Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
oplatecka
9. bře 2020 Čtené 46x
Čti celý článek
oplatecka
1. bře 2020
Dneska přišel na řadu prací gel. Je skoro bez vůně, což mi velmi vyhovuje, protože nemám ráda, když prádlo voní až tak moc, že přebije parfém.
Musím říct, že pere fakt skvěle. Mohl by to prostě být ideální prášek pro eko příznivce, kdyby však neobsahoval některé nebezpečné látky, např.

:warning: methylisothiazolinone, což je syntetická látka s konzervačními a biocidními účinky, zabraňující růstu bakterií; řadí se k jednomu z nejsilnějších kontaktních alergenů, má za následek zvýšený výskyt dermatitidy, způsobuje alergické reakce.

nebo

:warning: benzisothiazolinone (BIT), což je syntetická, bílá až žlutá pevná látka; je uváděná jako silné dráždidlo očí, kůže, dýchacích cest, vykazuje toxickou aktivitu pro nereprodukční orgánové systémy.

Jasně, těchto nebezpečných látek je ve složení výrobku uvedeno méně než 5%, ale prostě u ekologicky šetrné drogerie bych fakt čekala něco jiného... :thinking:

#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
oplatecka
24. únor 2020
Testování může začít, všechny přípravky dorazily v pořádku k nám domů :thumbsup: Příjemnou nevtíravou vůní mě překvapil přípravek na nádobí, takže se snad i těším, až umyju talíře, misky a hrníčky po svačince :wink: Velikým plusem je, že lahve dvou ze čtyř výrobků jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelného plastu, zbylé dvě do stovky nemají daleko :slight_smile:
#test_seventhgeneration
Zobraz celou zprávu
oplatecka
9. lis 2018 Čtené 83x
Čti celý článek