• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

28. března 2017 
@irinka no konečně, sem ti řikala, že přijde :grinning: hele a v kolik plánuješ, že budeš vyjíždět? Já jsem tak koukala, že to mám necelé čtyři hodiny, tak abychom v osm vyrazili. Tak na mou krční páteř cesta nevadí, vadí jí jiné věci :slight_smile:
10. čer 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Baru já ani nevím, ale asi taky okolo té osmé, spíš mě štvě, že neteř má ten den vystoupení od 9hodin, takže to nestihnu :frowning2: Teď už jenom očekávat papíry na adopci a z genetiky....
10. čer 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka hm, tak to je škoda, že to nestihneš. No vidíš, tak to já budu čekat na výsledky z genetiky, měla bych je mít za 4-5 týdnů, takže to vychází pěkně za 5 týdnů po návratu z lázní, že si tam budu volat :slight_smile: Tak ať už tobě i haanině ty výsledky z genetiky přijdou a tobě i na tu adopci. :slight_smile:
10. čer 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka pokud nechceš zmeškat vystoupení myslím,že není problém zavolat do hotelu,že přijedeš až na večer,odkud jsi?Od nás to bylo do lázní 325 km a autíkem za 3,5hodiny v pohodě pokud není dopravní problém.

Přeji vám všem ať se vám tam líbí a aby vám vyšlo stejně krásné počasí jako měly my květnovky.
10. čer 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Hanka už výsledky má, byli jsme tam stejný den, tak právě proto jsem docela nervní :slight_smile:
@ahojkyholky Taky jsem nad tím přemýšlela, že tam zavolm, že přijedu o něco déle, jedu z pelhřimovska, takže to mám stejně jako ty :slight_smile:
10. čer 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyholky díky, doufám, že nám vyjde pěkné počasí :slight_smile: Tak to já mám mín km, ale vedlejší cesty dost, tak to budu mít cca přibližně dlouhou časově cestu
10. čer 2011 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana to já najela u Humpolce na dálnici a svištěla po ní až za Plzeň,takže po okrskách málo.V IP jsi se ptala na ubytování,holky měly ubytování pro rodinu v rod. domku v Lesní ulici za 200 nebo 250 na noc,ulice je hned na kraji Frantovek po pravý straně,v Milánu bylo něco přes 300,ale je tam spousta penzionků takže obejít a poptat se.
10. čer 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ahojkyholky kdybychom měli dálniční známku, tak by to byla taky pohoda, ale nemáme, takže pojedem po hlavních tazích a tak. Díky za info ohledně ubytování:slight_smile: Aspoň vím tak přibližně :slight_smile:
10. čer 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka aha, tak si tam zavolej, mě řekla dr v Praze, že si mám zavolat, zda jsou výsledky a že si je tam pak vyzvednem, že je neposílají.
10. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Jojo, asi tam v pondělí zavolám, abych věděla co a jak, páč je to divný.... :unamused:
11. čer 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka ahojky, tak co, volala jsi už skrz tu genetiku? Už máš výsledky?
13. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Ahoj, tak dneska to dorazilo, jsem z toho nějaká zmatená....no nevim co si o tom myslet :grinning:
13. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka To je dobře, že už to dorazilo:slight_smile:
13. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Jojo, ještě adopce aby dorazila. Baru - už jsi našla brusle :-P odjezd se blíží :grinning:
13. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka ještě jsem je nevyštrachala :sweat_smile: Nějak se k tomu nemůžu dostat, taky už musím pomalu začít balit, nebo si teda dávat dokupy ty věci, abych si to stihla všechno v klidu sbalit :grinning:
13. čer 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Baru, Baru.... pěkně je pohledej, ať si nelámu hnáty sama :grinning: já dneska ještě dokoupila nějakou hygienu, kufr mám u našich, pak ještě všechno pěkně vyprat a můžu vyrazit :slight_smile: už se těším :slight_smile:
14. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka Jiřko neboooj, dneska na ně juknu a vypucuju:grinning: Já budu mít dva kufry :grinning: :sweat_smile: Jeden hadry a tak a druhý boty, hgiena apod. Neboj, nohy si zlámu já hned první de a pak budeš jezdit stejně sama :grinning:
14. čer 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Super :slight_smile: kdepak lámání nohou :grinning: a když už si je lámat, tak na konci pobytu :grinning: No já mám kufr docela velkej, ale stejně ještě budu mít jednu tašku s bruslema a chráničema a batoh :slight_smile: takže vlastně takovej vánoční stromeček :grinning:
14. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka no tak když ne lámat, tak odřený kolena, lokty a podobně, já totiž chrániče nemám a jelikož tady ani není kde jezdit, tak pro mě nemá cenu si je kupovat. No já asi taky tak, vánoční stromeček, ještě notase k tomu a asi bude taky dobrý batoh co :slight_smile: na nějaký ten výlet :slight_smile:
14. čer 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Neboj, to zmákneme, já taky nejsem nějakej přeborník :slight_smile: batoh si určitě vem s sebou, já ho tam docela dost využívala, hlavně na noťas když jsem šla na net do knihovny, nemáme právě tašku na noťase ale jen pouzdro, a pak taky do bazénu a jestli půjdem na nějaký cvíčo :slight_smile:
14. čer 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka jj, ten si určitě vezmu:slight_smile: Já mám na noťase brašnu přes rameno:slight_smile: No do bazénu určitě s e bude hodit :slight_smile: Tak to jsem zvědavá, umíš brzdit? Mě to budeš muset naučit :grinning:
14. čer 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana Pobavíme lidi kole, a brzdit budeme o stromy :grinning: já běžně zastavuju o plot :grinning: :grinning: jé já se těším,po schválení jsem měla takový smíšený pocity, na jednu stranu jsem se těšila na druhou ani ne, ale teď převažuje fakt těšení :slight_smile:
14. čer 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, dneska jsem se konečně dovolala do pojišťovny a mám to schválený!!!! :grinning: Takže 12. 7. nastupuji do Isisu. Těším se, že se tam s některou z vás potkám.
16. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jerryna Tak to moc gratuluji, já tam budu do 26.7. tak pokud budeš chtít, můžeme se sejít a pokecat :slight_smile:
16. čer 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka ahojky, prosím tě, já teď koukám na mapu a koukám, že je tam všude zákaz vjezdu, jak se dostanu až k dependenci? Abych nemusela tahat kufry už od aquaforra přes nějaký ten park, co tam je?
16. čer 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka i když ted koukám, tak tam jedna cesta je, jen ji najít :slight_smile:)

@jerryna to je super, tak to se tam určitě uvídíme. Já sice za týden pak odjíždím, ale to neva :slight_smile:
16. čer 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana My jsme minule zajížděli přímo k Belvederu, jak se jmenuje ta ulice, kde máš dependenci?
16. čer 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka no dr. POhoreckého je napsané v té pozvánce, ale to je přímo ten belvedere jsem koukala, tak se ještě juknu a zítra tam zavolám, kam mám vlastně přijet a nahlásit se...
16. čer 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berkana nahlásit se si myslim na recepci Belvederu, já právě vůbec netušim kde ten Jesenius je...
16. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irinka Já ted koukala do těch papírů a tam je že se na mě těší na recepci Belvederu, tak pojedu tam:slight_smile: Uvidím kde to nakonec bude :grinning:
17. čer 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek