Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

irinka
17. čer 2011

@berkana Já se mám taky hlásit na Belvederu, oni ti pak řeknou kde to je. Já si myslím, že budeš mít svoje klíče od vchodu do Jeseniuse, jako to budu mít já - neni tam recepce.

berkana
18. čer 2011

@irinka Uvidíme 🙂 To by bylo super🙂 tak už se mi to dost krátí, brusle mám očištěné od pavučin 😀 a zkoušela jsem si je, ale nevím, jak budu první bruslení zvládat 🙂 Bych si to měla zkusit asi někde doma ještě 😅

irinka
18. čer 2011

@berkana Ahojky, no ty už to máš za pár 🙂 já ještě týden 😀 ale to už uteče jako voda 🙂 Tak to je super, že brusle pasujou,já na nich teď taky dýl nestála, tak to bude divoký, ale to dáme 🙂

berkana
19. čer 2011

@irinka Ahojky dnes to mam vyslovene za par 😀 No pasujou ale budu si muset zvyknout🙂 To musime dat 🙂

irinka
19. čer 2011

@berkana Ahoj Baru, jojo už se to blíží 😀 zítra nevím jestli se sem dostanu, páč jedu na zkoušku, a tak už teď přeji šťastnou cestu a za týden naviděnou 🙂

berkana
19. čer 2011

@irinka Děkuji ti Jiřko🙂 Já taky nevím, jestli se sem zítra dostanu, pač budu muset balit ostošest 😀 Dnes večer začnu, ale nevím jak mi to pude 😀 Mám ted trochu zmatky v hlavě, tak uvidím. Nevím co dřív 🙂 Tak ať tu zkoušku zítra uděláš levou zadní a doufám, že už jeto poslední🙂 A za týden se tam uvidíme 🙂 Už mi psala anya, že tam maj partičku, tak mě bude očekávat až se ozvu 🙂

irinka
19. čer 2011

@berkana Mě to zmatení u baleni čeká za týden, tak jsem zvědavá, co nechám doma 😀 Jojo, zkouška je zítra poslední, ale je to taková "třešnička na dortu" takže jsem na to zvědavá, ale co zkouška je od slova zkusit, tak to zkusím a uvidím 🙂

ferdice
27. čer 2011

holky nemate nekdo tip na ubytovani ve frantiskach ci okoli pro manzela? neco levnejsiho by stacilo. diky
PS je tady nekdo kdo se chysta v cervenci do frantisek?

wendeaa
4. črc 2011

ahojky, v září nebo v říjnu mě čeká operace chirurgický řez, mám endometriozu a nemůžu otěhotnět, doktorka mě napsala doporučení do lázní, ale mám si to prý nechat napsat ještě na zprávu z nemocnice, až mě budou propouštět, nepojede někdo na podzim do lázní?? a pojišťovna VZP schvaluje lázně v pohodě?? nevíte někdo??za jak dlouho po podání požadavku můžu jet??díky moc

gammaray
4. črc 2011

@wendeaa zdravím.já už sice do lázní nepojedu,ale pokud se u vzp nic nezměnilo,tak vím,že schvalovali bez problémů(mně i mým spolupacientkám).na schválení jsem čelala myslím tak měsíc,pak už se mi ozývali přímo z lázní,který termín bych si přála nastoupit.je už to ale delší dobu,tak info ber s reservou.

berkana
5. črc 2011

@wendeaa ahoj, s tou vzp problémy nejsou, schvalujou to docela rychle, akorát ti nedají vědět, takže je dobré si tam pak cca po 14 dnech zavolat, zda to máš schválené. Oni ti řeknou i termín, do které to shválení platí, já si žádala vlastně v květnu a měla jsem to schválené asi do 12.8. že bych měla nastoupit nejdéle. Jo z lázní mi přišel zvací dopis asi do týdne co jsem to měla schválené, já měla teda už předem domluvené ubytování, takže termín jsem již věděla, pokud by jsi si chtěla zamluvit jednolůžák, tak je dobré si zavolat pak i do těch lázní, když budeš podávat tu žádost na vzp a domluvit se, že máš podanou žádost a chtěla by jsi si zarezervovat pobyt. Kdyby jsi něco chtěla vědět, tak napiš a kdyžtak IP. 🙂

wendeaa
5. črc 2011

@gammaray
@berkana děkuji holky za odpověď, myslela jsem si že to schválení je na dýl, ale za měsíc to je super. 😅

gammaray
6. črc 2011

@wendeaa do lázní se určitě vydej....není nic lepšího pro tělo i pro duši. 😵 😵 a hlavně,at ti pomůžou,jako mnohým z nás !!

berkana
6. črc 2011

@gammaray ahojky, to máš pravdu, není nic lepšího pro duši i tělo 😵 😉 já si jich ted užívám a jsem lehce za půlkou a vůbec se netěším domu do toho shonu zase. Ono to letí jak divé.

gammaray
6. črc 2011

@berkana jé ,jak závidím...když jsem měla odjíždět,brečela jsem.zkoušela jsem i prodloužit a darebáci nechtěli 😀 😀 tak si to tam pěkně užívej,procerurky a taky ty večery pi tanci 😀 😀 já budu poád tvrdit,že to byl nejkrásnější měsíc mého života.pa pa a pozdrav frantu,(pohlad ale originál v muzeu) a taky pána dirigenta chromčáka....bývá tam každou sezonu....

