Bolest svalů, lýtka a celé nohy. Zajít raději ještě někam?

lana1111
19. lis 2023

Ahoj chci se zeptat,mám tetanii ,a artrozy v kyčlí a koleni chodím o berlích asi cca 2 týdny zpět mě bolí noha v lýtku jakoby natažené svaly,i bolest svalů v cele noze dotoho občas pnutí pocit píchnutí ,hned panikařim z trombózy,byla jsem u doktorky ta jen řekla že jeti z tetanie ,že trombóza to není že bych měla otok zarudnutí horkou nohu atd .nijak mě nevyšetřil a.na chvíli to přešlo a teď od pátku zase to bolí ten sval.nevim jestli jít někam nebo ne.chodim o berlích a na nohu se při chůzi postavím jen na prsty takže hodně zatínám lýtko .napadlo mě že by to mohlo být i ztoho třeba namozene ale nevím právě ,do toho jak mám tetanii tak mívám bolest na hrudi pocit nedodechnuti atd ,mám strach z plicní embolie kdyby to byla trombóza mám strach že bych to nepoznala tím že meboliva pořád na hrudi i kašel mívám chronicky atd máte někdo zkušenost prosím .byla jsem i v patek na pohotovosti a tam me nijak nevyšetřil jen rekl že otok není zarudnutí nic že jeti přetažene a z tetanie ,tak nevím právě jestli zas někam jít nebo se skusit nějak se uklidnit .

cilkat
19. lis 2023

Křeč dokáže chytit sval dlouhodobě. To, co popisuješ, zní hodně jako stav po "nepovolený křeči". ... Zvládneš nějak účinně dopnit hořčík případně i vápník? MOhlo by to pomoct.