Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
brusinka.pusinka
10. čer 2018
Trošku od nás :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(8 fotek)
brusinka.pusinka
6. dub 2018
Velikonoce , já a naše fluosenční džungarská holčička princeznička
Zobraz celou zprávu
(5 fotek)
brusinka.pusinka
13. bře 2015
Cvičíme s fotrem.
Ačkoliv nejsem zastáncem sportu a posilování, jelikož jsem přesvědčen, že to škodí zdraví, od té doby, co jsem se synem na mateřské, se mi začalo rýsovat některé svalstvo.
Samozřejmě, že toto svalstvo je důmyslně ukryto pod vrstvou tuku, takže není na první pohled vidět. Já o něm však vím a to je důležité.
Pokud bych měl pravidelný spánek, poklidný režim, pravidelnou vyváženou stravu a nebyl permanentně jednou nohou v blázinci, jistě bych byl namakaná korba.
Jak je to možné? No je to jednoduché. Starat se o malé dítě, to si člověk solidně zaposiluje. Konec řečí, připravte si cvičební úbor, karimatku a dítě a pojďme na to.
- Nejprve si procvičíme bicepsy. Vypusťte dítě na volno po bytě. Před tím rozmístěte předměty jako bublifuk, banán, plyšovou opičku nebo klíče od auta na vyvýšené prostory. Dítě většinou chvilku bezcílně chodí po bytě, než si uvědomí, že děsně potřebuje právě tyto předměty a začne se jich dožadovat. Samozřejmě, že dítě na ně nedosáhne, takže k vám přiběhne a začne somrovat, ať ho vysadíte. Hluboce se předkloňte, pevně uchopte dítě a trhem jej vyšvihněte do výšin. Nezapomeňte dítě nepustit nebo s ním nekřápnout o strop. To se vám potom dítě rozbije a jiné nedostanete. Poctivým pravidelným zvedáním dítěte ze země do výšky pro předměty dosáhnete časem nejen růstu svalové hmoty bicepsů, ale taktéž si zkurvíte záda.
- Zůstaneme ještě u paží. Tentokrát si vedle bicepsů procvičíme i tricepsy. Tento cvik je hlavně vytrvalostní. Vezmeme dítě do vzduchu, dáme mu do ruky klíče od bytu a necháme ho v této poloze odemknout. Výhoda tohoto cviku je v tom, že dítě nikdy neodemkne, protože se netrefí správným klíčem do zámku, takže pocvičíte maximálně. Pokud visící dítě ve vzduchu začne vzteky kopat, protože mu to nejde, procvičíte mimoděk i zádové svalstvo.
- Hotovo? Tak nyní si trošku dáchneme a dáme si relaxační koupel. Vezměte dítě k vodě krmit labutě nebo kachny. Dejte dítěti rohlík a pošlete jej k vodě, ať kačenkám rohlík hodí. Statistiky uvádějí, že 98 procent malých dětí vyslaných k vodě krmit kačenky, do této vody ihned spadnou, ať už omylem nebo záměrně. Urychleně skočte do vody za dítětem a pokuste se ho vylovit. Nezapomínejte správně dýchat, ať si hezky zarelaxujete. Pro větší efekt navození pohody doporučuju před koupelí kolem vody zapálit pár vonných svíček.
- Jste již řádně zrelaxovaní po koupeli? Vrhneme se na nohy. Před posilováním nohou je třeba tyto pořádně protáhnout, aby nedošlo k natažení nějakého svalu. Rozpalte proto troubu na 200 stupňů a zároveň na hořáku smažte při vysoké teplotě libovolné maso, popřípadě vařte omáčku, která je třeba neustále míchat. Zatímco vaříte omáčku, stůjte na jedné noze a druhou nohou odkopávejte dítě, které se vehementně snaží dostat do rozpálené trouby, aby se sežehlo.
