Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

andinka22
16. led 2011

@len tak to si raději dám tedy to gynekologické cvičení.

@bubanek jé tak Praha je pro mě trošku z ruky.

andinka22
16. led 2011

@len díky

b.e.r.u.s.k.a
17. led 2011

Holky tak zítra vyrážíme,jupííííííííííí.No já jedu už za pár hodin,takže tam holkám budu držet fleka 😀 😀 😀
Moc vám děkujeme za všechny informace a určitě se z lázní ozveme. 😉

andinka22
17. led 2011

Ahoj holky, tak sbaleno a zítra vyrážíme. Moc děkujeme za cenné informace a určitě se ozveme. 🙂
Díky, díky. 😅

ladus77
17. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a
@andinka22 holky, moc si to uzijte 🙂 😉

adenka84
17. led 2011

Holky pořádně si to užijte, moc vám přeji, aby vám lázně pomohli...

kuc
18. led 2011

Děvčátka vítejte v našem kraji ať se Vám u nás líbí a koukejte se co nejdříve pyšnit pěkně zakulacenými bříšky !!!
kdyby jste cokoli potřebovaly tak písněte a hlavně si užívejte

elana
18. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a
@andinka22 taky přeju prima pobyt, hlavně ať je Vám ku prospěchu, hezky se aklimatizujte a dejte vědět, jak se Vám líbí a daří 😅

mimco
19. led 2011

Ahoj holky,
chtěla jsem ještě jednou poděkovat za užitečné informace. Dnes jsem praktikovi odevzadla veškěré papíry, v pondělí bych měla mít hotové žádosti a pokud to půjde všechno dobře, v dubnu vyrážím směr Františkovy lázně.
Moc se těším.

b.e.r.u.s.k.a
19. led 2011

@kuc a @elana tak dneska máme některé procedury za sebou a zatím vše
super,tedy orientační mapka nám moc nepomáhá,protože vše strašně složitě hledáme a obcházíme snad celé Františkovi lázně a nakonec zjistíme,že to máme za rohem nebo se nám dnes stalo,že jsme šli kolem pošty a vůbec jsme si jí nevšimli a potom nás paní poslala na stejné místo a my už ji viděli 😀 😀 😀

elana
19. led 2011

@b.e.r.u.s.k.a tam je vše prakticky "za rohem" 😅 , tak to se zorientujete brzo 😉 co máte za procedury a k jakýmu dr. chodíte? já měla prim. Albla, byl fajn

b.e.r.u.s.k.a
19. led 2011

@elana já mám doktorku S.....? A je prima,vše mi hezky vysvětlila a já to potom tlumočím holkám,těm to doktoři,tak hezky a něco vůbec ne.A procedury mám:slatinné zábaly+tampón,vaginální irigace,gynekologický plyn,fyzioterapie+cvičení v bazénu i na suchu,uhličitá koupel,šlapací bazény,parafín na ruce,perličková koupel a koupel na nohy.Bohužel masáže žádné,ale zkusím je vyměnit za parafín a nohy.

elana
19. led 2011

jo, ta doktorka je milá, měla ji moje spolubydlící

já měla procedury podobný, jen místo zábalů koupele a místo koupele na nohy masáže. Jestli můžu poradit, parafínu se nezbavuj, je to taková holčičí procedura, já si ji moc užívala, kor když jsem měla zmrzlý ruce 😅

b.e.r.u.s.k.a
19. led 2011

@elana no já chci zkusit vyměnit ten parafín za masáže a máme ho v práci

elana
19. led 2011

jo tak, pro mě to byla novinka, tak to je jasný 😉 já zas masáže spíš přetrpěla, nemám ráda když se mě dotýkají jiný ruce než manželovy a rodičů 😅

