Bolest při menstruaci. Co to může být?

volfikovi
23. čer 2020

Prosím o radu či zkušenosti. Dostala jsem MS, a divně mě bolí břicho. Je to taková tupá bodava bolest, která mi znemožňuje si dojít na malou. Jako kdyby mi nefungovali svaly a při zatlaceni šílena bolest. Jde mi středem břicha pod a nad pupkem, a sem tam do levé či pravé strany, podbrišek mě nebolí. MS mám 3 den středně silnou. Většinou mě břicho bolí, ale ne takto a začalo to dnes. Minulý měsíc jsem měla pozitivní 2 testy, pak už negativní ❌ tak jsem dal netestovala a čekala na MS. Nevíte někdo prosím co by takovou divnou bolest mohlo způsobit? A zda čekat či vyrazit k dr? Ještě mě napadlo, zda to nemohou být větry

sudylichozrout
23. čer 2020

@volfikovi A jsi si jista, ze nemuze jit o mimodelozni tehotenstvi?

volfikovi
autor
23. čer 2020

@sudylichozrout já nevím, vždyť víš, jaké jsem měla testy. Pak už nic, předevčírem se mi to rozjelo, ale MS byla zvláštní, hodně s hlenem a teď toto. Mám v ledvině malý kámen, tak mě ještě napadlo, že by to mohl dělat on, ale bolest je to divná, nezvyklá, ale jen když jdu na WC jinak ne

volfikovi
autor
23. čer 2020

A od té doby co mě to začalo odpoledne bolet MS zeslábla

tasimia
23. čer 2020

@volfikovi pokud máš takové bolesti, asi bych šla na gynekologii, tvoje testy si pamatuji, vyloučit mimoděložní aj.

apple_tree
24. čer 2020

Muzou to byt i priznaky endometriozy.

volfikovi
autor
24. čer 2020

Tak dnes ráno MS zmizela bolesti jsou menší

volfikovi
autor
25. čer 2020

@tasimia MS včera z ničeho nic skončila. Bolesti ustali. MS byla tedy neobvykle krátká, tak nevím zda zkusit ještě test. Celé je to podivné

te_reza
25. čer 2020

@volfikovi dojdi si na gyndu

tasimia
25. čer 2020

@volfikovi jdi na gynekologii spíše.