Bolest svalů po námaze

robin92
30. kvě 2018

Zdravim vsechny, jak uz napovida nadpis, tak se potykam s bolestmi svalu, kdyz hodne pracuji nebo jdu cvicit a nekdy se stane ze to prezenu, tak me pak boli svaly. Mate zkusenost s necim podobnym?

janaelia
16. črc 2018

@robin92 Ano krásně voní levandule a jak říkáš, krásně to uspává, tedy alespoň mě 🙂, já se namažu před spánkem a krásně se mi potom spí 🙂. Celý krém voní fakt pěkně, kafr je tam hlavně jako ta hřejivá složka na ty svaly, ten je prohřívá.

janaelia
16. črc 2018

@robin92 Odpočinek je nejlepší, když to přeženeš, nic se nemá přehánět 🙂 tak si lehni a spočívej 🙂, namaž se a je to 🙂 Tak co sehnala jsi ve městě? To máte super lékárnu teda, když tam nic neseženeš ☹

robin92
autor
21. črc 2018

@janaelia Super jo taky se mi dobre usina pri levanduli, ted me tak napada, ze se blizi vanoce 😀, tak bych mohla objednat uz i mamce, ta levanduli primo miluje a na jeji bolave nohy se to bude krasne hodit, super, uz mam jeden darek z krku 🙂.

robin92
autor
21. črc 2018

@janaelia Jo to odpocivam, nedelam skoro nic, jen doma a tak, ale jinak to nepremaham, kdyz to prezenu, to je jasne 🙂. Jo sehnala jsem v lekarne, jsem rada, protoze u nas neni prakticky skoro nic. Ale zase tam sezenu co je potreba na horecku nebo bolest a tak, takze takove zakladni veci, jinak je vsechno na objednavku skoro. Ale ve meste jsem sehnala 🙂.

janaelia
27. črc 2018

@robin92 No jasně, já jsem ho pořizovala taky mamce a babičce, ta si ho hodně pochvalovala, víš jak to je ve stáří, to už pak bolí úplně všechno ☹, ale je s ním spokojená a používá ho už hodně dlouho 🙂. Teď je skoro jako laňka 😀.

janaelia
27. črc 2018

@robin92 Tak to je dobře, že jsi sehnala. Je to sice blbé, ale alespoň tam máte ty základní věci a když to do města nemáš nějak daleko, tak si tam zajedeš a důležité věci na horečku a tak tam seženeš a to je fajn 🙂.

robin92
autor
29. črc 2018

@janaelia Tak to je super, moje mamka, ted uz babicka, tak tu taky dost boli svaly, ale bere ruzne leky, tak nevim jestli by ho mohla pouzivat, ale jsou tam bylinky, tak s tim by snad nebyl zadny problem, ale nez ji ho dam, tak se radeji zeptam lekarky, mame totiz stejnou 🙂. To je super, ze se citi tak dobre 🙂.

robin92
autor
29. črc 2018

@janaelia No presne. Dulezti je ze tam pripadne sezenu leky na horecku pro Jiricka a co by on potreboval, kdyby se neco nahodou stalo a doma jsme nemeli, jinak jezdim do mesta i na velky nakup, tak vzdycky doplnuji i lekarnicku, at neco treba nechybi a jinak tu mame tu zalozni 🙂 jak ja rikam. Jo sehnala jsem uplne v pohode a ptala jsem se a muzu si objednat i pres internet a pak tam jen vyzvednout, takze super 🙂.

janaelia
29. črc 2018

@robin92 Já myslím, že pokud nemá nějaké reakce na tyto určité bylinky, tak by to mělo být v pořádku, ale záleží taky jaké prášky bere. myslím že poradou s lékařem nic nezkazíš a budeš mít jistotu, že jí to pomůže a neublíží 🙂

janaelia
29. črc 2018

@robin92 No tak určitě, alespoň jako nouzovka to postačí, někde není ani taková lékárna a musí jezdit daleko do města, na minulém bydlišti jsme to tak měli a musela jsem jezdit 20 km daleko do města pro cokoli, měli jsme tam jen mini večerku a to bylo vše, ale co taky člověk čeká na vesnici 🙂. Jo tak můžeš pak objednávat za internetové ceny a je to 🙂.

robin92
autor
31. črc 2018

@janaelia Abych rekla pravdu, tak presne nazvy leku fakt neznam, takze se radeji poradim. Je pravda, ze jsou to sice jen bylinky v tom kremu, ale prece jen jistota je jistota, protoze bere docela dost leku si myslim, tak to opravdu radeji proberu s lekarkou, tim nic nepokazim 🙂.

robin92
autor
31. črc 2018

@janaelia Jo tak vesnice je vesnice, to jste meli dobre, ze jste meli alespon tu vecerku, ja jsem predtim bydlela asi v jeste vetsi dire 😀, tam nebyla ani vecerka, tam kdyz ti neco chybelo, tak jedine k sousedum 😀, ale zase to bylo fajn a utuzovaly se sousedske vztahy, coz mi ted docela chybi. jj budu 🙂.

janaelia
31. črc 2018

@robin92 No tak to bude určitě lepší, když se poradíš s doktorkou, i když je to krém a ne nějaké tabletky, tak jí třeba nemusí něco sednout. Určitě tím nic nepokazíš.

