Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

katkatomaskova
20. bře 2017

Ahoj děvčátka, zdravím 🙂 Zrovna jsem si cvičně sbalila kufr, a jdou na mě mrákoty... 😵 😂 Chtěla bych se zeptat těch, co už byly ve FL na pár typů... Jdu do hotelu Luisa, připlácela jsem si nadstandard. A chtěla bych se zeptat, jestli tam jsou k dispozici ručníky a osušky, případně jestli je v koupelně na pokoji fén. To byste nevěřily, kolik tyhle položky zabírají místa 😵 Zároveň řeším, jak to vyhrát s botama... Ve výzvě psali, že bych měla mít několikery boty - jedny na cvičení, jedny na procházky, jedny do pokoje a jedny k bazénu.. 😵 Další neskutečný žrout místa... Mám jedny polobotky s bílou podrážkou, tak přemýšlím, jestli je nepoužít na ven i do tělocvičny s tím, že je po chození venku omyju...

janap777
20. bře 2017

Cvičí se většinou na boso

katkatomaskova
20. bře 2017

@janap777 Naboso?? Tak to si nedokážu představit nic jiného, než jógu vsedě 🙂 U ostatního cvičení je to tak na rozbití kokosu, naboso... ??

No a co ty ručníky???

katkatomaskova
20. bře 2017

@janap777 Oprava... Koukala jsem, že na ručníky jsi psala vedle na diskuzi, takže to tady považuj za řečnickou otázku 😅

janap777
20. bře 2017

Většinou se cvičí jóga a nebo mojziska v leže

katkatomaskova
20. bře 2017

@janap777 A počítají tam i s amatéry v tomhle cvičení... ?? Nebo si mám dát pár lekcí z youtube? 🙂

janap777
20. bře 2017

Počítají neboj

tortojs
20. bře 2017

@katkatomaskova vždycky jsme cvičili naboso. Já sebou měla sportovní boty na výšlapy (nachodila jsem tam přes 100km) a jedny společenské a pantofle do pokoje. Fén jsem na pokoji měla ale byla jsem v Adleru, nevím jak ve tvém hotelu. Ručníky jsou samozřejmostí. Pokud je necháš na topení, tak ti je nechají, pokud je necháš na zemi, tak je vymění.

katkatomaskova
21. bře 2017

@tortojs A ty výšlapy jsou nějak organizované, nebo si můžu vyrazit sama? 🙂 Všude okolo je krásná příroda, doufám, že bude hezké počasí na trajdání 🙂

janap777
21. bře 2017

Jsou jak organizované tak můžeš i sama. Hodně se da zvládnout i busem a pak zpět. Doporučují jet busem do Chebu, nádherné centrum a hrad a pak zpět asi po červené pres Komorní hůrku. Je to cca 7 km a nenáročné

katkatomaskova
21. bře 2017

@janap777 To zní parádně! 🙂 Děkuju za typ 🙂 Koukala jsem, co je v okolí Františkových, kam se dá dojet busem nebo vlakem, kam se dá podívat a něco zažít 🙂

janap777
21. bře 2017

Hezká je i Skalná - Vildstejn, Seeberk, Motýly dům

tortojs
21. bře 2017

@katkatomaskova já plánovala sama. A bylo to super. Nejdelší výlet jsem měla asi 21km okolo hradu Seeberg. A po turistických trasách okolo. Moc mě mrzí že jsem nestihla Motýlý dům a botanickou zahradu. Nakonec totiž člověk zjistí že tři týdny jsou nic. 🙂

katkatomaskova
21. bře 2017

@tortojs No na tohle se těším 🙂 Hlavně aby bylo počasí... 🙂 V dešti se mi courat nebude chtít 😅

ewik84
21. bře 2017

@katkatomaskova já se před týdnem vrátila z Adleru. Taky jsem mela hodně věcí. Nejvíc jsem vyuzila úplet ve černé šaty, ke kterým jsem si brala 3/4 elastaky a chodila v nich na procedury. Třeba při vagin. iritaci a při tamponů a při sedacím plynu super. Nemusela jsem nikde běhat s holým spodkem. .. proste vždy jen vykasat. U ostatních procedur se jde vždy do naha. Takže doporučuji vzít plavky, župan - do bazénu. Na jógu elastaky, ponožky s protiskluzem a nějaké tričko/možná i mikču, v tělocvičně bylo celkem chladno. Pak sportovní oblečení a boty na túry, pokud plánuješ chodit - já každý den šla cca 10 km rychlo chůzí s holema. Na hotel, na procedury a do bazénu stačí jedny pantofle. No a pak už jen něco v čem budeš chodit na snídaně, obědy a večeře. Pak už jen záleží jak moc jsi spolecenska a zda budeš chtít chodit do divadla a třeba tančit.

janap777
22. bře 2017

Přesně, já pres den ve sportovním a akorát když jsem někam vyrazila tak společenské oblečení. Pres den elastaky nebo tepláky 😉

katkatomaskova
22. bře 2017

@ewik84 Nooo, řekněme, že jsem od tanečních netančila... 😅 Takže to asi úplně nehrozí. Ale zase nevylučuju na druhou stranu 🙂 Pokud ale vím, tak by v lázních měl být nějaký společensky-kulturní program. Společenské budu mít vyřešené tím, v čem pojedu, takže to nebudu muset cpát do kufru 🙂 Tam dám opravdu to sportovní, oblečení na hotel a bude 🙂

janap777
22. bře 2017

Jsou tam koncerty, kino, divadlo atd.

katkatomaskova
22. bře 2017

@janap777 I kino? Tak to je bezva 🙂 Divadlo jsem na mapě našla, ale kino ne. Neva, stejně to tam mám v plánu prozkoumat a projít 🙂

ewik84
22. bře 2017

@katkatomaskova kino je v Chebu. Primo ve FR.L. ne. 🙂

katkatomaskova
22. bře 2017

@ewik84 Tak to jo, to už se nedivím, že jsem ho nenašla 😅

janap777
22. bře 2017

Dřív promítali v Luisinych lázních

nudlicka
22. bře 2017

@janap777 Ahojky, jak dlouho se snažíš a může se zeptat na věk? Máš za s sebou i IVF?

nudlicka
22. bře 2017

@tortojs Ahojky, moc gratuluji, poslední dobou jen slyším, jak to žádné holčině nepomohlo, že to , alespoň byl super relax🙂Můžu se zeptat po jaké době od lázní se ti to povedlo a přirozeně a nebo po IVF? Je to první miminko?

katkatomaskova
22. bře 2017

@nudlicka Tohle nikdo neslyší rád, že to nepomáhá.. 😂 S takovými slovy opatrně tady... 😂 Tam každý jede s vírou, že to upevní zdraví a pomůže 🙂 Můj kamarád analyzoval historický fakt, proč měly FL takový historický úspěch v léčbě neplodnosti... Cituji... "Protože v těsném okolí lázeňského komplexu byla za rakousko uherska jízdní jednotka " 😂😂 Berte to, prosím, s nadsázkou, je to komik 😂

nudlicka
22. bře 2017

@katkatomaskova No já jedu s vědomím, že mi to pomůže🙂Spíš jsem citovala, některá děvčata, nebo i z doslechu😉Bude mi 39, 10.let snažení, vše jsme vyzkoušeli a nic, takže lázně je má "záchrana, pomoc"pak poslední KET, takže já jsem na 100% přesvědčená, že mi to pomůže👍

katkatomaskova
22. bře 2017

@nudlicka 😨 No tak to je hrozný... 😔 To si vůbec nedokážu představit.. 😖 A kdypak se jedeš láznit??

nudlicka
22. bře 2017

@katkatomaskova Mám žádost na pojišťovně, tak uvidíme, pevně doufám, že mi to schválí🏡Dělala jsem fakt psí kusy🐶...od různých sirupů, doplňků, masáží, cvičení, akupunktury, hypnozy, prostě jsem si připadala, jak blázen, mezi to vkládala IVF, 2x se to chytlo a pak bohužel jednou v 8tt a pak v 10tt jsem o to přišla, ale zvedla se a "šla" dál.Naštěstí mám kolem sebe opravdu super lidi, takže zatím nepotřebuji odborného lékaře😅, ani antidepresiva🙂
Ty se snažíš jak dlouho, podle reakce, asi kratší dobu a budeš mladší😉

nudlicka
22. bře 2017

Je tady holky někdo, kdo se také snaží dlouho a miminko nepřichází?

janap777
22. bře 2017

@nudlicka
My se snažíme už 10 let, také zkoušim vše možné. 2 x trhu vždy konec v 6 TT naposledy v lednu. Takže ted chci lázně a pak poslední Ivf.