- Teď už máte nohy protažené, takže se vrhneme na samotné posilování. To proběhne prostřednictvím sprintu s rychlým startem. Vezměte dítě ven k nějaké silnici. Odkrokujte od silnice patnáct metrů a dítě postavte na zem. Popojděte od dítěte ještě pět metrů směrem od silnice. Jakmile jste dostatečně daleko, dítě samo vyběhne sprintem směrem k silnici, kde se bude snažit skočit pod jedoucí auto. Oni to tak mají dané geneticky. Na vás je, abyste dítě dostihli ještě než zmizí pod koly auta. Nebojte se, že byste to nezvládli, jelikož motivace je velká a dokáže z vás vyždímat neuvěřitelné výkony.
- Nohy máme procvičené, tak se vrhneme také trochu na kondičku. Vezměte dítě s odrážedlem a jděte s ním na pozvolnou procházku směrem od bydliště. Čím dál půjdete, tím lépe. Dítě chvíli poklidně pojede na odrážedle. Posléze jím mrští o zem a bude chtít, abyste ho vzali do náruče. Vezměte dítě jednou rukou do náruče a druhou uchopte odrážedlo no a jděte domů. Výhoda tohoto cviku je v tom, že odrážedlo má pohyblivé přední kolo, které se neustále přetáčí, takže se špatně nosí. Navíc dítě tíhne k tomu, že se začne zmítat či prokluzovat a vy ho musíte ukočírovat, aby nespadlo. V kombinaci s odrážedlem v druhé ruce je to po fyzické stránce velmi zajímavá výzva. Cesta domů se změní v krásný fitness trénink.
Pokročilí rodiče půjdou místo procházky s dítětem na nákup. Zpátky potáhnou nejen dítě a odrážedlo, ale i tašku s nákupy, popřípadě nějaký domácí spotřebič (mikrovlnku, pračku...)
Já si myslím, že pro to pro dnešek stačí. Zacvičili jsme si hezky a pokud přežijete vy i dítě do další lekce, budu se s vámi znovu těšit na další kurz cvičíme s fotrem.
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
9. bře 2015
Deníček moderního fotra
Pracovní týden fotra na mateřský
Pracovní nasazení na mateřské dovolené lze přirovnat k běžnému zaměstnání ve smyslu vytížení a podávaných výkonů v jednotlivých dnech v týdnu. O víkendu alespoň na jednu noc odlifrujem mladýho k babičce a dokonce ve vzduchu visí i sex. Ten tam ale většinou pouze visí, protože je třeba vycídit celý byt a především je potřeba spát, hodně spát.
Jakmile víkend skončí, odpočatý se opět vrhám do práce:

Pondělí
- Uklizený byt, odpočatý já a rozradostnělé dítě. Čeněk sice vstává v pět ráno, ale zase toho za ten den více stihneme. Krása. Plný energie se pouštím do výchovy. Čtu mu z obrázkových knížek. Jsem trpělivý a snažím se Čeňka naučit konečně na nočník, nechávám ho se seberealizovat hrou s plastovými kuželkami. Chodíme na průběžné procházky, kde ho nechám, ať se vyblbne a k obědu jsem uvařil výtečná hovězí líčka pro nás oba.

Úterý
- Byt má po včerejším zásahu dítěte několik nedostatků a pořádek se udržet nepodařilo, avšak vše je v přijatelných mezích. Čeněk vstával opět v pět ráno, což mě nenadchlo, ale ani neurazilo. Stále se snažím dítě vychovávat a když například vezme hokejku a mlátí s ní do televize, důrazně mu připomenu, že se to nesmí. Čeňka dávám na nočník, když si vzpomenu. Pokud ne, bude holt chvíli posranej. Z obrázkových knížek mu už nečtu, pouze mu říkám, co vidí na obrázcích. Ven jdeme pouze jednou, protože dělá kraviny a neposlouchá. K obědu jsem udělal špagety se sýrem.

Středa
- Bytem se začíná šířit nelibí odér a celkově nevypadá hezky. Nepořádek je více než patrný. Čeněk vstával zase v pět ráno, což se mi vůbec nelíbilo a snažil jsem se ho silou přinutit tím, že jsem ho přimáčknul k matraci, aby ještě chvíli spal, leč bez úspěchu. Ve výchově nejsem již tak důsledný, takže když ho přistihnu, jak mlátí hokejkou do televize, jdu si na balkon zakouřit. Na nočník jsem ho zkusil dát hned ráno a jelikož se nic nestalo, po zbytek dne na to už kašlu. Obrázkovou knížku jsem schoval do skříně, aby mě s ní furt neotravoval, že chce číst. Venku jsme byli asi pět minut, pak začal dupat do kaluží, dostal lepáka a šli jsme domů, protože na to já nejsem zvědavej. K obědu budou špagety se sýrem ze včerejška.

Čtvrtek
- Byt je už regulérně nechutnej. Podle zápachu bych typoval, že někde v tom bordelu tady už dva týdny tleje mrtvej kapustňák. Ten malej sígr vstával zase v pět ráno. To už jsem fakt myslel, že mi jebne. Motá se mi hlava z nevyspání. Chvíli jsem ho absolutně ignoroval a snažil se spát, ale skrz jeho řev jsem už neusnul. Na výchovu kašlu. Když jsem ho přistihnul, jak mlátí hokejkou do televize, hodil jsem po něm vztekle obrázkovou knížkou a šel si nalít do kuchyně víno do půllitru. Na nočník jsem ho nedával, protože to nemá stejně cenu a já s ním ztrácet čas nebudu. Šli jsme ven, ale už ve výtahu mě nasral (už ani nevím, co udělal), takže jsme zase vyjeli nahoru a ven už nepůjdeme. K obědu bude majonéza.

Pátek
- Byt je absolutně na odpis. Pod barevným pěnovým puzzle se začíná objevovat plíseň, přes rozházený věci nejde skoro projít z jedné místnosti do druhý a ten hroznej smrad, který se šíří celým bytem, nejen že leptá stěny, ale jde dokonce i nahmatat. Přísahal bych, že jsem v koupelně zahlédl dikobraza, jak si staví hnízdo ze zbytků papírových ubrousků. Je to tady celý o tom, to tu zapálit a jít bydlet jinam. Satanovo sémě vstávalo znova v pět ráno a to už jsem si vzteky vyrval trs vlasů. Chvíli jsem seděl na posteli a čekal, až mě skolí mrtvice. Ta sice nepřišla, ale aspoň se mi zpustila krev z nosu a z únavy mi praskla žilka v oku, takže ho mám celý rudý. Jako démon.
Zatímco jsem ležel bezvládně na zemi, kam jsem samovolně upadnul (patrně mikrospánek), mladej rozmlátil hokejkou televizi a pak si zatleskal. Jakožto výchovný políček, jsem začal vzlykat. Myslím, že mi už konečně hráblo. Nočník v tom bordelu nemůžu najít, ale kdybych ho našel, tak bych si ho nasadil na hlavu a byl bych čaroděj. Ven půjdu jedině, až mě budou odvážet v kleci, takže žádná procházka.
K obědu jsem uvařil obrázkovou knížku.
Kdyby po pátku nebyla sobota, tak bych byl další den určitě už mrtvej.
