Adipex retard. Máte zkušenost?

andreask46
5. led 2023

Dobrý den máte někdo prosím skúsenosti s Adipex ?nadmerné Příbram bez žravosti.nepiju alkohol,nejím tlusté ani pečivo ,piju jen čistou vodu a to někdy i 3l když se povede .a stále váha jede na horu u. Mojich 160 cm mám 102 kg co jsem měla normální váhu 60.zacalo to pred 4 lety a posledné 2 rapídne ..je mi 48 let

luucia
5. led 2023

Ahoj, Adipex je na předpis..když jsme kolem 25.roku s kolegyněma v práci blby s dietama, tak jsem Adipex vyzkoušela a nic horšího jsem nezažila.. Připadala jsem si jak nafrčená nějakou drogou. Strašně mě bušilo srdce, nemohla jsem spát, byla jsem úplně vybzikaná..jako hlad jsem neměla, ale tohle mi za to nestojí. Třeba to na každýho působí jinak, ale za mě prostě ne

l_
5. led 2023

Mas vysetrenou stitnou zlazu?

luuc5
5. led 2023

@luucia taky jsem ho brala a presne jak pises ..byla jsem jak sjeta 🤦🏽‍♀️Ale zhubla jsem 😂samozrejme potom zase pribrala ..mlada a blba noo🙄uz bych to nebrala ..

lv
5. led 2023

Taky tak, blbla jsem kolem 20-25 roju a bylo mi blbě. Známá pod dohledem obezitologa zhubla snad 40kg a udržela si to. Zajdi k lékaři, nech se poslat na tu obezitologii.

lenkalubina
5. led 2023

Zkuste mrknout na lc stravu. A prášky nebudete potřebovat 😉

betysch
5. led 2023

Na Adipex bych se vykašlala.Šla bych k obvoďákovi nechala se komplet vyšetřit a poradila bych se s ním o Saxendě nebo Ozempic.I tak budeš potřebovat upravit režim.

andreask46
autor
5. led 2023

@l_ mám všechna vyšetření mám za sebou ..dnes jsem ho užila prvý krát ..no pripadám si trošku ako v rauši sucho v ústech ale nic závažnější zatím teda .

andreask46
autor
5. led 2023

@betysch všechno mám už za sebou dokonce mám upravenou stravu a přes to přibírám.dnes každé 2 týdni.3 kg už nedokážu sama základni hygienu bez pomoci pomůcek .kdo to nezažil nevi co se ve mně děje ..už mne to doslova omezuje v životu ..😓😓