Bolest uzliny v třísle. Řešil někdo z vás?

mamio
22. zář 2020

Ahoj nemá někdo zkušenosti? Jsem v 9 tt, a od rána me bolí uzlina na pravé straně v trisle , jen při sedu, když si cupnu, na dotek, jiný uzliny necítím. Je pravda že trpím na častý infekce močových cest a řeším vše na urologii. Takhle jsem uzlinu cítila jen když jsme měla genitálni opar, pak se zvětšila, ale opar zadnej tentokrát nemám. Zítra jsem objednaná na urologii a řeším s gynekologem, jen mě zajímalo jestli některá z vás to neřešila. Díky 😞

lucifux
22. zář 2020

U mě naposledy zánět močových cest.

cilkat
22. zář 2020

Mě uzlina v pravém třísle prostě "občas bolí", bez většího důvodu už asi 15 let. Bývá to spojené s únavou, mám pocit, že to rozjel zvyk sedět s notebookem na klíně... Rozumny zdravotni důvod nikdo nenašel. Ale nikdy to není akutní ostrá bolest - spíš tupý tlak.

katule1990
22. zář 2020

@mamio Taky jsem měla, k tomu ještě velkou bouli (uzlinu) na krku. Nebyl to žádný zánět močových cest, genitální opar nebo tak. Prostě asi jen tělo s něčím bojovalo, bylo oslabené. Občas se mi takhle bolestivé uzliny po těle dělají (krk, podpaží, tříslo, vzadu na krku, za ušima) a vždycky časem zmizí. Byla jsem s tím i na ultrazvuku uzlin a na nic moc nepřišli, prostě asi jen nějaké oslabení imunity. Ale teď v těhotenství se mi teda žádná zatím neudělala.

mamio
autor
22. zář 2020

@katule1990 aha zajímavý, já právě poprvé nemám žádnou jinou vedlejší věc, teď vecer už je to lepší, snědla jsem B komplex a celej citron vymackala, tak uvidim zítra na urologii no 🙄díky za odpověď

mamio
autor
22. zář 2020

@lucifux a opakovalo se to někdy pak? A to tě bolela jen jedna?

lucifux
23. zář 2020

@mamio já měla zánět močových cest jen jednou, a boleli obě, pamatuji, že na pravé straně se mi udělala i boule, ale jako fakt velká.

mamio
autor
23. zář 2020

@lucifux jo to se me taky vždycky udělá i boule... Tak to jsi šťastnej člověk že si ho měla zatím jen jednou 😃

eleanora84
23. zář 2020

Já u zánětu močových cest nikdy neměla uzliny, mě k tomu stačilo jen blbě sedět a párkrát mi v trisle zdurely a pekelně bolely... Každopádně většinou to je známka boje s nějakou infekcí, takže u tebe bych to tipla na ten mocak