adenka84
Dnes ve 12:42
Dnes konečně na třetí pokus rezervace. Hurááá do Kina na ženy v běhu... Jen já a Jeníček.. :hearts:
Zobraz celou zprávu
adenka84
13. únor 2019
Čurám smíchy...

.........Deníček moderní začínající dietářky

Hubnutí je věčná téma spousty žen. Některé se daří, některé zase tolik ne. Nicméně naděje umírá poslední a jednoho krásného dne budou všechny ženy vážit třicet kilo, navzájem se chytnou za vyčnívající žebra obalená kůží, které jim ční z hrudníků a za sborového zpěvu budou radostně tančit nahaté na louce.

Hubnutí samo o sobě je náročná disciplína a je třeba nejen řady znalostí, ale taktéž silnou vůli.

1. Týden
Věra od nás z práce zhubla za měsíc dvacet kilo. Vypadá výborně. Já chci taky vypadat výborně. Rozhodla jsem se, že do toho půjdu taky. Nejde jen o to, abych se líbila svému muži, ale abych měla sebevědomí.

2. Týden
Minulý týden jsem se k tomu nedostala, ale teď už to propukne. Teď budu hubnout jako o život. Dívala jsem se na internet a dneska je fakt spousta typů diet. Jakou jen si vybrat? Začnu patrně mléčnou dietou, zní to dobře. Mléčné výrobky, mléko, zelenina, vejce, libové maso. To je přesně dieta pro mě.

3. Týden
Mléčná dieta je peklo. Nejenom, že má stolice je řídká a bílá, takže si připadám jako holub, ale taktéž mi začíná na břiše rašit malé vemínko. Podle mě, ještě tak měsíc a bude ze mě řádná dojnice. Na mléčnou dietu kašlu. Zkusím něco jiného. Krabičková dieta zní zajímavě.

4. Týden
Krabičková dieta je nic moc. Drahý to je jak prase a porce jsou tak malý, že jsem to musela žrát i s těma plastovejma krabičkama, abych se najedla. Tudy cesta nevede. Půjdu na to intuitivně. Budu jíst málo, budu jíst zeleninu a občas si spařím na páře kuřecí maso. Lahůdka. Nebudu solit.

5. Týden
Paráda. Díky své dietě jsem zhubla za týden již půl kila. Cítím se lehká jako pírko. Večer jsem plná sebevědomí oblékla sexy prádelko a snažila se svést muže na svou novou sexy postavu. Vyzývavě jsem se v prádelku promenádovala před televizí a čekala jeho nekontrolovatelný, pudy hnaný sexuální útok. Ten debil mi jenom řekl, ať se odvalím, že mu mé faldy přetékají do zorného pole a on nevidí na fotbal. Nenávidím ho. Samozřejmě, že jsem se rozbrečela a v depresi vyžrala celou ledničku.

6. Týden
Přibrala jsem tři kila. Tak takhle teda ne. Chce to přitvrdit. Každý den jednu mrkev. To by bylo, aby nebylo.

7. Týden
Mrkvová dieta je v plném proudu. Vypadá to dobře. Už týden jsem nebyla na velké. Začíná to vypadat slibně. Věra z práce zhubla dalších pět kilo a vypadá famózně. To mě motivuje. Mám oranžové bělmo.

8. Týden
Už dva týdny jsem nebyla na velké. Nejsem si jistá, že to je dobře. Manžel mi zavolal sanitku. Já se ale zlomit nenechám. To by si přál. Mám pocit, že hubnu, ale váha ukazuje, že ne. Chce to novou váhu. Musím zhubnout. Jak bych pak vypadala před Věrou z práce? Mám oranžové už i dlaně. Asi vysadím mrkev.

9. Týden
Týden piju jenom koktejly. Je mi blbě, točí se mi hlava a v břiše mi neustále kručí. Normálně bych řekla, že to bude žaludek, ale mám pocit, že ten ze mě před pár dny vyšel přirozenou cestou, takže fakt nevím, co to tam může kručet. Věra v práci zhubla další tři kila. Je to kráva. Ať jde už do prdele.

10. Týden
Mám za sebou deset týdnů diet. Zhubla jsem čtvrt kila, utratila všechny peníze, co jsme měli s mužem na dovolenou za koktejly a podobný kraviny a mám zničený zažívání. Pálí mě žáha, bolí mě břicho, slezly mi nehty a padají mi vlasy. Hlavně, že ta kráva Věra zase zhubla. Jsem nešťastná.

