Bolesti v podbřišku po šestinedělí, co to?

michaellka3
25. kvě 2017

Ahoj, chtela jsem se zeptat.. Jsem na konci sestinedeli a poslednich asi 10 dnu me vzdy po vymoceni zacalo hrozne bolet v levem podbrisku... A obcas i v tom pravem, ale ten neni tak citlivy.. Pak se to zacalo zhorsovat - zacalo me to bolet i v posteli kdyz jsem si lehla na bok, pri nadechu a kdyz si na podbrisko mackam, tak me to boli a je citlive. Hlavne teda ta leva strana, ale poboliva i prava... Navic jsem pred asi tremi dny zacala krvacet jasne cervene.. Ale jen obcas a trochu. A pak treba zase cely zbytek dne nic. K doktorovi pujdu v utery a samozdrejme mu to reknu.. Ale chtela jsem.vedet jestli jste to taky nektera mela a co by to mohlo byt? Na netu jsem cetla o zanetu delohy, ale krom tech bolestech co jsem vypsala... Nemam zadnou teplotu..a ani nejsem unavena nebo tak. Citim se fajn. 🙂 a pri pohybu mi taky nic neboli. Jen obcas behem dne.. Nejcasteji ale v noci.. Me ta bolest takhle vystreli az se to skoro neda vydrzet :((
Diky!

ladyhacek
26. kvě 2017

To krvácení nevím. Mě to pobolívalo když se děloha stahovala. A 2 měsíce po pordu (vlastně tedy hned po 6nedělí) jsem dostala MS)
Raději svýmu DR zavolej hned asi bych do úterý nečekala (takhle před víkendem) Nemusí to být vůbec nic ale pro klid to bude lepší.

leki
26. kvě 2017

Zajdi si na gyngu. Kamoska to ma podobne (teda jeji mrnous ma uz pul roku) a nevim presne co to ma, tak abych nekecala, ale jakoby ji nejak vrusta deloha, je tam najednou min mista vevnitr a to boli. Navic ma teda hodne silnou menzes k tomu.. Resit se to bude vyskrabem delohy. Neni to nic hroznyho, ale musi se to resit. Ma jit ted nekdy..