Bolest svalů po námaze

robin92
30. kvě 2018

Zdravim vsechny, jak uz napovida nadpis, tak se potykam s bolestmi svalu, kdyz hodne pracuji nebo jdu cvicit a nekdy se stane ze to prezenu, tak me pak boli svaly. Mate zkusenost s necim podobnym?

janaelia
4. zář 2018

@robin92 Jo pomalu sháním, je to fakt lepší, protože se nemusím pak honit na poslední chvíli 🙂. Mám objednanou peněženku, krémy, nějaké hry a stavebnice a kolo 🙂.

janaelia
4. zář 2018

@caseopea No nohy ho sice můžeš taky použít, ale na rozpraskané ti moc nepomůže. Je to krém na uvolnění svalů a relaxaci a je fakt super, pokud máš nějaké bolesti svalů, tak za mě doporučuji 🙂

janaelia
4. zář 2018

@klartes Jo je fajn mít to zařízené dopředu a pak na poslední chvíli nemusíš nic shánět 🙂, teď jsou třeba i lepší slevy a akce než na Vánoce 🙂. Jinak je to volně prodejný krém Vaxicum na bolest svalů a uvolnění při námaze 🙂. Kdyby tě něco zajímalo, tak se ptej 🙂.

klartes
19. zář 2018

@janaelia Ano to jsou lepší slevy to je pravda. To je fajn že je volně prodejný a kde ho kupuješ?. Na uvolnění by se mi hodil krém, hlavně na záda a ruce. Děláš si s ním třeba i nějaké zábaly nebo jak ho používáš? 🙂

klartes
19. zář 2018

@robin92 Díky moc, jen akce už skončila ☹, ale nevadí zase bude další 🙂. Jaké ty s ním máš zkušenosti? pomáhá ti na bolest svalů a z čeho tě bolí svaly jestli se můžu zeptat? 🙂

janaelia
29. zář 2018

@klartes Zábaly si s ním moc nedělám, má hřejivé účinky, tak nevím co by to udělalo, ale taky záleží kam ten zábal si chceš dát 🙂, Kupuji ho normálně v lékárně. Pokud tě bolí svaly, tak ho doporučuju, je super na uvolnění. Klasicky si mažu postižené místo a nechám uvolnit 🙂.

klartes
1. říj 2018

@janaelia Mě bolí často svaly na zádech tak jsem uvažovala, že bych si právě udělala zábal, ale na těch zádech ani moc nevím jak 🙂, abych nevypadala jako mumie 🙂, Ale taky mě bolí nohy z práce, máme toho někdy hodně a večer už melu z posledního.

klartes
1. říj 2018

@janaelia Prosím tě a ty si tedy zábaly děláš? Zajímalo by mě na jaké části těla, já bych si chtěla udělat zábal na záda s tímto krémem, ale moc mě nenapadá jak to udělat? Poradíš prosím? 🙂

robin92
autor
15. říj 2018

@klartes To nevadi zase bude jina, uvidis 🙂. Ja jsem ho zacala pouzivat nedavno, protoze jsem se o nem dozvedela az tady, zakladala jsem tuto diskuzi 🙂. Zatim co mam odzkouseno tak jsem s nim spokojena. Ulevuje moc dobre a krasne voni 🙂

robin92
autor
15. říj 2018

@janaelia le jsou casti tela, ktere by se pri bolesti prave zahrivat nemeli, mas s tim nejake zkusenosti, ze by se ti neco takoveho stalo, ze by to spise uskodilo? Napadly me treba zada, nekomu pomuze prohrati a nekomu zase ne, tak me to zajimalo.

caseopea
22. říj 2018

@janaelia Jo to by se mi hodilo, někdy mám pocit, že moje nohy váží alespoň sto kilo, jak je za sebou večer táhnu 🙂. Někdy mám pocit, že chodím po jehlách. Celkově mě bolí hlavně nohy. Ty ho používáš?

caseopea
22. říj 2018

@robin92 Jo už jsem psala, že i na bolavé nohy by se mi něco hodilo, někdy mám pocit, že chodím po jehlách a tahám je večer za sebou ☹. Nosím i masážní boty a zabere to jen na chvilku.

robin92
autor
28. říj 2018

@caseopea Tak to chce i vice odpocivat, jestli mas tu moznost a copak delas, ze jsi cely den na nohou? Myslim ze za zkousku by to stalo ho vyzkouset 🙂.

