Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

mirikini
19. únor 2020

@pepinkac moc dekuji. Pisneme si email 😂🙏

pepinkac
19. únor 2020

@mirikini jasný

pepinkac
26. únor 2020

Zdravím, daruji poukaz na slevu 1000 Kč ve Františkových lázních do hotelu Adler. Poukaz je potřeba uplatnit při rezervaci pokoje

petulililinka
25. zář 2021

Holky zlatý. Mám dojem že mi začíná MS a to zítra jedu směr lázně. Co teď?

linusha
25. zář 2021

@petulililinka normálně to nahlásis Dr. Co ti bude dělat vstilupni prohlídku v lázních. Vynechas některé procedury, místo nich může napsat jiné a max. Ti prodlouži pobyt v lázních když budeš chtít. Hlavně nepanikařit 😊

petulililinka
25. zář 2021

@linusha panikarim no. Pravda :D doma 5 lete dite a manžel který má paniku že budu 400 km od nich. Tak ať nejeduzbytečně 😀

linusha
25. zář 2021

@petulililinka určitě nepojedeš zbytečně. Jedeš se zregenerovat, odpočinout a nabrat nové síly na vše. Manžel i dítko to doma zvládnou i když budeš daleko. 🙂 Taky jsem jela cca 400 km. Je fakt že když jsem jela do lázní, měla jsem doma manžela, který si neuměl nic uvařit, zapnutí pračky byl problém, natož vyžehlit si košile do práce. Ale zvládl to, nic jiného mu totiž nezbylo. 😊

petulililinka
5. říj 2021

holky zlatý, řeším zda bojovat o prodloužení lázní... dneska jsem se na to dr ptala a on řekl, že doporučuje spíš po operacích, ale mě přijde škoda, že jsem 8 dní měla procedury, který se vůbec netýkaly spodku... chm.

odvalilova25
5. říj 2021

@petulililinka určitě bych bojovala

petulililinka
6. říj 2021

@odvalilova25 on to ten doktor prostě tak zabil, prej nejste po operaci... holt 2x revize a 6 biochemek je málo :/

u1d1g1
11. led 2023

Zdravím všechny snažilky, nabízím k odkupu poukaz na pobyt do Františkových Lázní - síť hotelů Aquaforum ( léčba neplodnosti ) ale lze využít i pro jiný druh léčby.
Já jsem ho bohužel a nebo spíš bohů dík nevyužila 😇 protože týden před odjezdem jsem zjistila že jsem těhotná 🤰
Poukaz je v hodnotě 13650 Kč já ho přenechám za 10000.-
Jeho platnost je do 30.6.2023 na minimální délku pobytu 14 dní.
Poukaz lze využít na pobyt hrazený pojišťovnou.
Odkaz na stránky, pro více informací je frantiskovilazne.cz
Doufám že Vás lázně dovedou k vysněnému miminku ❤️🤱🧑‍🍼

mia9494
16. říj 2023

Ahoj holky, nechystáte se některá do Františkových lázní od 22.10.-12.11 ? 🤗