janaelia
31. črc 2018

@robin92 No tak to jste taky měli úplně top 😀 a byli jste i oplocení? 😀 Je fakt, že to bylo lepší na takové vesnici, bylo běžné si jít půjčit třeba mouku nebo mléko nebo vajíčka 🙂, to se nám stávalo, jak mě tak i sousedka si ke mě chodila půjčovat a pak jsme vždycky dali kafe a prodrbali celou vesnici 🙂, ach jo kde jsou ty časy, to mi fakt chybí.

robin92
autor
1. srp 2018

@janaelia Ano nejsou to sice tabletky, ale i tak, presne jak pises, nemusi ji to sednout, sice levanduli miluje a ta ji nevadi, ale treba neco jineho ji tam nemusi sednout. Treba jak kvete repka, tak vedle tech poli ani nemuze projit, jak ji zacne bolet hlava z te vune, ale to vyzkousime 🙂.

robin92
autor
1. srp 2018

@janaelia Jo to byly casy, to mi fakt chybi. Jak to myslis ze jsme byli oploceni? Jako myslis oploceny barak? Jo to jsme meli 🙂. Jo taky jsme kafickovali, ted uz se to asi moc neosi takove pujcovani, dneska si kazdy hlida svoje jakoby je clovek chtel hned vykrast, ale na jednu stranu se zase nedivim v dnesni dobe.

janaelia
9. srp 2018

@robin92 Tak to se vůbec nedivím, že jí to vadí, to mi vadí taky, ale tohle je fakt jen plné bylinek, takže bych se nebála. Už jsi se ptala? Je to volně prodejný krém, takže si myslím, že to bude v pohodě 🙂.

janaelia
9. srp 2018

@robin92 Ne to se tak říká, že jste byli taková díra aby k vám nikdo nespadl 😀, ale to je jen sranda, jo dneska už to není co bývalo ☹.

robin92
autor
12. srp 2018

@janaelia Jo ptala jsem se a v pohode, nicemu ji to vadit nema, takze ji to budu moct v klidu koupi, dokrotce jsem ho i ukazovala a koukala na nej jak blazen a ptala se me odkud ho mam, tak asi vim co bude delat 😀.

robin92
autor
12. srp 2018

@janaelia Jo taak 😀 😀 tak to neznam 😀, to musim rict doma. Jako cela vesnice ze byla oplocena jo? Tak to je fakt dobre, ted jsem si to predstavila 😀.

janaelia
16. srp 2018

@robin92 Tak nemůžou zase vědět všechno že 🙂. Tak vidíš jsi jí dala inspiraci na dárek nebo pro sebe. Tak to je fajn, tak můžeš objednat, na pilulce mají pořád akci 1 plus 1 a je to, máš dárek vybraný 🙂, Vánoce jsou tu za chvíli 😀.

janaelia
16. srp 2018

@robin92 Jo 😀, u nás se to říkalo pořád, teda ti co bydleli okolo, v městech, sice byli některé menší, ale bylo to město a už se chtěli zbláznit 🙂. Jo doteď se tomu směju 🙂

robin92
autor
25. srp 2018

@janaelia No jako jo, sice to zni smesne, ale jen se otocime a vanoce tu budou 🙂. Jak skonci skola v obchode, tak zacnou davat mikulase a kolekce a je to 🙂. Jo uz jsem si objednala to dvoj baleni, v te akci, je to za dobrou cenu 🙂

robin92
autor
25. srp 2018

@janaelia Jo tak to je fakt dobre 😀.

janaelia
27. srp 2018

@robin92 Jo ono to ani tak směšně nezní, protože jak to říkáš, tak za chvíli budou vánoce v obchodě a jak se otočíme, tak jsou tady, tak je dobré už pomalu nakupovat dárky, alespoň já už to tak dělám, už mám některé i objednané, ať to potom není všechno najednou, tak ty už máš taky dárek vymyšlený 🙂

caseopea
28. srp 2018

Holky můžu se zeptat co že je to za krém, který tu chválíte? Mám rozpraskané nohy, tak bych uvítala radu zkušených 🙂

klartes
29. srp 2018

Je to volně prodejný krém nebo je třeba na něj mít recept? Já už taky sháním dárky na Vánoce, ať mám potom klid a nemusím běhat na poslední chvíli 🙂

robin92
autor
29. srp 2018

@janaelia Jo tak to mas pravdu, ja uz mam jeden tedy vymysleny a ted ho objednam mamce a jeste asi i babicce a dedovi 🙂, oni to vyuziji si myslim. Jak rikas Vanoce budou za chvili tady. To mas dobre vymyslene, ze uz ted objednavas, teda asi bych se taky mela podivat uz po darcich, pak vsechno schanet na posledni chvili je hruza. A co uz mas objednane jestli muzu vedet? 🙂

robin92
autor
29. srp 2018

@caseopea Na rozůraskane nohy to sice moc neni, ale je to krem na uvolneni svalu pri bolestech nebo je taky dobry pro masaz a relaxaci 🙂. Na rozpraskane bych zvolila asi nejaky mastnejsi krem. Pokud mas ale bolave svaly, tak se bavime o kremu Vaxicum a je fakt dobry 🙂.

robin92
autor
29. srp 2018

@klartes Bud v klidu 🙂, jeste je cas 🙂. Je volne prodejny, recept na nej nepotrebujes, je na nej i akce na pilulce, tak se kdyztak mrkni. Je to krem Vaxicum 🙂.