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
7. únor 2015
Večer jsme společně s manželem a synem oznámili naší princezně ,že je přijata do školy.....reakce: bomba...výkřik,výskok,vylíté vše co na stole stálo...táta od čaje, syn kalhoty od šlehačky a kávy a malá říká Nóóó bóóže.....tak jsem to pokřtila....to budu mít ve škole úspěchy :grinning: <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
6. únor 2015
#mazlicci# modrá Kikina,zelený Bertik, a šnek máňa <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
6. únor 2015

Čtěte až do konce!!!!!Řvu tady smíchy
"Po přečtení tohoto se nějak nemůžu přestat smát":
Pondělí. Začal třetí týden školky. Musel jsem v sedm ráno přesvědčovat tříletou dceru, že si nemůže vzít do školky meč, který zrovna vyhrála, i když je roztomile dívčí a růžový. Už moje maminka zastávala názor, že když se děti mají vzájemně pozabíjet, tak ať je to potichu a bez bordelu a takový meč toho nadělá, kdo to pak má uklízet? Úspěch je, že se oblékla sama a včas. Drobná skvrna na kráse byla, že si vzala tričko na mikinku, ale pořád lepší než bombarďáky na kalhoty, abych zase nemusel vysvětlovat, že dneska jde za Madonnu. Jako posledně u doktorky. Nechal jsem to tak, nakonec jí to slušelo, to je výhoda holek. Můžou si na hlavu narazit kýbl pomejí a stejně pořád vypadají krásně.
Pro Viki jsme přišli tentokrát i s babičkou, což učitelku vyděsilo, až se zeptala, kolik dětí chceme. Obvykle je povoleno jedno dítě na osobu a den. Ale babička jen zamávala a frčela dál. My jsme vyrazili do prodejny luxusního nábytku, kde jsme se původně chtěli jen podívat na jednu skvělou pračku. Možná znáte takové prodejny, které jsou tak luxusní, až máte pocit, že se tam nehodíte. Zde byl pocit umocněn paní v drahém kostýmku a vlasech v pevném drdolu se zlatými jehlicemi s neuvěřitelnou vrstvou make-upu, které zmrzl úsměv na rtech, jak viděla dítě. A nás. Neustále Viki sledovala, sykala, přivírala oči při každém jejím pohybu, až to nevydržela a sdělila Kátě, že toto místo není vhodné pro tak malé děti, že je tu mnoho velmi drahých věcí… Manželka se zeptala, jestli tu mají nějaký dětský koutek, ale paní odtušila zavrtěním hlavy. “No, co se dá dělat.” - řekla Káťa a vzala malou do náruče, což paní trochu uklidnilo. Náruč nebo vodítko. Vážně tam byly drahé věci, jen gauč tam stál přes 800 000;-. Ale některé kuchyně a ložnice byly úchvatné. Naprosto úchvatné. A ty koupelny! Masážní designové sprchy a vany s magickým osvětlením, ze kterých bych se ani nehnul. Úplně jsme se v nich ztratili. Bloudil jsem místnostmi, když jsem narazil na manželku, ke která přiběhla Viki. Byli jsme v patře, na galerii, kde nikdo nebyl, tak jsme si ji dovolili pustit. Viděl jsem, jak tříletá Viki přiběhla k mamince, něco jí řekla, Káťa úplně zbledla, rychle nakoukla do koupelny, pak popadla dítě, prohnala se kolem mně a jen sykla: “ZDRHEJ!”
Seběhli jsme po točitém schodišti a ukryli se v chodbičce za jednou z kuchyní, když zrovna po druhém schodišti šla nahoru ona paní.
“Rozbila něco?” - zeptal jsem se nervózně. Tady cokoli budeme splácet do konce života.
Káťa zavrtěla hlavou. Byla bledá. “Přiběhla, že jí to nejde spláchnout. Ona se jim tam vykadila! No fakt! Normálně jim tam hodila čokoládovou anakondu, takovouhle!” A roztáhla ruce jak prolhaný rybář. Jenže doplnila: “Víš, že včera nebyla.” Viki vypadala spokojeně. Co teď? Dilema rodičů. Přiznat se? Nenápadně to uklidit? Než jsme se stačili rozhodnout, ozval se z galerie výkřik oné paní na celou prodejnu:
“PROBOHA, NĚKDO NÁM NASRAL DO SWAROVSKIHO!”
Pak zvuk dusajících nohou běžících nahoru. Pohledem jsme se s mou drahou polovičkou dohodli, že se nepřiznáme, ale zkusíme zmizet.
Znovu ječení: “Kdo tohle mohl udělat? Vždyť to ani není lidské, to je jak od gorily!”
Zase jsme se na sebe podívali a pokrčili rameny. Ano, také nás to vždy překvapí. Ono se řekne “děťátko”, ale než jsme měli dítě, netušili jsme, co takoví prckové dokážou. Paní zjevně žádnou zkušenost neměla. Pak se ozval mužský hlas:
“Byla tu taková malá holčička…”
Ale ten ječák ho hned přerušil: “Tohle není od malé holčičky, vždyť se na to podívejte! To je hovno jak cep!” Ticho, zřejmě se všichni dívali. Ani očima obsáhnout nemohli… Potom mrmlání: “Chm, holčička. Holčička. Tohle je veliký jak holčička!”
Nesmáli jsme se, byli jsme úplně zkamenělí, přesto nám nějak začaly slzet oči. Měl jsem deja-vu. Naposledy jsem hledání původce hovna zažil s mým psem. To byla tak nešťastná náhoda! Venčil jsem těsně před bouří, pes se snažil, jak mohl, aby to měl za sebou a dostal ze sebe všechno, i to, co si schovával až na zítřek. A když jsem to sbíral, tak mi pytlík i s hovnem vzala vichřice a vynesla obé až do druhého patra protějšího domu, kde s tím vítr flákl o jedno okno. Ten vítr měl sílu 90km/h. Pytlík to kamsi odválo, ale hovno zůstalo. I tehdá jsem se stačil schovat a byl tak neviděným svědkem pátrání jednoho starého páru, kdo jim umístil exkerment na okení taulku. Pokud se nad tím zamyslíte, působí to jako opravdová záhada, protože vykálet se na parapetu v druhém patře, není nic snadného. Díky tomu vznikla divoká teorie o mužích na lanech, kterým se nechtělo slaňovat až dolů nebo nepřejících sousedech, co se vytento do ruky a hodili nim to do okna. Ještě dnes mne budí ve strašlivých snech podobné ječení: "PROBOHA RUDOLFE TO JE HOVNO!! JAK SE SEM PROBOHA DOSTALO?!" Něco je špatně s mou karmou, přece něco takového se nemůže stát člověku v životě dvakrát.
Ječák prořízl prodejnu: “Proč koukáte nahoru? Myslíte, že něco takového udělá pták?!”
“Já hledám ventilaci.” - odpověděl mužský hlas a pak se ozval i další.
“Možná pštros, myslím, že v tom vidím ještěrku.”
Znovu jsme se s manželkou setkali očima a pak se podívali na dceru. Byla spokojená, coby ne, když se nám tak krásně vykakinkala.
“Já mám hlad.” - zakňučela Viki. Maminka jí ucpala ústa a zašeptala: “Právě jsme se přesvědčili, že jíš až moc.”
Že by Viki zbaštila ještěrku? Nebo si dělal legraci. Nejhorší je, že u tříletého dítěte to nemůžete nikdy vyloučit, ať ho hlídáte jak chcete.
“Já vám řeknu, co to je!” - slyšeli jsme ten ženský hlas, už tolik neječel, zněl spíš nasupeně. “Konkurenční boj! To je to!” - vyštěkla.
“Ale Agnes.” - ozval se mužský hlas, chlácholivý. “Kdo by sem nosil hovno…” - chvíle ticha, cítili jsme, že si to stále všichni prohlíží. “...z mastodonta.” - dokončil mdle, jako by se mu dělalo nevolno.
Sevřeli jsme s manželkou rty. Teď nesmíme vyprsknout. Nesmíme se smát! NE!!
“A kdo myslíte, že nám na výstavě rozbil to umyvadlo?”
“Co s tím budeme dělat?” - zazněl mužský hlas.
A druhý hned odpověděl: “Musí se to vyčistit, samo to asi neodejde. I když… Jestli ta ještěrka žije...”
