Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

martiiik18
1. črc 2010

Irinko: a podle čeho mám vybírat ubytování? a když si vyberu třeba nějaké ubytování, tak mi to ta pojišťovna vždy zaplatí, nebo to mají třeba do určité částky a pak když je cena za pokoj vyšší, tak si to musím doplatit, nebo jak to funguje? asi Ti musím připadat jak tele, že se takhle ptám 😖

irinka
1. črc 2010

Marti, jen se ptej, lepší se zeptat dvakrát než vůbec 😉 Já jsem si volala do lázeňského domu Monti - tam jede Wrtulka, no a pak Belvedere, Dr. Adler a teď nevím který ještě jsem obvolávala. Já jsem chtěla jednolůžák s vlastním sociálem. Pojišťovna hradí mám pocit ten základ - dvoulůžák a sociál na chodbě. Doplácet budu 8620Kč, je v tom už dýchatelné a julínkovské. Pokud bys měla dvoulůžák, bylo by to asi o něco levnější. Kdyžtak koukni na jejich stránky www.franzensbad.cz/cs/, je tam přehled domů i doplatky. Pokud Tě ještě něco zajímá, ptej se 🙂 budu tady ale až večer, takže napíšu až dorazim domu 🙂

lucci112233
1. črc 2010

Irinko, už 5.7. frčíš???? Tak pěkně zabal, šťastnou cestu, užij si to a pozdravuj Frantovky 😉

misa.77
1. črc 2010

ahojda,

martik, já taky objednávala ubytko sama a na pojištovnu dala už žádost s papírem, že mám pokoj rezervovaný v tom a tom termínu, jinak já mám dvoulůžák páč jinak bych se tam dostala až v září a budu doplácet 5600kč a nějaké drobné 😀

jinak iri budeme mít celý červenec krásně, takže opalovačka to jistí 😀

consti
1. črc 2010

Holky, když už píšete o těch termínech a obsazenosti, tak jsem se chtěla taky poptat váš zkušených 😉. Chci, aby mi lázně napsal můj gynekolog, ale to bude asi až někdy v srpnu. V září jdu ještě na laparo, takže do lázní pofrčím tak někdy v říjnu, pokud mi to schválí. Myslíte, že si třeba už v srpnu mám obvolat to ubytko? Chtěla bych jednolůžák v Isisu. A to jste si i nějak předběžně rezervovaly? Nějak nevím na kdy to zamluvit a kdy to zamluvit, aby bylo volno...

len
1. črc 2010

Consti, já měla kliku na právě uvolněný pokoj, takže jsem jela do dvou dnů (do Isisu), ale jinak snad není problém zamluvit si to třeba na tři měsíce dopředu... Já byla překvapená, že ve většině hotelů už měli beznadějně plno začátkem října až do konce roku, jeden by řekl mimo sezónu... Stačil telefonát a ujištění, že až to bude schválené, zašlu jim potvrzení.

steffi13
2. črc 2010

Consti-zkus tam zavolat a oni ti řeknou buď to půjde nebo néé
Holky závidim Vám jaký tam budete mít pěkný počásko užijte si to a Pawlik má aquaforum a v létě tam jsou otevřený venkovní bazénky takže opalovačka určitě pěkná 😉 🙂

irinka
2. črc 2010

Luci, jojo 5.7. frčím, strašně se těším, ale na druhou stranu mám i trochu strach z neznáma a tak no 😨
Míšo, taky mám radost z počasí, je to super, jen doufám, že z veder pak nebudou moc velký bouřky 😀 ty já zrovna moc nemusim 🙂

wrtulka
2. črc 2010

Ahojky..
irinko bouřky jsou náhodou krásný sem vždycky měla potřebu je pozorovat 😀
no jo holky už se nám to blíží všem..
sem si myslela jeslti se tu neukáže někdo kdo bude ubytovanej tam co já a ono nic.. 😔
ale i tak super že tam nebudu úplně sama 😵 doufám že se tam fakt všechny potkáme! 😵 😵 😵 😵

irinka
2. črc 2010

Wrtul, to já mám při bouřkách potřebu jedině zalízd do pelechu, ideálně s manžou 😀 Jojo už se to blíží, a Wrtul neboj, třeba se ještě někdo objeví, kdo bude v Monti, a i když ne budeme tě s Míšou očávat, takže se ničeho neboj 🙂

damaska
2. črc 2010

Ahojky holky, jdu vám jenom říct. Vůbec se nebojte strachu z neznáma, Františkovy lázně jsou maličké, takže se tam neztratíte a hlavně se brzo seznámíte, na hotelích, na procedurách. 😉

wrtulka
2. črc 2010

Irinko to jsem zvědavá jak se poznáme 😀
jéé Damasko neměla si jet taky do lázní? 😀 A ty místo toho koukám máš u jména tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
obrovská gratulace!!!!

