Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

jalusa
24. zář 2019

@zdencca neeee 😀 to nepojedu Slováckým expresem do Prahy a tam 1 a 3/4 čekat na rychlík do Chebu takže to fakt nestihnu do František dorazím pred 16. hod. 😀

jalusa
24. zář 2019

@zdencca a Praze budu až okolo 12. Což na je na pendo co sem našla na stránkách do pozdě 😀

pawlisanda
11. říj 2019

Mohu se prosím zeptat jaký pokoj jste u Adlera měly? Jaký je rozdíl mezi hlavní budovou a budovou B, respektive mezi dvoulůžkovými pokoji turist,ekonomy a standard? Děkuju za Vaše zkusenosti.

zdencca
12. říj 2019

@pawlisanda budova B je jako ubytovna, a přechází se přes dvůr na jídlo a procedury..A pokoje já měla jednolůžkový komfort s balkonem.Ale co sem byla koukát u holek takty pokoje sou ve směs stejný jen komfort má balkon..

pawlisanda
13. říj 2019

@zdencca a nevíte, ta budova B to je depandrnt Tři růže? A když bych měla pokoj v Adlerovy ekonomy plus či standard, ty jsou na hlavní budově nebo v B?

zdencca
14. říj 2019

@pawlisanda myslím že tři růže sou jinde, nejsem si jistá...Ale vím že přes dvůr je Adler ubytovna ale jak se to.presne jmenuje.Za mě Tři růže sou dál než přes dvůr... Ostatní pokoje ekonomy, komfort a tak je hlavní budova.

jalusa
15. říj 2019

@zdencca chtěla zeptat, co všechno si s sebou sbalit a co bylo zbytečné? a někde jsem četla cosi o komerčním cestovním pojištění, to myslím není nutné že?

zdencca
15. říj 2019

@jalusa pojištění sem neměla jelikož sem jela autem měla sem kufr , cestovku, na výlety batoh..Ale já toho měla moc,😂. Určitě pohodlné oblečení na balneo a nebo na něj můžeš chodít v županu.Kdyz budeš na Pawliku župan dostaneš.Pak s společenství oblečení třeba do divadla, či lepšího večeru na večer muziky.My se třeba prevlikali i na večeře vychytali SME.tam zrovna lidi kteří byli na učené na to tak sem si od chlapa dovést lepší věci.Pak určitě boty na túry denne sme chodili x km na výlety.Fen byl k dispozici na hotelu.Konvici sem za sebe nepotřebovala někteří si ji brali.Jinak klasika hygiena, věci na cvičení.Ja hodně chodila v sukni nebo županu na balneo, ale sukně lepší když byli irigace tampony jen sem vyhrnula sukní na koze, to samé u šlapacích bazénku či vyrivka nohy aspoň sem nemusela jít do kalhotek.

jalusa
15. říj 2019

@zdencca No já budu v adleru, s tím kufrem, taškou a batoh jsem si myslela taky že si vezmu, a teď přemýšlím jestli se mi to do toho vejde, pojedu vlakem. :D boty na tury si beru trekingové, konvici si beru, lepší věci si připíšu a ta sukně to je taky dobrý nápad, a tos měla nějakou obyč hadrovou nebo jakou sukni? Když s vlastní cvičební podložkou, tak to asi nikdo neřeší že na pokoji budu si cvičit, že? :D A kolik sis tak brala triček nebo tak?

zdencca
16. říj 2019

@jalusa měla.sem více sukni ale spíš normal na gumu pohodlnou.Nevadi když budeš mít na pokojí podložku úklidis si ji do skříně a jestli budeš sama tak klidně nechát pod stolem 😂.Triček netuším ale za mnou jezdil každý víkend chlap tak sem ani neprala v ruce a dala sem mu hadry domů a přivezl jiné.Byla sem tam 4tydny prodlužovala sem to na místě přišla ms.