Ženský hlas: “Kdepak, to nestačí vyčistit, to se musí vyměnit.”
“Proč vyměnit, vždyť to zařízení je určené právě na tohle.”
Zase chvíle ticha. Prohlížení. Národní muzeum muselo pukat závistí, protože žádnému exponátu se nevěnovala taková pozornost, jako tady… Tomu.
Vyplížili jsme se ven a podařilo se nám nenápadně vypadnout bočním vchodem. Běželi jsme až za roh a pak ještě dál. Až o dvě ulice jsme se vydýchali.
“Já mám hlad.” - zakňučela Viki znovu.
“Ty máš s jídlem utrum, mastodonte.” - prohlásila maminka.
Šli jsme dál. “Vědělas, že Swarovski dělá záchody?” - zeptal jsem se konverzačně.
“Ne. A už si od něj nic nekoupím, když teď vím, na co to je.”
Ano. To už víme. V hlavě mi zněla jedna věta:
“PROBOHA, NĚKDO NÁM NASRAL DO SWAROVSKIHO!” "

Čti celý článek
brusinka.pusinka
8. pro 2014
Maluj také obrázky,rukou horkou od lásky....Maluj s láskou hned
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
4. pro 2014
Pekelnice čertice ve školce..... Bojte se
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
4. pro 2014
Hurá do školky na čertí mejdan <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
1. pro 2014
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
1. pro 2014
Ledovka jak blázen...ach jó...se ani a rehabilitace nedostanu :frowning2:
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
29. lis 2014
Pozvánka už je na okně....Mikuláši,andílku a čerte :slight_smile:...
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
26. lis 2014
Šťastná holčička moje ,už oblékla zimní bundu :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
22. lis 2014
Sluníčko zářivé....to bylo radosti .....miluji <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
20. lis 2014
Maminko škoda že už není léto...proč? Protože se mi stýská po zářivých barvičkách...tak se maminka překonala a už se rýsuje čepička a šála v zářivých barvách :slight_smile:není nad to splnit drobná přání za úsměv :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
19. lis 2014
Za jedenáct dní první adventní neděle ...tááák se těšímě :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
9. lis 2014
Mamí pomóc....ten večerníček jé ale blbost....lepší jé se zvířatky....to tam nelítá peřina... :grinning:
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
7. lis 2014
Mánička roste
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
5. lis 2014
Maminko,víš čím budu až budu dospělácká?Nevím,tsk mi to prozraď...Budu Saskie Burešová....Proč?Protože děda říkal že ta je v televizi už 100 let a pořád je kočka..
.. :grinning: <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
3. lis 2014
Děvčata která prodáváte pletené výrobky z papíru...ozvěte se děkuji
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
1. lis 2014
Maminko ty jsi moje duše...bez tebe byl i taťka ztracený....ještě že jsi naše...a nejsi jiná...vyznání moji 5 leté dcerky...nejde než ji obejmout
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
31. říj 2014
Naše láska zombie <3
Zobraz celou zprávu
(5 fotek)
brusinka.pusinka
31. říj 2014
Moje láska jde do školky na helloweenskou párty.....a má dobroty
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
24. říj 2014
Dětská spokojenost a radost z maličkostí jé úžasná :slight_smile: a tolik zahřeje
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
19. říj 2014
Krásný nedělní večer
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
19. říj 2014
Krásný film.....zrovna hraje na prima cool Maska
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
17. říj 2014 vybrali jsme
Připravujemě se na vánoce 2014 137 fotek
brusinka.pusinka
14. říj 2014
Pro Ně,vstávám s úsměvem,Pro Ně se těším na každý den....pro Ně stojí za to žít <3
Zobraz celou zprávu
brusinka.pusinka
13. říj 2014
Cestou že školky...barvy podzimu
Zobraz celou zprávu
Strana
z 13
Předchozí Strana
z 13
Další