Alergie na kuřecí maso. Jak se to projevuje?

martina468
20. říj 2020

Ahoj maminky,chtěla jsem se zeptat,jak se alergie projevuje? Včera jsem připravovala kuřecí řízky a při naklepávání me hrozně pálily ruce,umyla jsem si ruce a bylo to v pořádku(pozoruji to delší dobu)další věc,nepozřu kuřecí maso ,když není čerstvé,úplně mě to natahuje.Je možné že mi to maso vadi?

adelka951
20. říj 2020

Na kuřecím mase není nic přínosného. Když ti vadí, tak ho nejez. Pokud už ho chceš jíst, tak si kup farmářské nebo bio kuře.

klokanka31
20. říj 2020

@martina468 Tohle mám taky, když sahám na syrové kuřecí maso, tak mě děsně pálí ruce, a naskáčou červené fleky. Jiné maso to nedělá 🤔

misina321
20. říj 2020

Ty jo, tak to slyším poprvé. Zkusila bych koupit nějaké bio od malého farmáře. Třeba to může být reakce na nějaké ty sajrajty, kterými to krmí nebo maso ošetřují 🤔

martina468
autor
20. říj 2020

@klokanka31 ano přesně jiné maso to nedělá

klokanka31
20. říj 2020

@martina468 Když jsem to říkala na alergologii, tak na mě doktorka koukala jak na cvoka, že o tom ještě neslyšela... I když ta je celkově mimo, když jsem jí říkala že budu alergická asi na řepku olejku, že mi stačí kolem projet a už lapu po dechu a tečou mi oči, tak pokrčila rameny, že to ještě taky neslyšela, ale tak ať se polím vyhýbám. Což je problém když skoro každý rok mám olejku za barákem... 😒

martina468
autor
20. říj 2020

@klokanka31 obávám se že bych za cvoka taky byla 🤔ale je to zvláštní .já byla na alergo v září ale vůbec jsem si na to nevzpoměla.Ja jsem jinak alergická na trávy a nově mi přibyla kukuřice (také pole)

klokanka31
20. říj 2020

@martina468 Ono je hodně alergií, někdy člověk nestačí zírat. Ale nechápu že se to mnohdy neprokáže. Např. mihne se kolem mě kočka a už lapu po dechu. Se svým psem jsem x let spala v posteli, a nic. No ale podle testů jsem alergická na psy, ale na kočky ne... 🤔 ale to maso mě fakt dostalo...

amazonkajanik
20. říj 2020

@martina468 ona to nebude alergie jako taková,ale reakce na to,co maso v sobě (na sobě,může být něčím omyto)má a nemá tam být. Po brigádě v Babisovo drubezarnach jsem kuřecí nepozrela dva roky a pak když už,tak jedině čerstvě upečené,ohrate mi smrdí. Ale co bere ségra z biofarmy,to je jiná! I vývar je tak mastný,že vypadá,jako bych do něj dala kostku sadla.