Čím posílit imunitu při kojení?

1992erika
7. zář 2015

čím posílit imunitu při kojení? Už druhy den se cítím oslabena, pobolívá me hlava :/ nechci lehnout úplně. Mám syna 3 měsíce a musím normálně fungovat 🙂 nemůžu si dovolit byt nemocná :( předem děkuji za rady.

blahova_andrea
7. zář 2015

tak to budu ráda, když ti někdo něco poradí. mě přijde, že kojení a nespaní strašně vyčerpává a oslabuje imunitu a taky se o mě něco pokouší ☹

pxyavla
15. zář 2015

Na posílení imunity je úžasné přírodní Colostrum,ale kvalita je důležitá.My používáme od německé firmy LR a dávám dětem i nám.

eicul82
16. zář 2015

Já se chystám na rakytníkový olej a chlorellu.

1992erika
autor
16. zář 2015

Děkuji za rady.Nakonec jsem si udělala vitaminovou bombu, dala jsem si rozmačkanej citron a pomeranč s vodou a druhej den jsem byla v pohodě 🙂 postavilo mě to na nohy..Měla jsem teda strach, aby se z toho malej neosypal ale neosypal, byl v pohodě 🙂 A to colostrum mi dávala babička, když mi bylo 14 a zrovna od firmy LR a pamatuji si, že to mělo pěkně hnusnou chuť :D ale pomáhalo to, nebyla jsem vůbec nemocná 🙂

mariti
16. zář 2015

Já sázím na Citrovital, případně rozinky s citronem. Ale to kolostrum možná taky zkusím. Ten podzim je vždycky náročný...

mariti
18. zář 2015

Nevíte, zda se může při kojení hlíva ústřičná? někde jsem o tom četla... že prý to taky dobře podpoří imunitu.

raaduska
18. zář 2015

@mariti hlíva určitě jo, i v těhotenství...

pxyavla
19. zář 2015

To colostrum tekuté není moc dobré,ale dá se smíchat třeba s medem.Já dávám dětem v kapslích jednou ročně 3měsíční kůru na posilení imunity a pomáhá výborně.

koran2
21. lis 2015

@1992erika kvalitný vit. C, kúpiš v DM fakt kvalitný abo za rovnakú cenu predáva jeden pán, ten vo väčšom množstve - v správe môžem dať kontakt... do 2l vody polévkovú lyžicu, budeš mať síce srajdu, ale dostane to aj mimčo cez mliečko 😉

jarkamodra
25. led 2016
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

Vitamín C a feminella hereditum 🙂

puclik88
26. led 2016
Uživatel puclik88 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od puclik88.

@jarkamodra co to je ta feminella?

kajuska22
26. led 2016

Holky a nevíte jestli se může při kojení Goji 100% štava?

melounek89
26. led 2016

Super dotaz ......... A nevite jak je to s chlorelou a zelenym jecmenem ? Ja mam pocit ze od tehotenstvi to mam s imunitou nahnuty ... Kazdou chvily prskam, nudle u nosu a ted teda i kasel.

jarkamodra
27. led 2016
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

@puclik88 no je to doplnek stravy, pusobi dobre proti zanetu prsu a ztvrdlinkam, kdo tomu chce predejit tak doporucuji a kamaradka dokonce mela na zanet prsu nabeh a feminella ji to vylecila. 🙂 pro me zazrak

oplatecka
27. led 2016

Já užívám B-komplex, je i proti únavě.

jelenahora
30. led 2016
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Já jsem brala wobenzym na imunitu. Ale asi by se to dalo řešit třeba rakytníkovou šťávou. Těch produktů je tolik, že si prostě člověk musí vybrat to, co jemu konkrétně sedí nejvíc. Pak je také super Lecitin, pokud neznáte.

oriell
1. únor 2016
Uživatel oriell je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od oriell.

Jak je to s ginkgo a kojením? Dřív mi to hodně pomáhalo a vždycky jsem měla ještě nedostatek vitamínu E. Nemáte radu, co bych mohla brát s E a ginkgo, když kojím? 🙂

votavova
17. únor 2016

Dobrý den, mám doma dvouměsíčního synka kterého plně kojím a chtěla bych začít jíst plody kustovnice čínské(goji) nevíte někdo zda se při kojení může, popř. máte s tím některá z vás zkušenosti? Nechtěla bych tím malému ublížit.

kajuska22
17. únor 2016

@votavova to me taky moc zajímá...myslím, že ty plody v pohode jo, ja mam tu 100% stavu a to se bojím, ta je silna..ale znam hodne nazoru, ze ano a hodně, že ne..potřebovala bych nejaky jisty ne "asi"

kajuska22
17. únor 2016

no a teda když se bojím tu goju, tak jsem si nasadila kolostrum a dobry..🙂 davam ho ted i malé - té starší...ale zajímalo by mě, zda to přechazí nějak do mléka? jestli z toho má něco i maličká????nevíte?

votavova
17. únor 2016

To netuším ale před chvílí jsem se ptala na goji v lékárně a paní říkala že to můžu normálně že se nemusím bát, malému to prý nemůže ublížit a doporučila maximální dávku 30 plodů denně a to nejlépe dopoledne. Tak žejsem si hhned balíček koupila a odpoledne si objednam velké kilové balení.

kajuska22
17. únor 2016

já mám strach, aby se neosypala nebo neměla průjem, ale když to nevyzkouším, nezjistím, že?? 🙂

markyf
17. únor 2016

mám přesně tento problém, kojím, miminko má 6 měsíců a už mám potřetí atb a angínu ☹- Dnes jsme koupili Kolostrum, tak snad to pomůže!!!!! A to goji koupim kde? A co říkáte na chia semínka? Doktorka mi říkala, že s nimi při kojení opatrně.

votavova
19. únor 2016

Já jsem malé 100g balení Goji koupila normálně v obchodě mezi sušeným ovocem a velké kilové balení se dá objednat na internetu.

janawei
26. únor 2016

@markyf Goji jsem kupovala ve zdravé výživě, ale levnějsi Tě vyjde asi fakt to větší balení. Já jsem přestala chia semínka užívat v těhotenství, protože jsem se někde dočetla, že ve větším množství mohou ovlivňovat krevní tlak (snižovat), s čímž mám problém normálně, natož, když jsem byla těhotná. Já nedám dopustit na rakytník, funguje nám perfektně.

vondrovaadriana
29. únor 2016
Uživatel vondrovaadriana je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vondrovaadriana.

záleží jak moc si potřebujete imunitu posílit.... Já jsem to po porodu mělo dost špatný, takže jsem tři měsíce brala enzymy, konkrétně výše zmiňovaný wobenzym. Ale pro běžné spíše udržování imunity je skvělá echinacea. Ale mám pocit, že si každý musí zvolit to, co jemu vyhovuje. Těch přípravků je dnes tolik. Asi se je vyplatí i střídat,.

kajuska22
1. bře 2016

@vondrovaadriana echinacea se muze u kojení?já měla za to ze ne...

ulrichovamilena
18. led 2017

ja mam na balíčku kustovnice (Goji) napsáno, nevhodné pro děti do tří let, kojící a těhotné ženy.:/

jelenahora
2. únor 2017
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Ahoj holky, taky jsem četla, že se echinacea nedoporučuje. Ale rakytník si myslím, že jde, je v něm hodně céčka, což je super. A ten wobenzym je záruka.

jelenahora
2. únor 2017
Uživatel jelenahora je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jelenahora.

Ale asi bych se u toho kojení ohledně toho wobenzymu poradila s doktorem.