Antikoncepce Evelien

andysek158
2. zář 2018

Zdravím, je mi 16 a doktor mi tak před půl rokem předepsal antikoncepci - Evellien.
Chtěla jsem se zeptat na váš názor na tuhle antikoncepci a také jestli jste byli tak unavené a náladové. Já k tomu všemu jsem přibrala asi 6 kilo..
Co jsem tak četla tak tuhle antikoncepci dávají převážně spíše rodičkám. Já ji dostala kvůli tomu, že při menstruaci mám fakt silné křeče že musím ležet třeba 3 dny doma.. Jen se mi nezadá to co se děje celkově s mojim tělem. Děkuju za případné názory

hezz17
2. zář 2018

Rodickam? 🙂 to nějak noc nechápu. Rodicka=rodici žena pravděpodobně žádnou antikoncepci nepoužívá ne?

priefi
3. zář 2018

@andysek158 ja mela Lindinette 20 a totez 😉 jsou to hormony, co ovlivnuji Tve telo. Pribrala jsi nejspis kvuli zadrzovani vody v tele. Ale mozna pricina je jinde, ja zacala v 17 a do pul roku taky 6 kg nahore, pak se to stoplo. Naladovost, unavenost, silene bolesti hlavy behem pauzy.... Nevim, co to je za antina, co beres, ale pokud kombinovana, tak Te mohu ujistit, ze tem, co porodily a koji, se kombinovane nedavaji, tem, co nekoji pak davaji klasicky kombinovane. Urcite HA jsou pry nejak rozcelene podle veku, ale to bude ta skladba hormonu. Pokud Ti HA nevyhovuje, zkonzultuj s lekarem, muze Ti predepsat jinou, ktera Ti bude sedet lepe

baskervile
3. zář 2018

Je to nízkohormonální antikoncepce, dává se po porodu kojícím matkám. Já nepřibrala, ale menze šíleně rozházenej

petulkava
4. zář 2018

Já brala Evellien asi 7 let a naprosto v pohodě. Nepozorovala jsem na sobě ani únavu, ani náladovost, nic jsem nepřibrala. Velkou výhodou bylo, že jsem vůbec neměla menstruaci a po vysazení jsem za 4 mesíce otěhotněla a teď jsem 20tt a vše ok 🙂