Byla jsi nebo budeš ve Františkových lázních? Jak to tam probíhá?

pajda
26. kvě 2008

Ahojky, je tady někdo, kdo pojede v červnu do Františkových lázní? Nebo už tam třeba byl? Ráda bych věděla, jak to tam probíhá, jaké mě čekají procedury apod. Díky za příspěvky. 😉

elana
11. bře 2010

Neboj, jak jsem poznala Frantolázně, tak tam nesleze do června 🙄 😅

To víš že jo, jedeš do lázní, tak si je užij. Příště tam pojedeš ve stopadesáti s vyměněnou kyčlí a to už si přepych dovolit nebudeš moct😀

len
11. bře 2010

Mám někde nafocenej ten meteorologickej sloup z FL, pro zájemce mohu vyštrachat a poslat, taky mi přišlo, že tam nesněží snad jen v červenci a srpnu 😀

elana
11. bře 2010

Já bych k Medii taky nešla, slyšela jsem o divných náborových praktikách, navíc asi lákají hlavně tmavočechy, no, nějak mi nesedí. Ale co, každej má možnost volby.

Tyjo, tak to je ale pálka... 😕

len
11. bře 2010

Chm, až to klapne, tak to jednou naši potomci splatěj na daních za pár měsíců 😉

Bych řekla, že s tou Medií je zásadní problém, že valná většina doktorů s ní nemá smlouvu 😝

terinda
11. bře 2010

To jste mě uklidnily s tím počasím 😀

elana
11. bře 2010

To je fakt, naši potomci se budou muset hodně otáčet, aby splatili všechno, co se na ně řítí už teď 😅 No, my jim pomůžem, do důchodu půjdem v osmdesáti, tak co🙂

Teri, jasný, na uklidnění jsme tady😀

len
11. bře 2010

Já tam přijela na začátku října a tam sněhová vánice 😀 V poklidu jsem s sebou měla nabalený klubíčka, že si vytvořím šálu, až se ochladí, a pak jsem ji měla v rekordním čase, taky jsem tam lítala po obchodech a sekáčích, protože jsem neměla zimní bundu 😀

elana
11. bře 2010

Nojo, ale zas nebýt té zimy, potažmo zimní bundy, tak nevíš, jak MOC účinná je frantolázeňská voda 😅

steffi13
11. bře 2010

El-víc nadrženější jsem snad na nic nebyla 😝 a pokud to schválí tak to nevim co potom se semnou stane 😀 a když tady o tom vše rozepisujete tak krásně se to zasněně čte..tak jak pak mám být pěkně v klidu 😀

jo a když čtu o těch pojišťovnách tak mě takhle uhnal u metra kluk,že jak je tohle dobrý a támhle (měla jsem slabou chvilku a podepsala) hned večer jsem se dozvěděla,že je to strašná pojišťovna a ještě k tomu neměli s jednanou smlouvu s carem co chodim v tu chvíli by se mě krve nedořezal jak mi bylo špatně a kvůli jedný mojí hlouposti bych musela měnit vše..ty oplétačky co mě čekali přepojovali si mě jedna přes druhou jak nevěděli,že to nepůjde zrušit atd.napsala jsem takový dopis,že to šlo najednou hned ale dalo to pěknou práci tak to mě teď tak připomnělo o pojišťovně...

elana
11. bře 2010

Stef, tak to sis dobře zažila...no, právě proto moc nemám důvěru k tomuhle typu "prodeje" a o té Médii jsem to právě slyšela, že i zvoní na lidi (starší, soc. slabé) a pod různýma záminkama je víceméně podvodem (jakože se ruší, nebo slučuje jejich stávající poj. s nima atd.) získávají k podpisu. Já nevím, třeba to není pravda, nechci tu pomlouvat, když nejsem sama účastníkem, ale jen když už jsme se k tomu dostaly.

Hele, to se nedivím, že se těšíš, já se těšila taky hrozně moc. A vyplatilo se to, často je to tak, že když se někam těšíš, tak to potom za moc nestojí a naopak, ale tohle se vyplatilo a bylo to super 😵

steffi13
11. bře 2010

Teri- tak to tam taky nesu osobně tak snad to bude mít to kouzlo..a ještě nevim jestli dvoulůžák nebo jednolůžák to váhám..a kdy pojedeš?

terinda
11. bře 2010

steffi za 12 dní 😉

steffi13
11. bře 2010

Holky vy jste toho nakrafali než jsem sesmolila jeden příběh nestíhám zpomalte 😵 😀

No,to samí krafali taky,že něco slučujou takže vůbec nepomlouváš je to tak ale myslim,že něco jednou řikali i v telce,samozřejmě až po mojí aféře 😒

steffi13
11. bře 2010

TEri-tak to budu mít možná teprve verdikt 😉tak to je krásný a ubytování máš jaký?

len
11. bře 2010

Jako já než se dokopala ke změně pojišťovny... Nejdřív jsem dlouho zkoumala, co kde a jak, potom obvolala všechny svý doktory... Bohužel jich teda mám tolik, že najít společnýho jmenovatele kromě VZP bylo dost obtížný 😀 Ale jinak na ulici zdrhám i od lidí, kteří se mě ptají, co mám za mobilního operátora...
El, myslím, že nepomlouváš, tohle jsem taky slyšela z několika stran, sice se ta pojišťovna od toho pak distancovala, že to nepoctiví prodejci, ale sakra si je má hlídat, ne?

steffi13
11. bře 2010

No zas tak zpomalit jsem nemyslela 😝 mám dneska nějaký dobrý den za to zítra to bude nádhera na tý pojišťovně 😕

terinda
11. bře 2010

Mám hotel Goethe. 😉

steffi13
11. bře 2010

Len- tak to já mám taky zdrhací jen co vidim jak kráčej ke mně 😉 jo a štrachej tu fotku meteoro.sloup jsem ať tě zaměstnám nikdo nechce tak já jo 😝 ba néé až se ti bude chtít někdy...

len
11. bře 2010

To mám u chlapa na počítači a nechce se mi mu tam lízt, tak až přijde domů, tak mi to najde sám 😉
Zatím mohu poslat pár fotek z FL (ale meteosloup tam není), jestli je zájem 😉

steffi13
11. bře 2010

Len-tak já se hlásím 😝 😵 ..a na sloup si počkám to nepospíchá 😉

len
11. bře 2010

Máš to v IP 🙂

steffi13
11. bře 2010

Teri-dobrý.. 😉

steffi13
11. bře 2010

Len-nevim kde začít ale to je nádhera..koukám,že si taky takový maniak s focením,co..tam co jsou fotky lesa krásně zbarvenýho tak mi to připomnělo,jak jsme fotili fotky krajiny v Tatrách jezdíme tam začátkem října ten vzduch a to kochání všeho a hlavně po těch tůrách je spánek sladký až tuhý.. je to nádhera třeba Slovenský ráj.. můžu jedině doporučit.. 😉
joo a ta čepička je krásnááá moc líbivá 🙂 hodně fotek těch krajin bych hned brala jako obrazy 🙂 na hradě Loket taky jsme byli jen jsme si tam dali v jedný restauraci svíčkovou ale byl to pudink strašný do svíčkový daleko...

steffi13
11. bře 2010

Výhled z okna si měla taky pěkný..

steffi13
11. bře 2010

A ten Glauberův pramen to musí být síla až bude potřeba tak vim kam jít 🙂

len
11. bře 2010

Jojo, Slovenský ráj znám 😉
Jinak jsem si původně říkala, že ten sychravej říjen-listopad tam bude nic moc, ale nakonec i ten krásnej barevnej podzim se dá v přírodě užít 🙂

steffi13
11. bře 2010

To jste toho stihli hodně aspoň vim kam můžu vyrazit s mužem tohle máme oba rádi

len
11. bře 2010

Ten můj za mnou jezdil všechny víkendy, takže jsme toho najezdili po okolí opravdu dost, no a přes týden jsme zase chodily po okolí s Elanou 🙂

steffi13
11. bře 2010

To máš pravdu každý období má své kouzlo 🙂 a byla si se koupat na slovensku v Popradu to koupání venku 38 stupňu v bazénu a ty koukáš na Tatry to je paráda..pak tam jsou komory vůní něco jako sauna .. v každý komůrce ti hraje příjemná hudba ty zavřeš oči a pěkně si užíváš nějakou vůni..já když jsem pak vyšla tak jsem byla úplně mimo jak me bylo krásně svěže to je taková siesta s těch tůr co tam prochodíme..manži mamka je dost založena sportovně ta ty Tatry má proběhnutý snad všude i malou fatru ta nám dává do těla 🙂 a to jí je 63 chci taky být takhle akční ale to se asi nestane 😉

steffi13
11. bře 2010

Tak to si měla 4 týdny nezapomenutelný dovči 🙂 taky bych chtěla takhle pěkně využít pokud to půjde.. 😉