Vyrážka v těhotenství na prsou a břiše

veru921992
1. dub 2019

Ahoj holky, jsem tady nová a chtela jsem se zeptat zda nekdo ma podobnou zkušenost s vyrazkami v těhotenství. Tenhle týden mam 23tt, jsem hubena a celou dobu jsem nemela vidět bříško až nyní je to každý týden znát vic a vic začali mi nabírat prsa a bricho jak když uhodi. Celou dobu jsem těhotenství nepocitovala, zada mě neboleli, nic. Ted už jsem musela koupit i větší podprdu bez kostic.:D O vikendu se mi udělali flicky na břiše a prsou nikde jinde je nemam. Ze by to bylo neco co bych musela skrabat se rict nedá, obcas to zasvedi, je to zarudle. Ptala jsem se v lékárně i kamarádek a mysli si, ze je to tím, jak mi z ničeho nic narostlo bříško a kůže se nestíhá natahovat:( Na gynde kde jsem si byla pro magnosolv jsem se ptala a dr si mysli ze to je koprivka zas ale myslim ze tu bych měla na vic místech a ne jen na dvou místech kde se stala největší zmena s kůži. Obcas jsem se mazala olejickem na strie Hipp, ale ted mam Bioil a mazu se alespoň 3x denně od ted. Chvíli je klid dokud se nevpije pak bych mohla mazat znova. Nemáte s tím některá zkušenost? Potrebuju neco co zabere:( Nechci červený bricho:D dekuji prikladam foto 🙂 hezky vecer

sudylichozrout
1. dub 2019

@veru921992 hoj, nemela jsem to, ale myslim, ze by to opravdu mohla byt porusena kuze kvuli zvetsovani briska. Promazavej, staci treba i obyc Indulona ci modra Nivea. Jo mimo tema, mam uplne stejnou jizvu na pupiku od piercingu. S rostoucim briskem mi vylezla... 😃

veru921992
autor
2. dub 2019

@sudylichozrout ahoj dekuji za názor, jsem dost plasan, když mě vsichni kolem uklidnili tak mě zas straší doma přítel ze se mu to nelibi, ale když si to člověk vezme tak to tělo ted dostává peknej zahul😞

zuzajulie
2. dub 2019

@veru921992 dojdi si v prve rade na jaterní testy. Nemaz olejema, ty to zadusi a bude to červenejsi a svedive, jeste si to rozskrabes a neco do toho zaneses. Je vhodné zacit se stravovat podle protikvasinkove diety. Ubrat na rafinovanem cukru, pridat na zelene zelenine, nejist moc ostre a drazdive. Urcite denne probiotika. Na zarudle maznout trochu zinkovky, ktera to vysusi a vytahne pripadny zanet. Muzes smíchat zinek s trochou vazeliny nebo neparfemovanym telovym mlikem a tak mazat. Zadne kortikoidy, je to docasne. Je normalni, ze v tehu klesa imunita. Minimálně tu na koni je Poradna pro atopicky ekzem, kde se resi prave ta kvasinka.

marketa1218
2. dub 2019

@veru921992 Jenom k tomu oleji, já ho také používám, ale celkově oleje se nemají používat na úplně suchou kůži, má to potom úplně opačný efekt. Nejlepší je třeba hned po koupeli, nebo po sprše, když je tělo takové vlhké.Suchou pokožku ve své podstatě ještě více vysušují 🙂.

terka555
2. dub 2019

Taky bych urcite zasla na jaterni testy, vetsinou tyhle virazky v tom tehu jsou s tim spojeny, ja to tak mela taky.🙂

veru921992
autor
2. dub 2019

Ahoj holky nechce se mi vložit příspěvek jeste na ty stránce moc neumim vysprchovala jsem se v sprchaci pro miminka které jsou šetrnější a namazala lipolotiem a výsledek asi po 20 minutách kůže je svetlejsi o hodne

zuzajulie
2. dub 2019

@veru921992 nemusis pouzivat zadny sprchac, aspon ne na tato mista, bude se to lepsit. Tak hodne stesti

veru921992
autor
2. dub 2019

@zuzajulie dekuju já byla před týdnem a kousek na velkým ultrz a kontrole a bylo vše úplně Ok snad se to zlepsi😞

veru921992
autor
2. dub 2019

@terka555 a muzu se zeptat, co jsi měla ty?🙂 dekuji

terka555
2. dub 2019

@veru921992 me prave zjistili vysoky jaterni testy a musela jsem dochazet na kontroly a pak zjistili ze jsem prodelala nejaky virus, ktery mi je zvysoval

pralinka21
2. dub 2019

Žádný sprcháč, jen vlažná voda. Žádný olejíček, musí se to nejdřív vysušit, kožní mi doporučila tanno-hermal lotio. Teprve až to bude vysušené můžeš mazat olejem. Stejnou výrážku mám v každém těhotenství.

veru921992
autor
2. dub 2019

@pralinka21 dobre dekuji moc snad to bude ok jediný co mam strach je moje mimi😞

priefi
4. dub 2019

@veru921992 ja mela na prsou, nic mi nepomahalo, zacalo to v 2.trimestru a drzelo se me to az do ukonceni kojeni (18m kojeni), pak mi konecne pomohla masticka z dubove kury

veru921992
autor
4. dub 2019

@priefi já používám to lipolotio a je to lepsi nejlepší je to když doma chodim s vytazenym trikem jakmile ho mam přes pupík tak mi přijde ze se to zpoti a je to zase červený byla jsem predevcirem na pohotovosti a vypadá to na zplaseny hormony co mi ženský musime všechno vydržet co😂😂😂

priefi
5. dub 2019

@veru921992 mi to taky prislo, ze to jsou potnicky, kterych jsem se nemohla zbavit 😉

veru921992
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru