Jizvy po znaménkách. Zmizí?

73nica73
18. led 2024

Ahoj holky,

byla jsem zacatkem prosince na laseru na dvou znamenkach…byli neskodny jen byli v urovni podprdy tak jsem je chtela pryc…zustali mi po nich takove jak kdyby strupy ale nevystouple v kuzi…je to uz vic jak mesic myslite, ze to zmizi? Mam to necim mazat nebo se zase objednat na kozni? Ja byla na tom poprve tak nevim jak dlouho se to ma hojit…dekuju za zkusenosti.

73nica73
autor
18. led 2024

Tohle je potom druhem znamenku

1pomnenka
18. led 2024

To ještě není zahojené, musíš počkat.

73nica73
autor
18. led 2024

Asi jo no…ja jen myslela ze pomalu po mesici a pul to bude uz ok…on tak neni jakoze strup ke strzeni ale jak kdyby jeste spalena kuze, tak snad se to vyhodi, takhle se mi to teda nelibi😂

palja
18. led 2024

@73nica73 já jsem takové fialové jizvy měla ještě 4 měsíce po odstranění. Záleží taky, jak ti reaguje kůže na hojení. Teď už mám jizvy bílé, některé nejdou poznat vůbec, ale některé když se opálím, tak vystoupnou.

73nica73
autor
18. led 2024

@palja fakt jo? Ja si to jako primarne nechala odstranit kvůli mistu, ze to bylo u podprdy a ta ty znaminka drela….ale zase sem necekala ze mi to bude takhle hodne vidět potom laseru🙈

73nica73
autor
19. led 2024

Holky tak jsem to pro jistotu vyfotila a poslala doktorce co mi to delala…ta napsala ze to vazne muzou bejt zbytky pigmentu…

Ze ten zbytek by se musel asi odstranit uz chirurgicky, protoze laserem by uz mohli bejt jizvy…Rikala at prijdu az budu moct ze to vysetri, ale ja dostala uplne silenej strach. Nez mi to delala tim laserem tak ty znaminka byla v pohode nezavadna a ted se stalo tohle, mohla sem to tim laserem nejak posrat a oni nejak zmutovat? Abych tam ted z toho nemela nejakej ten melanom :( no sem hotova…zkusim hned v pondeli tam dojit, dneska neordinuje jinak bych tam uz byla.

73nica73
autor
19. led 2024

Vazne nemate nekdo zkusenost? Ze by se laser nepovedl a byl z toho melanom?😓predtim to bylo to znaminka klasicky kulaty hezky a ted je takovy hnusny rozpyty….

radkah1984
19. led 2024

@73nica73 já jsem po laseru měla tohle hodně dlouho, myslím, že je to úplně v poho, ale uvidíš, co ti řekne. Podle mne jsem nic neměla na kůži třeba za 4 měsíce. 😊👍

73nica73
autor
19. led 2024

@radkah1984 jako ona me uklidnovala po telefonu ze zadnej melanom nemam jen ze zrejme zustal pogment a az bude cas at dojdu ze se na to podiva…me to jen vylekalo, myslela sem ze laser to veme a cau