Bolest hlavy po porodu

nikoulinka
4. črc 2018

Ahoj holky,

chci se zeptat, zda jste to některá měla obdobně. Jsem necelé tři měsíce po druhem porodu porodu. Plně kojim.

Nikdy jsem netrpěla na bolesti hlavy. Ani po prvním porodu. Ale od narození dcerky, me hlava boli, da se rict, nonstop. Hlavně teda ve spancich a jakoby "za ocima". Mam dostatek spanku. Obe deti jsou sikovne a pekne spi. Nejsou ani nejak uřvane, abych to.mela z hluku.

Nejsem zastance ruznych leku, atp. Takze se snazim hodne pit a nesahat po nicem. Ale jsou i chvile, kdy sahnu alespon po paralenu.

Mela jste nektera? Odezni tose?

zdenkaell
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenkajan
4. črc 2018

Měla jsem také a u mě to bylo způsobeno vysušením očí kvůli kojení. Možná je to i tvůj případ. Na radu očního užívám "umělé slzy", já konkrétně Hyabak, a je to v pořádku.

nikoulinka
autor
4. črc 2018

@lenkajan no je fakt, ze hure vidim. Ale nikdy jsem nemela 100% zrak... oci suche ale nepocituju. Tak nevim. Mam v planu i zajit k mudr., tak snad se na to prijde, z ceho to je. Je to celkem otravne :/

lenkajan
5. črc 2018

@nikoulinka Já jsem to právě také nepociťovala a docela jsem se divila, že za tlak za očima a bolest na spánku mohly suché oči

nikoulinka
autor
5. črc 2018

@lenkajan ahaaa, každopádně díky moc za tip 🙂

olsett
5. črc 2018

Nemůže to být od krční páteře? zkus nejaké cviky na protažení, odblokování, jinak bych ale skočila k dr...

nikoulinka
autor
5. črc 2018

@olsett no, řekla bych, ze se protahuju dost. Take jsem prvne myslela, jestli to nebude od páteře, tak se snazim denne v mezičase něco malo pocvicit. A je to prave bez efektu... další tyden nejspis zajdu, ať jsem klidnější :D

janaelia
5. črc 2018

@nikoulinka Pokud te to boli za ocima, tak si zajdi na ocni a opravdu te muze bolet hlava od oci, muzes je mit vysusene z kojeni i kdyz to nepocitujes. Zajdi si na vysetreni.

irenafn
7. zář 2018

Ahoj, mám to samé. Jsem také necelé tři měsíce po porodu. Mohu se zeptat jak Ti teď je a co Ti případně pomohlo? Děkuji

ver_novak
2. dub 2021

Doporučuji Kontryhel čaj...prášky mi vůbec nezabraly, ale čajík je zázrak- srovnáva i hormony po porodu 👍