Aha, takže příští týden se zase zavřou restaurace, hospody, kavárny, a budou fungovat jen výdejová okénka. Zároveň nemůžou prodat žádný nápoj do kelímku s sebou. Kdo toto zase vymyslel??? 🙄🙄🙄
Je to překlep v zákoně prý už vydali i opravu která ovšem dle právníků nestačí, ALE zároveň taky prý nemůže byt provozovatel nijak postihnut.... Včera jsem to takto četla na seznam.cz
Ježíšmarjá, no, vydali paskvil, a když ho chtěli opravit, je z toho zase paskvil, vy naděláte, každý se někdy splete, co teprve vláda se zástupcem placených poradců... 😢
achjo, do restaurací nechodím, nakupovat taky ne, ale venku s dětma courám, co jinýho taky... a to si ten svařák nebo kafe nebo čaj a dětem kakao ráda u okýnka koupím, abysme si zpříjemnili pobyt venku a ohřáli se - no, takhle si to uvařím do termosky, nic jinýho se pro mě nezmění....
ještě, že existuje termoska, hold si budu doma vařit čaj/kafe/svařák s sebou na procházku...mě už letos nic nepřekvapí...
Strasny, ja pokazdy doufam,ze uz neni sance, aby bymysleli vetsi kravinu a oni mi vzdy dokazi, ze to jde 🤦♀️😤😤😤. Muzou byt vydejiva okenka, ale nic si u nej memuzes koupit... desny 🙈
Taky jsem četla.🤦♀️ Odůvodnili to tím, že na trzích se nesmí prodávat žádné jídlo ani pití a lidi si proto chodili na kávy a čaje do restaurací a brali si je s sebou. Takže proto už se nemůže vydávat ani nealko. To nás před tím koronavirem určitě zachrání.
Banda sulinu nemytejch to je🤦
@veruuu_kubesovic svařak si ale venku nevypiješ ani vlastní 🙂
@veruuu_kubesovic Jako jasně, termosku máš. Ale k čemu je třeba kavárně to výdejové okénko, když už ti nesmí vydat ani to blbé kafe? Co má ta kavárna prodávat, aby nezkrachovala?
@oplatecka já třeba objednávám obědy z místní restaurace 🙂
Podekujme komunistum, ze nam prodlouzili tenhle omyl.
@veruuu_kubesovic My taky takhle podporujeme naši oblíbenou restauraci 🙂 A kavárnu jsem podpořila tak, že jsem si koupila kafe. Teď už ji jak podpořit nebudu moct 😕
Jak to je ted tedy s restauracemi? Ty funguji (zatim?). Takze kafe u stolku si dam, ale venku ne?
Oni ty zákazy a příkazy snad fakt losujou z klobouku, protože tohle už není možný.
@oplatecka tak vevnitř si pořád kafe dát můžeš ne? dokud jí zase nezavřou...
@veruuu_kubesovic Ano, teď si kafe vevnitř dát můžu, ale od příštího týdne už zase ne, když to chtějí znovu zavřít.
@veruuu_kubesovic Ano, ale co kdyz si ho chci dat venku, protoze treba jdu z mista A do mista B? Jaky je rozdil mezi kafem z kelimku a petkou vody? Bagetou do ruky?
@sudylichozrout když půjdeš, je to ok, nesmíš se zastavit 😉
@sudylichozrout Je to prostě další z x debilit této vlády. Chtějí jen zabránit tomu, aby se zvyšovala čísla. Protože když si dáš v zimě kafe z kelímku venku, můžeš někoho zabít 😤🙈
@oplatecka Ted to tady resim s muzem a oba jen kroutime hlavami. Ja nechapu, jak muze byt nekdo takovy idiot a zaroven doktor.
Počkat jako, ze uz si nekoupím kafe sebou? A jak přežiju dítě v hudebce a cesty ze školy?
Ale to asi platí pro alkohol ne?