zdencca
16. říj 2019

@jalusa ale můžeš si dojet třeba do Chebu nakoupit nové, i ve Franto se dobře docela nakoupilo jeden vetnamec vedle druhého 😂😂

jalusa
16. říj 2019

@zdencca tak já bych měla tam dojet těsně po :D a cenově ti vetnamcíci vychází nakolik, dražší či levnější jak jinde?? a v chebu je nějaký obchodák? :D :D

zdencca
16. říj 2019

@jalusa v Chebu je daichman, Sportisimo, atd . vetnamci.V lázních jsou dražší ale mimo zónu tak jak všude, a je tam hlavně Lidl 😂

jalusa
16. říj 2019

@zdencca ano lidlu jsem si všimla :D aspon to :D kdyžtak využiju lidl-shop :D a nechám si něco poslat :D

jupitka
17. říj 2019

Děvčata nemáte prosím některá slevový kupón? Děkuji

pawlisanda
23. říj 2019

Tak já budu nakonec v Jesseniu a mám to na 28 dní, tak jsem na to zvědavá. 🙂 Byla jste některá na tomto hotelu, jak se vám tam líbilo? Co jídlo, procedury, personál?

zdencca
23. říj 2019

@pawlisanda myslím že Jessenius patří pod Pawlik, tak na jídlo a procedury se bude docházet tamm.

jalusa
29. říj 2019

@zdencca mužů se ještě zeptat, ti doktoři co jsou na tom určitém hotelu tak jsou všeobecní? Nebo podle specializací?

zdencca
29. říj 2019

@jalusa netuším já na Adleru měla gynokologa, dělal klasické vyšetření .

jalusa
30. říj 2019

@zdencca to já taky, jen mě přijde divné že před jeho ordinaci sedí aj chlapy 😀

zdencca
30. říj 2019

@jalusa aha tak to si už n vybavují jestli bral všechny😂 ale myslím že vedle byli naky procedury tak jestli nečekali na ne.

jalusa
30. říj 2019

@zdencca No to nevím procedury jsou za rohem kdesi anebo nakraji doktor je uprostřed a vždy je tam prázdno na těch židlích u sesterny nebo pár židliček obsažených a chlapy tam u doktora, sem si říkala že by tam byly taky gyn. Problemama 😀

zdencca
30. říj 2019

@jalusa jj máš pravdu 😂 vlevo za rohem byl masér Jiří, ráda na něj vzpomínám, a na právo sem měla pokoj a tam byl parafín...

pawlisanda
30. říj 2019

@zdencca co mi řekli, tak jsou nějaké procedury tam a někam se dochází, jídlo by mělo být taky tam...tak teď nevím, nechce se mi v té zimě moc přebíhat, ale tak je to kousek, snad to nebude taková otrava 😄

zdencca
30. říj 2019

@pawlisanda vedle je jen cvičení y hlavní procedury sou v jedné budově 😀

jalusa
2. lis 2019

@pawlisanda ano jen to cvičení a případně bazénové a plyn a slatinné koupele jsou mimo ale dá se to jak říkáš je to kousek

zdencca
2. lis 2019

@jalusa Jestli je na dr.Adler, tak i koupele sme měli v jednom i plyny.Teda místo plynu obalku, ale je to skoro stejný účinek.Primo plyny budova byli za nás zavřené, byli sme v lednu..

pawlisanda
4. lis 2019

@kristyna2207 Koukala jsem, že jsi byla v lázních v zimě, mě to čeká teď za týden. Mohla bys mi napsat, kolik sis nakonec vzala oblečení apod. a co z toho jsi fakt využila a co bylo zbytečné? Dokážu se sbalit na týden,ale na měsíc??? Mám vyndanou půlku skříně. 😨

mirikini
4. únor 2020

Dobry den, jedu poprve 8.3.2020do Frantisek a budu bydlet v Adleru 3tydny. Pokud by nekdo byl v tomto terminu budu rada za partacku 😂🙏(muzeme se spojit pres emai mirikini@seznam.cz) a jeste se chci zeptat jestli nekdo nahodou nema ty slevove kupony do Adleru, pokud to jeste funguje? Dekuji

pepinkac
19. únor 2020

@mirikin
@mirikini zdravím, mám 2 slevový kupóny na Adlera. Mohu zaslat .