Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

zdencca
21. říj 2017

@anicka1211 Děkuji, určite jsem napíši jeslti mi je dají, ale radši bych jela si až v lednu, protoze v adventnim čase bych radši byla doma, nevím kdo by to za mě doma udělal 🙂.Ono to stejne potrvá dlouho než to pojištovna schvali.A jaký jsou procedury, docela se jich bojím a to jestě kdyz budu naha ☹

zdencca
21. říj 2017

Který je tak nejlepší hotel aby bylo wc a sprcha na pokoji a na procedury se nechodilo daleko?
jedu poprvý a vůbec se v tom nevyznám..

odvalilova25
21. říj 2017

@zdencca ja byla na Royalu wc a sprcha na pokoji a nejvzdalenejsi proceduru jsem mela v plynovych lazni cca 3 minuty cesty
😂 vse je blyzko, jen teda na jidlo se dochazi do Belvederu cca 1 minuta cesty a mela jsem dvouluzak a doplacela jsem za cely pobyt 320kc

linusha
21. říj 2017

@zdencca seznámení je tu úplně v pohodě 🙂 Já třeba chtěla na dvojlůžkový a jsem spokojena. Ještě jsem na Metropolu a max. spokojenost jen se teda z Metropolu musí na některý procedůry docházet do Adleru či do Belvederu což je max. 10 min chůze ale i míň 🙂 Na pokoji jsme měli WC i sprchu. Mě se pojišťovna ozvala do týdne od podání takže za mě to bylo velice rychlé.
Procedury jsou v pohodě, rychle si na ně člověk zvykne jen teda veškeré koupele a zábaly jsou bezplavkové a někde je člověk z poloviny nahý ať už horní či z dolní. Jediné procedůry kde je člověk jakštakš oblečen je cvičení, ale většinou jsou na procedůrách ženy tak se to dá 🙂

myskaliska
22. říj 2017

Pokud by někdo potřeboval kupon do Pawliku na slevu Kč 1000,- napište mi soukromou zprávu a já ji zašlu.

athinai
22. říj 2017

Ahoj , byla jsem v roce 2012 přímo v Pawliku, doplacela jsem si tenkrát 5000 a byla to skvělá volba.Byla jsem tam měsíc , bylo tam úžasné jidlo a ten přístup do bazénu byl skvělý...Procedury probírás s dr v den příjezdu podle tvého problému.Já tam byla po slepaku.Ale vesměs mají ženský podobne.Měla jsem Slatinne koupele +tampon dolů...Proplachovani spodku nějakým pramenem...Parafinovy zabal na ruce, perlickovou koupel, slapani bazénku, plynové lázně, elektro léčbu, masáž zad, a pití pramene..To je asi všechno...Do toho jsem chodila někdy i 2 x plavat , bylo to úžasné všechno..Jo ty procedury na spodek není nic jako v čem bych se vyzivala, ale dalo se to. Nebylo to nepříjemné a sestry byly fajn...🙂

athinai
22. říj 2017

Jinak všechno bylo blízko v budově, jen plynové lázně jinak všude jsem došla přes barák a ty jejich tunely...Byla jsem tam lednu.Návrh na lázně posílal dr v listopadu a v prosinci mi hned volali z pojišťovny ze mužů už v lednu tak jsem jela.Pokoj byl fajn, byla jsem na pokoji s jednou holkou byla super úzili jsme si to , Dodnes jsme v kontaktu.Pokoj měl i koupelnu .Na pokoje prý dávají lidi podle věku aby byli k sobě přibližně ...

zdencca
22. říj 2017

@athinai děkuji za odpooved, jdu podat žádost ve středu na pojištovnu , tka uvidim jeslti mi je schválí a na kdy.Nejradši bych jela až začátkem ledna až bude po svátcích, nějak si nedovedu představit jen v době adventu když s edom apeče cukroví atd, chlap mi říká at to neřeším a jedu hned, tka se rozmýšlím.

athinai
22. říj 2017

@zdencca Oni asi v sezoně neposílají je to tam samý německý důchodce ....V lednu je tam klid. Tak myslím, že by tě poslali také až po novém roce. A je možné, že kolem vánoc je to tam dražší třeba, tak na to asi také pojištovna kouká.

zdencca
22. říj 2017

Chtěla bych radši tak od 7 ledna, koukala jsem tak Pavlík nabízí 50% slevu v tomto terminu, ve středu jdu n apojištovnu tka jsme zvedava jak dopadnu.

