Neschopenka/mateřská. Jít na mateřskou 6 týdnů před porodem?

jituli84
4. pro 2019

Jsem skoro od začátku na neschopence, měl to někdo podobně, asi je finančně lepší jít 6 týdnu před porodem na mateřskou ne? jak ste to měly vy?

jituli84
autor
5. pro 2019

@kiki1912 já jdu 11,12. no když si vezmu, že ultrazvuk mám každou poradnu tak ještě dobrý, prej některý holky maj ultrazvuk jen 3x-4x za celé těhu. No mě malá moc nekope, je taková spací , tak jsem trochu nervozní vždycky.

kiki1912
5. pro 2019

@jituli84 no já sem dnes 32+4 a ty vlny co dělá to je mazec. Aji muž když má ruku na bříšku a vlní se nebo kope tak se směje. Ultrazvuk mám taky každou poradnu a od té doby co přejdu do špitálu tak budou i pásy. Od té doby co o malým vím fakt celý den hodně a i večer před spaním tak sem ani nevytahla angelsounds

kiki1912
5. pro 2019

@jituli84 ale se dneškem sem spokojená 😀 malej se oziva a aby toho nebylo málo měla sem jít k zubařce ale volala mi sestra že nestíhají že mě preobedna a k tomu odpoledne jedem pro kočárek

jituli84
autor
5. pro 2019

@kiki1912 Jako někdy kopká třeba celej den a vlní se a pak klidnej den, ta holka mě chce asi zničit 😀

niliho
10. pro 2019

@kuttu Myslela jsem výhodnější v tom, že nemocenská bude vyplácena o 2 týdny déle