damaska
2. črc 2010

wrtulko, já v lázních byla, ale jen 14 dní. Tam jsem chodila pořád ošahávat Františka a bylo. Ba ne, ale prostě tam jsem zjistila, že jsem těhu. Určitě mi pomohl klid a taky procedury, aby se vajíčko krásně uhnízdila. I po těch 14 dnech, můžu radit, těm co ještě s lázněmi váhají, tak neváhat a jet 😀

damaska
2. črc 2010

jinak děkuju, snad to bude vše jak má 😉

wrtulka
2. črc 2010

Damasko určitě to bude jak má!!!
no super já sem zrovna včera počítala na kolik mě to vyjde když budu chodit ošahávat Frantika každej den 😀

damaska
2. črc 2010

Tak si to tam holky pořádně užijte a ať se v lázních zrelaxujete a přinese to výsledek jaký má. 😉

damaska
2. črc 2010

Jo, jinak byla jsem ubytovaná v hotelu Dr. Adler, byla jsem moc spokojená. Nakonec jsem měla dvojlůžák s vlastní sociálkou a nebyla to žádná tragédie. Měla jsem průběžně 2 spolubydlící a obě byly moc fajn. Taky je fakt, že na pokoji jsme se většinou míjely, každá jsme měly procedury úplně jinak. V podstatě jde o ty noci a ty tam také celé nestrávíte 😉

wrtulka
2. črc 2010

Super jsi první kdo tu píše že měl dvojlůžák a pohoda..
já ho mám taky.. a budu tam s nějakou holčinou 23 letou tak se bojím trošku..
ale fakt díky za info to je stejně bomba jak rychle ty lázně zafungovaly 😀 😵 😵 😵

lucci112233
2. črc 2010

Damasko, také gratuluji a držím palce, ať je vše jak má.

irinka
3. črc 2010

Holky řeknu vám, že jsem nějaká nervozní z toho odjezdu... na jednu stranu se strašně těším a na druhou mám i trochu strach 😨

sarusinka
3. črc 2010

Teda Damasko moc gratuluju, koukam, ze do lazni asi vsichni jezdi tehotnet :D:D...... 😵

bubanek
4. črc 2010

Ahojky,

já otěhotněla poslední víkend v lázních,kdy jsem odjížděla domů (17.5.2010) 🤐 😝 mimčo se drží,pár komplikací proběhlo,ale každopádně sem nevěřila,že to bude tak rychle 😝 😅 takže všichni máte velký šance!!!bylo nás víc..

irinka
4. črc 2010

Holky tak se s váma tady loučím, zítra odjíždím, tak jdu balit a tak 😀 Mějte se a určitě podám info jaký to tam je 🙂 Jinak Míšo napíšeme si ve středu na mobil 🙂

sarusinka
5. črc 2010

bubanek: ty jo 🙂 tak to taky moc gratuluju 🙂 ze to takhle krasne vyslo🙂 tak uzivej, bez kompikaci.... 😎

bubanek
5. črc 2010

Jo jo dekuju, zatim je to brzy,ale hlavni,ze to vyslo 😀 🙄 Urcite taky vyjde,ted jses nabita po procedurach 🤐 😵

sarusinka
6. črc 2010

bubanek: no ja muzu byt nabita jak chci,ale manzel ma spatny spermiogram ☹ tak pohodove tehu.

lucci112233
7. črc 2010

Bubánku, ode mě také gratulace, držím palce, ať je vše v pořádku! 🙂

bubanek
7. črc 2010

Luccciiiii, děkuju...

Sářušinko, neboj to se taky vyřeší a bude vše ok!!!🙂) 😎 😝

lucci112233
14. črc 2010

Ahoj holčiny,

koukám, že se tu delší dobu nic neděje ...

Jak se máte, jak přežíváte vedra? Nám běží klimatizace v práci celý den 😒

Je tu někdo, kdo je akorát v lázních? Myslím na vás, musíte se mít bezvadně! Celé odpoledne bych se válela v aquaparku a chytala bronz 🙂 My jsem na přelomu května / června měli počasí nic moc, ale jakmile vylezlo sluníčko, hned jsme vyrazili na výlet 🙂

Mějte pěkný den, papa, Lucka

irinka
21. črc 2010

Ahoj holky, zdravím z lázní. Je tady pěkně, počasí vyšlo na jedničku. Mám už za sebou 14 dní, ale v hotelu jde blbě net tak jsem dneska dotáhla noťas do knihovny, tady to jde v poho. Jinak jsem tady fakt moc spokojená a už to vidím jak se mě nebude chtít domu 😀

irinka
21. črc 2010

Ahoj holky, zdravím z lázní. Je tady pěkně, počasí vyšlo na jedničku. Mám už za sebou 14 dní, ale v hotelu jde blbě net tak jsem dneska dotáhla noťas do knihovny, tady to jde v poho. Jinak jsem tady fakt moc spokojená a už to vidím jak se mě nebude chtít domu 😀