Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

vvercatkoo
9. srp 2016

@rubesovak díky, právě přemýšlím, ať nebloudim a stihnu se nahlásit do dvou na recepci. Dojedu tím Pendolinem po půl druhé

rubesovak
9. srp 2016

@vvercatkoo Není zač, pokud tu zrovna nebudu mít návštěvu tak Ti můžu přijít i klidně naproti 🙂

vvercatkoo
9. srp 2016

@rubesovak super 🙂

leninac
10. srp 2016

@rubesovak
v Pawliku a pojedu vlakem a také řeším jak se dostanu z nádraží. No, ale to budu řešit asi až na místě 🙂 uvidím jaké bude počasí a hlavně jak těžký budu mít kufr 🙂

rubesovak
10. srp 2016

@leninac
@vvercatkoo teď koukám, že jsou ti ty zastávky dvě, tak nevím, na které bude vlak zastavovat, ale nejblíž je zastávka u Aquafora, to je hned za Pawlikem a kousek od Jesseniuse. Dneska tady bylo pěkně hnusně, tak jsem nikde nebyla, ale až bude líp, tak tam dojdu🙂

vvercatkoo
11. srp 2016

@rubesovak no já na to právě koukala a Pendolino staví jen na jedné a to je to hlavní nádraží

magicwoman
19. srp 2016

@vvercatkoo netusim proc mi to dali od uterka, ale navrhla mi to pani kdyz jsem si volala na rezervaci, asi je to mene caste ale jde to ;) ty jedes uz zitra, ze? :D jsi pobalena, nachystana? Ja budu balit o vikendu, dneska napisu seznam a zjistim co mam poprat. Budu taky v Jeseniusu, jsem zvedava moc na pokoje a na spolubydlici :D

magicwoman
19. srp 2016

@brusinka.pusinka ja tak :D a pomohlo ti to na zada? Citis se lepe? Dekujeme za tipy na vylety, urcite neco podnikneme. Mluvim v mnoznem, protoze doufam ze se tam potkame s holkama z tadyma 🙂

magicwoman
19. srp 2016

@vvercatkoo @rubesovak @leninac holky prosim kdyby to slo pujdete me taky nektera naproti? Mam dojezd vlakem do Frantiskovek v utery 23.8. v 11.44hod.

rubesovak
19. srp 2016

@magicwoman ja bych snad mohla ,v 11 mi končí procedura a na další jdu ve 13:00 ale nevim jestli zrovna v to úterý nepřijede přítel,ale to uvidím a dám určitě vědět ju. Pokud nepřijede můžeš se mnou počítat😀

vvercatkoo
19. srp 2016

@magicwoman jasně, uvidim, jak budu mit procedury. Vem si raminka. Je tam jen skrin s peti raminkami bez policek

vvercatkoo
19. srp 2016

@magicwoman ja jedu v nedeli

magicwoman
19. srp 2016

@vvercatkoo aha, dobre vedet, dekuju za tip ;) mam ti nejake nabrat, na pujceni?

magicwoman
19. srp 2016

@rubesovak dobre, dej mi pak prosim vedet, at vim ;)

vvercatkoo
19. srp 2016

@magicwoman ne díky, já si nějaké vezmu 🙂 a ručníky tam jsou. Beru si jen jeden do aquaparku

rubesovak
20. srp 2016

@magicwoman urcite dam vedet 😀

magicwoman
21. srp 2016

@vvercatkoo and @rubesovak dekuju holky 🙂 A jake to tam je?? Jste spokojene?

magicwoman
21. srp 2016

Holky, je normalni ze tahnu velky kufr na koleckach? Nevim jestli toho nemam zbytecne moc. Kolik toho mate vy?? Jinak fen neberu, doufam ze na pokojich jsou.

rubesovak
21. srp 2016

@magicwoman řekla bych ze velký kufr je normální,ja mám velký a malý a tašku...jela jsem hold autem😀ja jsem si fen brala,na Radbuze totiž není.

demy22
22. srp 2016

@magicwoman Tady fen také není.

magicwoman
22. srp 2016

@demy22 aha, takze jeste ze to vim, takze pribaluju fen :D dekuju za info

magicwoman
22. srp 2016

@rubesovak ufff, trochu si me uklidnila :D to mas super ze jedes autem, ja vlakem, budu tu muset nejak utahnout :D

vvercatkoo
22. srp 2016

@magicwoman ja se vlezla do jednoho kufru

rubesovak
22. srp 2016

@magicwoman tak já Tě můžu vyzvednout,konecne to vím přesně🙂

miskuc
30. srp 2016

Holky, mám jeste poslední poukaz na slevu 1000 Kč. Kdo jej chce?

petraaaaag
30. srp 2016

Všude jen důchodci :/ je tu na pobytu někdo mladší? :D

rubesovak
31. srp 2016

@petraaaaag jasný😀kde bydlíš

petraaaaag
1. zář 2016

Belveder 🙂

rubesovak
1. zář 2016

@petraaaaag já Radbuza, ale už končím ☹

moncahk
10. zář 2016

Ahoj všem, v říjnu se taky chystám do lázní. Neví někdo, kde se dá zdarma nebo za hodně málo parkovat? Diky