz? A jeste jedna otazecka. To se vyrizuje az po porodu takze mi to daji zpetne a budu klasicky pobirat ctyri roky nemuzu si vybrat delku rp? 🙂 diky

stepanka_
autor
6. bře 2018

@klllarinka01 Ja jsem ted jeste na mateřský a od pulky dubna budu pobirat rodicak ,takze s tim neporadim ...ale byla jsem na socialce tam jsem dostala formular a pak jeste jeden papir pro sebe na vymereni denniho zakladu a pak papir pro pritele a s tim jsme zasli,kde vymerujou nemocnenskou a tak a pak jsme to odnesli zpatky na socialku ...ale delku si ted myslim muzes vybrat,kdyby si nebyla na mateřský a sla rovnou na rodicak

klllarinka01
6. bře 2018

@stepanka_ ja si myslim ze na socialce musi zjistit vymerovaci zaklad a pak urad prace s tim pracuje dal. Ale dekuju za kazdou informaci. 🙂