andinka22
19. led 2011

Ahoj holky, zdravím také z lázní. Tak jak už psala Beruška zatím spíše bloudíme, ale za chvíli už to budeme znát. 😀
Jinak já chodím k mudr. Kozmovi, moc milej mudr. Jinak jsem sem jela hlavně kvůli slatinným tampónům, ale bohužel mám výrůstek, takovou cystu, takže kvůli tomu je prý mít nemohu, protože by to mohlo začít hnisat, jak je to bahno teplé, tak mě to docela mrzí, no ale tak co se dá dělat. Jinak mám vaginální irigaci, malý slatinný zábal, gynekologický plyn, plynové injekce, cvičení na suchu, fyzioterapie, výřivá koupel, uhličitá koupel, šlapací bazénky, masáže bohužel také žádné nemám.
@elana nevíš prosím tě zda jsou ty plynové injekce účinné nebo k čemu vlastně pořádněj jsou? Mudr. mi je dal na zkoušku a prý pokud by mi nevyhovovali, tak vyměníme za něco jiného. Je fakt, že z práce mě dost bolívají záda, tak nevím zda je lepší tohle nebo nějaká masáž. Děkuji za případné info.
Jinak zatím zjišťujeme a tak, ale jinak se o nás moc hezky starají, asi tady úplně zlenoším.

adenka84
19. led 2011

@beruska..parafínu se nezbavuj, to je staršně moc příjemné...je to spíše kosmetická procedura,,,já po ní měla strašně krásný ruce a nechty...teď už bohužel ne, ale i tak je to paráda...spíš bych se zbavila té vyřívky na nohy...a šlapacích bazénů, to je podle mě pro nás absolutně zbytečná procedura...ty masáže jsou boží...já jsem si viřívku na nohy vyměnila za plynovou obálku...ta pro mě měla mnohem větší význam...je to jaky gynekologický plyn, jen většího razasu...
- holky užívejte si, zachvilinku budeta mít FL prošmejdění a budete znát každý kout..možná se vám to nezdá, ale jsou opravdu malinké...co kavárna ilusion? Byli jste tam?

elana
19. led 2011

@andinka22 já je neměla, měla je @len ...ale myslím že by měly být na prokrvení bederní oblasti

andinka22
19. led 2011

@adenka84 ještě jsme nebyli, přijeli jsme sem teprve včera, ale to přijde. Takže doporučuješ masáže?

terinda
19. led 2011

Přimlouvám se za šlapací bazénky, ty jsem přímo milovala 😵
Pomáhají na prokrvení dolních končetin a rozhodně to není k ničemu 😉
Parafín mě dost pálil 😅

elana
19. led 2011

@adenka84 no vidíš, já šlapačky milovala...myslím že zbyytečný nejsou, zvyšujou prokrvení, otužujou a řekla bych, vzhledem k tomu, že je mají snad úplně všichni, že patřáí mezi ty "povinné". Jinak s parafínem souhlasím, krásný ruce a pevný nehty.

terinda
19. led 2011

El 😀 😝 😀

adenka84
19. led 2011

@adinka...také jsem chodila k Mudr. Kozmovi...je fajn...sice až moc pečlivý, ale zase lepší pečlivka než nějaký fling...ty plynové injekce nejsou špatné, velice pomáhají..pokud trpíš na bolesti v zádech, tak ti určitě pomůžou...jsou nikdy nepříjemné, ale pomáhají...také ualeží kdo ti je píchá...

adenka84
19. led 2011

holky, neberu vám váš názor...pokud jste je měli rádi, a pomáhali vám tak proč ne...já je měla před 8 lety také...a já je zase nesnášela...teď jsem je zaplať pán bůch neměla..ale pokud vím tak na prkrvění je viřívka na nohy...mě šlo hlavně o to, abych měla gynekologické procedury, kvůli tomu jsem tam jela...

andinka22
19. led 2011

@elana jo něco mudr.říkal, že je to na prokrvení bederní oblasti.
@adenka84 no mě když to dnes píchla, tak jsem se neprve zeptala, zda to bolí, tak říkala, že je to spíše nepříjemné, že se to dá vydržet a dalo se to. Myslela jsem že to bude horší

adenka84
19. led 2011

adinka...tak to je fajn, že je dobře snášíš...každé lidské tělo je jiné...nikdo to necítí vůbec, nikomu je zle, nikoho to zas pálí...ale u tebe to bude Ok...to buď jen a jen ráda..

andinka22
19. led 2011

@adenka84 aha tak mě to zase až tak nic nedělalo, tak to asi bude asi OK, takže doporučuješ si je nechat?

andinka22
19. led 2011

Holky parafín nemám, jelikož mám gelové nehty a to prý nedávají, říkali to Máji.

adenka84
19. led 2011

@andinka určitě si je nech...jestli máš dostatek gynekologických procedur tak bych je za nic neměnila...