berkana
7. črc 2011

@gammaray no jo, oni tenhle pobyt bohužel neprodlouží 😀 procedurky si ted moc neužívám, teda kromě těch co jsou na suchu (ms), ale zítra bych už měla zase si užívat vše 😀 Já mám i fyzioterapii na krční páteř a záda a tu si užívám teda asi nejvíc 😀 😀 to bych potřebovala i doma 😀 Frantu pozdravovat budu, do muzea se chystám, až přijede přítel, a kopii se snažím chodit hladit každý den. Jo koncerty jsou dobré, byla jsem tam zatím jednou na celý a jednou jsem se tam nachvíli zastavila, ale ty Němci jsou strašní, když tam lezou uprostřed skladby a chtěj si jít sednou 😠 taky si to asi budu řikat, že to byl nádherný měsíc 😵 😵

gammaray
7. črc 2011

@berkana no mně ty lázně neprodloužili,všechny procedury jsem poctivě vybrala ,ms jsem tam neměla.ale třeba mé spolubydlící,která tm krvácela si 9 dní,tak měla 5 dní navíc.nevím,jak je to tedka.já jsem měla reflexní masáž zad a taky dost dobrý...a vůbec,všechny procedury byly ok,teda krom těch irigací a ranních skotských střiků. 😀 😀 frickové mi taky lezli na nervy,jsou protivní asi všude 😨 hezky si tam uživej,dokud to jde...

gammaray
7. črc 2011

@berkana ještě jsem zapoměla dodat....hlavně at ti pomůžou !!!

berkana
7. črc 2011

@gammaray hm, tak to se na to kdyžtak budu muset zeptat dr skrz to prodloužení, pač já mám ms už 5tý den + 1 den špinění před začátkem ms a uvidím, jeslti už zítra bude po, mám slatinnou koupel a plyn (na "záchodě") Irigace a skotské střiky nemám ...a nejak mi to ani nevadí, ale od letoška od konce června je tu nová procedura přísadová G koupel, já jsem skoro první kdo jí má, tak jsem zvědavá 🙂

gammaray
7. črc 2011

@berkana no o nic jsi fakt nepřišla,irigace nepříjemná a skotské střiky v 6.30 ráno taky nic moc.mně na vstupní prohlídce vůbec nevěděli,co mi mají napsat za procedury,tak mi pro jistotu dali úplně všechny,kromě skupinového cvičení ve vodě,některé druhy masáží a šlapání těch kamenů 😀 😀 😀 tak pak ř ekni,jaké a co to bylo...a výlety už máš nějaké za sebou ?

berkana
7. črc 2011

@gammaray díky za "přání", uvidíme 🙂 JJ pak napíšu, nějaké kratší výlety mám za sebou, tady na prameny, k Americe, do Chebu a pod. až přijede na poslední víkend přítel, tak se chystáme na ty autem 😀

gammaray
7. črc 2011

@berkana zkuste zajet na SOOS,je to paráda,nebo na hrad seeberk,či jak se píše,motýlí farmu....atd.

berkana
7. črc 2011

@gammaray tam všude se chci taky podívat, pokd nebude takový hic jako dnes, tak by to šlo, uvidíme. Chtěly jsme teplo, ale tohle co bylo dnes je moc 🙂

omcamauta
19. črc 2011

Ahoj, jede tady někdo do Frantovek v srpnu jako já? 😎 Už se moc těším!!

berkana
20. črc 2011

@gammaray tak sem ani jedno z toho co jsi psala nestihla, ale byla jsem na Lokti a taky v Mariankách v Boheminium parku, kde jsou zmenšeniny hradů, a významných stavení v ČR. Bylo to tam fakt hezké, nejhezčí byl asi Karlštejn 🙂

gammaray
20. črc 2011

zdravím.tak tedka nevím...už jsi doma nebo jěště válíš šunky v bahně ?😀 tak to jsi dobrá,to co je tam za humny,to nestíháš a na "daleké"cesty vyrážíš 😀 né né,dělám si srandu..ty zmenšeniny bych taky chtěla vidět,no bohužel,už se v tam ty směry asi nedostanu.pa 😉

berkana
20. črc 2011

@gammaray Už jsem doma 🙂 Právě ty Mariánky jsme vzali cestou domu a na ten Loket jsem to měla naplánované, tak asi tak 🙂 No jo, to víš, to tak bývá, to co je za humny, tak tam člvoěk moc nedojde, ale to co je daleko tak tam se i objeví 😀

gammaray
21. črc 2011

@berkana tak to jo,když někdo jede autem,to se pak výletničí 😀 😀 já cestovala tam i zpět nočním excelsiorem,takže jsem bohužel neviděla krásy čech..a dojmy ?líbilo se ?věřím,že ano.tak a ted hupky hupky do caru,at vidíš,zda-li lázně pomohly 🙂 mně pomohly hlavně psychicky.zatím...

colibra
25. črc 2011

@omcamauta Ahoj, jééé konečně někdo jede v srpnu. Já jedu 16.8. do 13.9., jsem ubytovaná ve Třech liliích a ty??

omcamauta
25. črc 2011

@colibra já jedu už 8.8. do 5.9. a budu bydlet v Pawliku. Moc se těším 😎