Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

mzat1
24. zář 2017

@linusha ja jedu az za tyden. Tak pak se mnou pocitej😉

wendissek
24. zář 2017

@linusha uzij si to zlato 🙂

linusha
25. zář 2017

@mzat1 jasné 🙂
@wendissek Vendi díky moc, zatím jsou to tu jen trable - pendolino nas vyhodilo kousek za Prahou takže cesta sem s přestupama, špatně mi zařadili papíry takže na vstupní prohlidku jdu až odpoledne takže paráda.

wendissek
25. zář 2017

@linusha Neboj vše se za chvilku uklidní a ty si to budeš jen užívat 🙂

mzat1
30. zář 2017

Ahojte tak zitra ficim za vami. S kym se to tam potkam?

fizikova
30. zář 2017

@mzat1 kde budes bydlet? Ja jsem na Jeseniusu jeste pristi tyden ☺ pak pokud mi pojistovna schvali prodlouzeni tak zrejme na Pawliku

mzat1
1. říj 2017

@fizikova na pawliku. Za pul hodky vyjizdime🙂. Tak jak dojedu pisnu a dame nekde sraz?

anicka1211
1. říj 2017

@mzat1 ja tu jsem taky,mam jeste tyden jako @fizikova,ale mam to ted dostat,takze zrejme taky budu doufat v prodlouzeni. Jinak ja jsem na Radbuze🙂,tak se muzeme taky potkat 🙂

anicka1211
1. říj 2017

Holky a nastupuje někdo dnes taky na Radbuzu nebo Adler?

mzat1
1. říj 2017

@anicka1211 @fizikova tak se muzeme domluvit a po veceri dat nejaky sraz? Akorat ja jeste nikam asi netrefim

linusha
1. říj 2017

@mzat1 čau já tu jsem taky. Já tu budu minimálně ještě 14 dní. Nechci mluvit za holky, ale za mě myslím že tě můžeme na Pawliku i vyzvednout. 🙂 Co vy na to holky @anicka1211 @fizikova ? 🙂

mzat1
1. říj 2017

@linusha je ahoj. Na sebe mame i tel ze? Bylo by fajn kdyby ste me vyzvedli. Ale pokud by to neslo urcite si poradim😉. V kolik by ste to tak videli? @anicka1211 @fizikova

linusha
1. říj 2017

@mzat1 ahoj, jj máme. Za mě to jde, když by holky nemohli tak tě kdyžtak vyzvednu sama 🙂 Já navrhuji kolem 18.00, ale uvidíme co holky. 🙂

mzat1
1. říj 2017

@linusha oka pockame co napisou.

anicka1211
1. říj 2017

@linusha no za mě to není problém, můžeme se potkat večer, akorát já teda chodím na véču cca v 17:45, máme ji od 17:00 - 19:00, páč bych měla hlad, kdybych šla dřív, takže bych mohla dorazit v 18:15 na recepci Pawliku, může být ? 🙂

mzat1
1. říj 2017

@anicka1211 urcite muze byt i 18:15.

mzat1
1. říj 2017

@anicka1211 @linusha holky tak ja mam vecu az od 18:30 tak muzem to nechat az na 19:00 nez zjistim co a jak at se najim

anicka1211
1. říj 2017

@mzat1 holky se mnou dnes nepočítejte,manžel mel autonehodu,jela jsem za nim. :( Mam po laznich,sem hotova :(

mzat1
1. říj 2017

@anicka1211 jezis, tak hlavne at je v poradku. Drz se

linusha
1. říj 2017

@anicka1211 Držte se.

linusha
1. říj 2017

@mzat1 já v 19.00 můžu

mzat1
1. říj 2017

@linusha tak ja zatim pocitam v tech 19 budu na recepci. Kdyby byla zmena tak dej jeste vedet😉

fizikova
2. říj 2017

@mzat1 omlouvam se 😕 ja vcera nejak nevyla na prijmu 😐 dnes odpo muzem kdyz budes chtit ☺ treba aspon pohlatit Frantiska ☺

mzat1
2. říj 2017

@fizikova jeste nemam rozpis procedur tak se pak ozvu v kolik budu moct. Ale nejspis nekdy po obede

lamonita
2. říj 2017

Kam ve FL na opravdu dobré kafe, prosím.🙏

fizikova
2. říj 2017

@mzat1 jasnacka pak pisni

fizikova
2. říj 2017

@lamonita za hudebni skolou je malinka cukrarna ☺ mnam kafe i neco k nim

mzat1
2. říj 2017

@fizikova tak vidim to ze budu volna tak od 14:30? Jak ty si na tom?

zdencca
20. říj 2017

Ahoj v týdnu jdu odnést papíry na pojišťovnu tak držte palce ať mi je schválí. Jak je to prosím s pokoji s hotely, oni mi přiřadí a nebo si poschvaleni výběru sama? Co je lepší jedno či dvou lůžkový? Ráda bych jedno lůžkový ale nerada bych byla celou dobu sama v lázních a nebo jsou příležitosti kde se seznámit?

anicka1211
21. říj 2017

@zdencca ahoj, klidně si zkus pozjišťovat dopředu sama volnost pokojů v termínu, který se ti hodí. Pojišťovně bude měsíc trvat než se vyjádří a do 3 měsíců od podání návrhu musíš nejpozději nastoupit, samozřejmě pokud pojišťovna schválí. Tak je lepší si pozjišťovat pokoje už teď. Já byla na jednolůžkáči a sama jsem rozhodně nebyla 🙂. Tady na koníkovi jsme se seznámily ještě před nástupem a že jsme měly stejný termín nástupu nebo jen týdenní rozdíl nástupu, tak jsme si daly sraz hned po příjezdu a chodily jsme spolu po celý pobyt v lázních všude. Tak až budeš vědět termín nástupu, tak ho sem napiš a určitě se objeví nějaká mamča z koníka, co bude mít termín nástupu jako ty nebo už v lázních bude či pojede týden po tobě 😉.Když budeš mít dvoulůžkáč nevíš jestli si sednete se spolubydlící, zažila jsem v lázních několik případů, že to neklapalo a stěhovaly se od sebe, buď pro chrápání, nebo jiný režim spaní, kouření (a následný smrad z cigaret na pokoji ) . . .. . Ale pokud si sednete, můžete být super kamarádky jako byly moje kamarádky z Jeseniu 🙂, které se poznaly až po příjezdu. Pokud budeš na jednolůžkáči, nebudeš se muset nijak omezovat a s holkama můžeš běhat ven taky. Takže záleží co je pro tebe pohodlnější 😉. Já jsem zjistila, že i kdybych byla na dvoulůžkáči, jak jsem původně měla být tak bych si se svou spolubydlící sedla protože jsme se tam stejně setkaly sice o týden později, ale skamarádily sme se a jsme v kontaktu. 🙂