11. Týden
Kašlu na diety. V práci se Věra chlubila, že zase zhubla, tak jsem ji rozbila hubu a propíchla ji pneumatiky u auta. Konečně jsem spokojená a šťastná. Našla jsem své ztracené sebevědomí.
Zobraz celou zprávu
adenka84
23. led 2019
Náš život má hodnotu - obrovskou hodnotu, tak s ní neplýtvejme na věci a lidi, jež nás nepodporují, nedělají nám radost a neposouvají nás dále.

Jsme tady od toho, abychom tu zanechali otisk našeho nejlepšího "Já".

Využijme toho času, co nám zbývá, abychom šli po té nejúžasnější cestě.

Každý rok, každý den i každý moment je jen jednou za život.

Jakákoliv chvíle je absolutně výjimečnou a není možno ji zažít znovu.
Zobraz celou zprávu
adenka84
19. led 2019
Každou minutu někdo opustí tento svět. Nezávisí to na věku. Faktem je, že my všichni stojíme v řadě aniž bychom si to uvědomili. Nevíš, kolik jich před Tebou stojí. Nemůžeš nikoho pustit před sebe. Nemůžeš se vyhnout tomu, abys stál ve frontě - je to fakt který NEZMĚNÍŠ. Postavil ses do fronty v okamžiku kdy ses narodil.
Ale dokud jsi v pořádku, můžeš udělat spoustu důležitých věcí, abys jednou nelitoval....
• Užij si každý okamžik!
• Nauč se rozlišovat důležité od nedůležitého, postradatelné od nepostradatelného
• Poznej své priority.
• Vždy si udělej čas na sebe a na ty, které miluješ.
• Přines lidem úsměv na tvářích.
• Pokus se vypudit konflikty ze svého života co nejvíce.
• Dávej najevo každému kdo je pro Tebe důležitý, jak moc ho miluješ...
Fronta postupuje a Ty nevíš , kde v ní stojíš....
Zobraz celou zprávu
adenka84
18. led 2019
:fork_and_knife: Pohybem a zdravou stravou ze lepší postavou :fork_and_knife: 164 fotek 1 nová fotka
adenka84
22. říj 2018
"Všem maminkám, které sedí ve vaně a potřebují jen na minutku klid, než jim steče slza po tváři.

Všem maminkám, které sedí na gauči, potom, co křičely na svoje děti kvůli malé blbosti a teď se cítí provinile...

Všem maminkám, které jsou tak unavené, že už ani nemůžou udržet otevřené oči a daly by všechno za chvilku spánku navíc...

Všem maminkám, které se snaží nasoukat do těch starých riflí, protože se na sebe chtějí podívat do zrcadla a cítil se dobře, že pořád vypadají dobře...

Všem maminkám, které nechtějí vyjít z domu, protože je toho teď na ně prostě moc a ony mají pocit, že to nezvládají...

Všem maminkám, které se cítí osaměle, ať už jsou sami v místnosti, nebo stojí v davu....

Jste dost dobré.
Jste důležité.
Jste krásné.

Je to jen životní fáze. Jenom opravdu těžká, náročná, vysilující a šílená fáze našeho života.

Na konci to bude stát za to. Ale teď je to těžké. Je to těžké pro mnoho z nás v mnoha ohledech. Nemluví se o tom dostatečně, aleje to těžké... a ne jenom pro tebe.

Jsme dost dobré.
Děláme vše, co je v našich silách.
V očí, které k nám vzhlíží - v těch jsme perfektní. V těch jsme víc než dokonalé.

Pro ty malinkaté ručičky, které nás chtějí obejmout - pro ty jsme nejsilnější. Pro ně jsme ti, kteří ovládají celý svět.

Pro ty malé jazýčky, které jí jídlo, které jsme uvařily - pro ně jsme ty nejlepší kuchařky.

Pro ta malé srdíčka, které nás milují - ty nechtějí nic jiného. Ty chtějí jen a jen nás.

Protože my jsme dost dobré. My jsme přesně takové, jaké máme být....jejich maminky.
Zobraz celou zprávu
adenka84
8. srp 2015
✮ PLAKÁTY ✮ 306 fotek 1 nová fotka