janaelia
30. říj 2018

@caseopea Ano používám ho a jsem s ním moc spokojená. A jaká část nohou tě bolí? Myslím že masáž chodidel by nemusela být špatná a pak taky nějaká celková regenerace a uvolnění 🙂.

janaelia
30. říj 2018

@robin92 Taky záleží jestli se používají mokré nebo suché zábaly. Mi mokré zábaly třeba nevadí, ale na záda suché zábaly moc nemusím, to mi spíše zhorší. Ty máš nějaké špatné zkušenosti se zahříváním zad?

janaelia
30. říj 2018

@klartes Ano jasně 🙂. Buď si dám kolem zad osušku a zabalím se do ní a před tím se namažu krémem a nebo se namažu a dám si nějaké starší tričko a obleču si na sebe župan a zalezu pod peřinu 🙂.

janaelia
30. říj 2018

@klartes Zábal jsem ti už popsala a nohy si můžeš taky zabalit třeba do ručníku a dát třeba ještě pod deku 🙂. Neboj jako mumie vypadat nebudeš, když se neobvážeš obvazem 😀.

klartes
11. lis 2018

@janaelia Tak to je dobrý nápad s tím tričkem, to taky vyzkouším 🙂. Protože bych si nerada zničila třeba pyžamo tím, že bude nasáklé krémem 🙂.

klartes
11. lis 2018

@janaelia No obvazem by to bylo asi na dlouho 😀. Nohy jsem zkoušela a super, jen by mě zajímalo, jak dlouho si takový zábal děláš? Jako myslím tím jak dlouho jsi zabalená? Já jsem byla zabalená tak tu půl hodinu a myslím že to bylo dobré 🙂

klartes
11. lis 2018

@robin92 Tak to je fajn, jo už jsem si všimla 🙂. A děláš si taky i zábaly nebo zatím jen mažeš a je to pro tebe dostačující? Jo já doufám že taky zase bude. Teď budou Vánoce, tak by mohlo něco zase být 🙂.

janaelia
23. lis 2018

@klartes Ano právě proto si dávám starší tričko, abych si nenasákla pyžamo a pak si ho převleču a jdu spát a zbytek krému se mi už do pyžama nenasákne 🙂.

janaelia
23. lis 2018

@klartes No to jo 😀, to by bylo fakt na dlouho 😀. Dávám si tak tu půl hodinku až hodinu a stačí mi to a jsem parádně uvolněná a taky záleží na tom jak moc se chci uvolnit.

robin92
autor
24. lis 2018

@klartes Jo urcite bude, neboj 🙂. Ja si zatim zabaly nedelam, zatim mi postacuje jen mazani a citim se dobre 🙂. Nahrivam se spise ve vane 🙂

robin92
autor
24. lis 2018

@janaelia Ja jsem si parkrat dala zabal na zada, nahrivaci decku, protoze me strasne bolely a kazdy mi rikal ze mi to ulevi a bude mi lepe a nakonec to bylo jeste horsi a horsi.

klartes
2. pro 2018

@janaelia To je dobrý nápad 🙂, ale já bych v tom tričku už asi usnula 🙂, někdy jsem dost unavená a když si dám ještě zábal na uvolnění, tak jsem jasná 😀.

klartes
2. pro 2018

@janaelia Hmm tak hodinku to je tak akorát 🙂. Zítra mám volno, tak si dám hezky zábal, protože bych měla být sama doma 🙂, pokud mi to nikdo nepřekazí.

klartes
2. pro 2018

@robin92 Ve vaně? Děláš si nějakou aroma terapii? To by mě zajímalo více 🙂. Copak k tomu používáš? Třeba i nějaké bylinky nebo tak? 🙂.

janaelia
30. pro 2018

@klartes Tak to nevadí, to už záleží na tobě, tak to už je pak asi jedno jestli by jsi v něm usla 🙂. 😀

janaelia
30. pro 2018

@klartes Tak co dala sis v klidu zábal? Nezkazil ti někdo tvé plány? 🙂 Já jsem si dala zábal jako vždy a nikdo mi v tom nezabrání. Uspím děti, uklidím si a pak už se jen válím 🙂.

janaelia
30. pro 2018

@robin92 Ono ne každému to pomáhá. Zkoušela jsi suché teplo že? A kde tě ty záda bolí? Ale ten krém tě tak neprohřeje, tak toho bych se asi tak moc nebála, ale můžeš to zkusit.