Hadice v krku. Byl někdo?

lucaaaaaaqa
18. črc 2022

Ahoj holky byl někdo na hadici v krku? Jdu ráno a mám šílený strach 🥺🥺🥺

te_reza
18. črc 2022

Myslíš gastro? Byla jsem na tom a jde to. Trvá to chviličku. To s kolonoskopií bych měla větší problém 🤣

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@te_reza jo? :D Přesně to myslím
No jako to bych měla asi taky větší problém ale já zvracim i když mi tam daji ten jejich klacik natož tohle

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa byla jsem dvakrát, strachy jsem brečela, ale byla to pohoda, zdrogovali mě a celou dobu i po tom jsem byla totálně sjeta a jen jsem se smála... zákrok samotnej je neprijemnej ale nebolí a kdyz člověka oblbnou utece to rychle..uvolnit se, nepanikařit, budeš jakoby se dávit a krkat pri tom ale jinak se vážně neboj...o ten oblbovák si řekni 😄 šly se na mě koukat učnice a tlemily se mi ještě cestou do postele 😄

te_reza
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa oni ti dají oblbovák, já než jsem si stihla něco uvědomit, tahali to ven. Akorát jsem teda říkala jak prase 🤣

nikjean
18. črc 2022

Byla jsem. Žádný oblbovák jsem teda nedostala, pouze lokální umrtvení (sprej) do krku - nešlo mi pak polykat. Je třeba dýchat nosem. Není to nic příjemného, ale nic bolestivého a dá se to vydržet. Jde opravdu jen o chvilkovou záležitost.

slunea
18. črc 2022

Na mall.tv je pořad Na vlastní otvor, je tam i gastroskopie, můžeš se kouknout.

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@teryem pravé bojím se ze se tam pozvracim 😳🤣

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@te_reza to doufám stejně mám strach nemůžu mít v puse pomalu nic🤣

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@nikjean tak doufám ze to bude fofr :(

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa jako neměla bys mít co 😄

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@slunea Asi radši ani ne stačilo co už jsem viděla 🙄😳😳

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa a fofr to určitě bude a o oblbovák si řekni, samozřejmě musíš být s doprovodem 😎😃

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@teryem neměla 🤣🤣🤣 ale já bych se nedivila 😀Mám tam bejt ve 7:45 tak radši už nejim teď

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@teryem Jasně to vím doprovod mám ale představa že mi dávají něco do žíly to nevím na to jsem taky posera zvykla jsem si na brání krve ale na tohle teda ne 😁😁 Tak snad mi to dají

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa však jo...ono tě to jakoby bude nutit ale to jsou šťávy a sliny a přes tu hadici nic nevyjde 😃 trva to vážně chvilinku, hlavně nepanikařit 🤗 přeji ať to probíhá v klidu a vyšetření vyjde v pořádku

trilien
18. črc 2022

Bola som 7x, naposledy som požiadala o "hadičku" cez nos, niektorí gastroenterológovia ponúkajú za príplatok túto možnosť. Odporúčam, prave gastro vyšetrenie cez nosohrtan, pokiaľ to lekár bude mať v ponuke 👍 můžete sa počas vyšetrenia aj porozprávať, nie len sa dívať na monitor. Hlavne v kľude 😉

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa jelikož já musím mít vše extra,tak před prvním gastrem, že mě jdou píchnout..no ale já nemám pichatelny žíly, většinou se na mě střídají minimálně čtyři sestry, než se některá trefí...no tak jedna odvážná že jde..hledala tak dlouho, až mě píchala do vrchní části ruky, pěkně po dávkách do kazdy žilky co jde od prstů, vždycky než některá praskla, takže jsem dostávala oblbovák pěkně Jak po lžičce 😃

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@teryem děkuji moc fakt se toho strašně bojím abych byla
V klidu to asi nepůjde neumím to ale
Snad to přežiju ve zdraví 🤣😳 děkuji :*

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@trilien to jsem už měla
Přes nos 🙂 vůbec jsem nevěděla ze to budou dělat a bylo to bylo docela v pohodě jen tady se to nejspíš nedělá si myslím zeptám
Se na to

teryem
18. črc 2022

@lucaaaaaaqa opravdu se vůbec neboj! Hodně štěstí 🙂

lucaaaaaaqa
autor
18. črc 2022

@teryem ježíš marja to je hrozny 😳🤣 já naposledy u bráni krve fakt brecela tak to bolelo ze sem nechapala pak mi to došlo trefila se někam do svalu já a rukou 14 dnů nehnula a měla ji celou fialovou od té doby sem z toho fakt hotova 😳😳😳🤣

dura175
19. črc 2022

@lucaaaaaaqa To bude dobrý. A když se pozvracíš, nic se nestane. Oni jsou zvyklí. Byla jsem na tom jednou a šlo to. Hodně jsem se na začátku dávila a pak už to bylo jen nepříjemné.

lucaaaaaaqa
autor
19. črc 2022

@dura175 už to mám za sebou 😳 strašný ale spis ze je mi teď hrozné zle žaludek mám od ty doby šílený a to jsem byla v 8 ráno