Jak poznám, že mi něco zbylo v břiše po porodu?

hvezdicka97
18. srp 2016

Ahoj, skoro celé sestinedeli krvacim. Dnes jsem končila sestinedeli a určitě krvácet jeste budu. Není to silné ale je to celých šest týdnů s občasným spinenim a vytokem. Také mě poboliva v levém podbřišku celou dobu a dnes mi vystrelovalo do třísla. Myslela jsem si že to je třeba tím jak se zavinuje deloha ale už mi to začíná bytr divné. Zítra půjdu na kontrolu ale stejně mi to nedá a ráda bych, kdybyste se podelily o vaše zkušenosti. Děkuji 🙂 😒

katka865
18. srp 2016

Mela jsem to podobne. Po komplikovanem cisari jsem musela jeste na revizi, protoze mi tam zustal kousek placenty. Nechci ale strasit. Nebyla to zadna hruza jenom se to musi pohlidat

marticcelli
18. srp 2016

Ja spinila jeste nekolik dni po sestinedeli, mirne bolesti jsem citila pak uz obcas pri kojeni,ale mela jsem cs.. urcite bych to resila s dr, urcite bude ko ultrazvukem

lv
18. srp 2016

sama to nijak nepoznáš, uvidíš na tý kontrole

xvitko13
18. srp 2016

Holky mně taky zůstala placenta a musela jsem 3 týdny po porodu na revizi. Stejně je mi ale pořád záhadou, jaktože to nezjistili už při propouštění z porodnice, že mi tam něco zůstalo...☹ proč mi neudělali už při propuštění ultrazvuk? Kvůli tomuto zážitku bych chtěla asi příště rodit v jiné porodnici...

hvezdicka97
autor
18. srp 2016

Děkuji za odpovědi. Já právě mám tu krev normálně červenou, tak nevím no :/
@xvitko13 kontrolu ultrazvukem při propouštění nedělají, až po sestinedeli. Taky nevím proč.

A když dělají tu kyretaz, tak druhý den po tom už pouštějí domů?

kami1984
18. srp 2016

U nás hned 2-3den po porodu dělají kontrolní UTZ,po císaři mi ho dělali 4 tuším. Určitě zajdi k dr.,raději. Po akutním císaři jsem špinila asi 8týdnů:(( Po normálním porodu 4.

misicka1988
18. srp 2016

Mě při porodu dcery zapomněli uvnitř cca 10ti centimetrový mul , 4 dny jsem ho měla uvnitř. Potom se začal vylučovat sám..... Byl to mazec......☹

michelette
18. srp 2016

Rodila jsem přirozeně. Taky jsem krvácela komplet celé šestinedělí. Do posledního dne, pak jsem hned dostala menstruaci. Pořád mě pobolíval levý vaječník, ale na kontrole se na nic nepřislo.

hvezdicka97
autor
18. srp 2016

Děkuji za zkušenosti 🙂 určitě si tam zítra zajdu a budu moudřejší 🙂

katka865
19. srp 2016

@hvezdicka97 u nas se dela revize na dennim stacinari. Rano nastup, dopoledne vykon a odpoledne me propustili. Byla jsem tam cca od sedmi rano do dvou odpoledne

verunelka
25. říj 2016

Mé dělali ultrazvuk při propouštění 4. Den po porodu a 9. Den mi bylo strasne spatne, bolesti břicha teploty krvácení. ..zůstaly mi v děloze 20 cm Dlouhé blany , ktere se začaly vylucovat...musela jsem jít na revizi dělohy a kvůli zánětu dělohy jsem dostala antibiotika a musela tam zůstat do druhého dne...

ssssseeeee
25. říj 2016

bohužel s tímto jsem měla také špatnou zkušenost :( před odchodem z porodnice mi dělali ultrazvuk a že tam něco málo zůstalo - dali mi injekci a že se to samo vyloučí a bude v pohodě, nakonec jsem ale dostala teploty , zánět dělohy - podle primáře sem měla v děloze takový binec že nevěděl co si o tom má myslet , takže čištění dělohy, kapačka, antibiotika, vysoké teploty sem měla a nešlo mi to srazit, tolik léků co sem pojedla v porodnici, sem nesnědla za celý život ... nejspíš se to podcenilo a hned po prvním ultrazvuku jsem měla na to čistění jít .... v porodnici jsem pak byla týden a bylo to už pak celkem psycho :(

palomitacheca
25. říj 2016

@xvitko13 rodila jsem ve 3 ruznych porodnicich a UTZ mi delali jen poprve asi 3.den. Zase si nevzpominam, ze by nam nekdo prohmataval bricho pri vizite... Na UTZ mi nasli nejake zbytky v deloze a do zpravy napsali, aby mi na sestinedeli pichli oxytocin. O ten jsem se musela prihlasit, protoze na sestinedeli si mysleli, ze mi ho pichli uz na UTZ... asi mesic po porodu jsem pro jistotu sla ke svemu doktorovi na kontrolu, ten mi udelal UTZ automaticky a nechal mi pichnout dalsi oxytocin, protoze deloha nebyla porad dost stazena.
Podruhe a potreti mi UTZ nedelali, ale pri kazde vizite prohmatali bricho a rekli, ze se deloha krasne stahuje.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru