Fialový flek na kůži a po týdnu se objevil další

nikyselen
26. kvě 2019

ahoj nema nekdo stejnou zkusenost a co z toho bylo?
asi pred tydnem se mi udelal tento flek na zapesti..neboli,nesvedi nic..nevenovala jsem mu pozornost a dnes jsem si vsimla, ze se mi dela (asi)dalsi vedle...
Unavena no..rostou nam stolicky takze jsem..Kliste jsem nemela,nevim ze by me neco stiplo.Modrina to neni.A ani mi neprijde ze by se to zvetsilo..nevim
zitra chci jit k mudr...ale nebite co by to mohlo byt?at vim na co se připravit..

marcicek84
26. kvě 2019

@nikyselen nejlíp zajít k dr. nebo na kožní,tohle by se nemělo podceňovat i blbe štípnutí mochnicky může přenést nějakou nemoc

zelenaesmolda
26. kvě 2019

@marcicek84
neblbni,prece nebude chodit k dr. kdyz na MK ji daji kompletni diagnozu z fotky :D

nikyselen
autor
26. kvě 2019

@zelenaesmolda
pisu ze zitra jdu k Dr. ale ptam se jen jestli nekdo podobny flek nemel a nerekl mu mudr co to je,tak abych mela trosku predstavu..
resite tady mnohem vetsi kraviny typu vidite duha na testu...tak nevim proc bych se nemohla zeptat na "flek"

monika76301
26. kvě 2019

@zelenaesmolda myslím si že reakce byla zbytečná paní ma strach je neděle na pohotovost s tím asi nepojede tak třeba někdo měl něco podobného...

julielim
26. kvě 2019

@nikyselen já měla takovéhle fleky hlavně na nohách, byly to modřiny, podlitiny. Začaly se mi dělat samovolně když jsem brala antikoncepci. Když jsem jí vysadila, přestalo to (mezitím jsem to řešila i na hematologii a krev mám v pořádku, se srážlivostí nic nemam).

nikyselen
autor
26. kvě 2019

@julielim
ale modrina te musela bolet pri zmáčknuti ne?
je fakt ze to vypadá jako podlitina,ale urcite jsem se neprastila mam to jiz pres tyden a ani to nesvetla a vedle to vypada na dalsi a to je zatim svetle..
Antinu mam novou,ale uz treti plato...

julielim
26. kvě 2019

@nikyselen nebolelo to vůbec, začalo se mi to dělat asi po 4 měsících antiny. Doktor teda koukal divně, že by to měla ona způsobovat, ale fakt to přestalo když jsem ji vysadila a od té doby se to nestalo

nikyselen
autor
26. kvě 2019

@julielim
a to si resila na gynde?prakticky?kozni?
a kolik si tech skvrn mela?

julielim
26. kvě 2019

@nikyselen měla jsem toho víc na lýtkách, kolik si přesně nepamatuju, už je to pár let, řešila jsem na gyndě, protože jsem tam zrovna šla na prevenci, tak jsem to tam zmínila. aspoň myslim..už je to fakt dlouho :D ale měl by to dokázat řešit i praktickej, maximálně tě pak přepošle k odborníkovi

nikyselen
autor
26. kvě 2019

@julielim
moc dekuji