zdencca
22. říj 2017

@athinai a lázně ti pomohli? A jakou máš pojištovnu?

anicka1211
22. říj 2017

@zdencca procedur se neboj 🙂, ty jsou v pohodě člověk musí zahodit stud z nahoty a pak je to fajn. Sestry tam takových nahých a polonahých vidí denně mraky a jsou zvyklé a dělají to pro tvé zdraví 😉. Já za sebe můžu říct, že mi procedury fakt pomohly k lepšímu zdravotnímu stavu, nechci to zakřiknout, ale vypadá to,že mi to srovnalo cyklus a prodloužilo, za což jsem ráda. Až teď si uvědomuju, jak sem si v lázních psychicky odpočala a to beru jako velké plus (proto jsem do lázní hlavně jela) a pokud benefitem bude že otěhotním a dobře to dopadne,tak budu šťastná 🙂. Hele ale s těmi termíny od roku 2018 je lepší si zamluvit už teď než po novém roce, jelikož bude ubytko dražší a je dobré si ho zamluvit za staré ceny. Asi se víc dočteš na stránkách FL.

pepinkac
24. říj 2017

Slevový kupón
Ahoj holky, daruji kupón na 1000kč. do Františkových Lázní hotel Dr. Adler ....

janap777
24. říj 2017

Ahoj, nejedete někdo do lázní v listopadu? Ja jo 🙂

pepinkac
24. říj 2017

@janap777 ahoj já možná listopad nebo prosinec

itworks
24. říj 2017

@janap777 ahoj Jani, na jak dlouho jedeš zrelaxovat?

itworks
24. říj 2017

Holky a vy jedete jako znova na pojišťovnu nebo jen tak?

janap777
24. říj 2017

Ja jedu jen na dovolenou. Pojišťovna mě už nic nezaplatí

pepinkac
24. říj 2017

@itworks ahojky tak já na pojišťovnu

itworks
24. říj 2017

@pepinkac
@janap777 tak si to holky užijte, hned bych jela 🙂

pepinkac
25. říj 2017

@itworks je moc děkuji , ale léto je léto ..

suzettew
25. říj 2017

Ahoj holky, poradily byste mi prosím - 3 roky snažení, 3 IVF a 0% úspěchu.. chtěla bych také do lázní - jak to funguje? Vím, že mi to napíše gynekolog po zprávě z CARu, ale 1) jak dlouho trvá schválení pojišťovnou 2) mohu si připlatit vlastní pokoj 3) co všechno se tam dělá? 4) na jak dlouho se jede? 5) může mě třeba navštívit manžel? to je asi tak základ co mě zajímá.. dík dík🙂

janap777
25. říj 2017

Ahoj, určitě si pozadej. Návrh píše obvodak od odborného lékaře gyndare potřebuje s zprávu, kde lázně doporučí. Jinak pokoj atd si můžeš vybrat, manžel může dojet.

odvalilova25
25. říj 2017

@suzettew lazne me vypsaly v caru stim papirem jsem dosla k obvodacce ta neco malo doplnila a poslala na pojistovnu. Za 3 tydny od podani papiru sem jela, vlastni pokoj si priplatit muzete, manzel tam muze prijet je to ale docela drahe, ja jela na 3 tydny, procedury, plynove lazne, vaginalni irigace, slatinovej tampon, masaz zad, parafin na ruce, gynekologicka joga, cviceni podle mojzidove, slatinovy zabal na gynekologicke partie, viriva koupel na nohy, viriva koupel celeho tela, uhlicita koupel,

suzettew
25. říj 2017

@odvalilova25 ježíš, to zní fakt docela dobře..opravdu odpočinek.. a do 3 týdnů no to je mazec.. 🙂

odvalilova25
25. říj 2017

@suzettew ale byla jsem prelom leden unor tak asi proto tak rychle z lazni me volali sami daly navrh na hotel a na pokoj a na termin tak jsem souhlasila

suzettew
25. říj 2017

@odvalilova25 jo, tak to asi teď přes zimu bude menší zájem než v létě, ale na druhou stranu.. jela bych klidně kdykoliv🙂

tobikla
25. říj 2017

@pepinkac Ahoj, prosím platí ten poukaz i do Pawliku ? Byla bych za něj ráda...

janap777
25. říj 2017

V zimě je o trochu lidi míň ale je tam hezky i tak

pepinkac
25. říj 2017

@tobikla ahoj myslím že je jenom na Adlera☹