Když se ohýbám nebo cvičím jógu, nějakým způsobem se mi do vagíny dostává vzduch

okejka7
24. bře 2018

Ahoj mám po 2 porodech a už víc než půl roku mě trápí taková nemilá věc. Když se hodně ohybam nebo když třeba cvičím jógu, nějakým způsobem se mi do vagíny dostává vzduch a když se pak narovnam, tak jde vzduch zase ven a je to zvuk jako bych,, prdela ".Máte nebo měla jste to některá? Jak to gynekolog řešil? Děkuji

iva27
24. bře 2018

@okejka7 myslim,ze se to nejak gynekol.neresi,asi jde o jakesi uvolneni svalstva bud po porodech nebo v ramci uvolneni pri cviceni..Pokud cvicis sama,tak je to asi "jedno" jinak bych to mozna resila tamponem..?

rajani
24. bře 2018

Posílit si pánevní dno 🙂 doporučím "škola pánevního dna" 🙂

kocvarovas
25. bře 2018

Mám podobný problém. Po dvou porodech.Navíc malé byly docela obříci (3600 a 4050). A jakoby prdění. Během běžných úkonů ani cvičení nic. Já mám ten problém při sexu, což je dost trapas.. Manžela jsem samozřejmě obeznámila s tím odkud "vítr fouká", ale i tak.. Posílit pánevní dno mě nenapadlo..

lucina261
25. bře 2018

Ja to mela uz pred prvnim porodem a gynekologovi jsem o tom nerekla. Ted po porodu budu cvicit panevni dno kvuli uvolneni, tak uvidime

dura175
25. bře 2018

@okejka7 Tomu se v angličtině říká "queef" a dokonce se pořádají soutěže v tom, která žena dokáže udělat hlasitější, delší, ... 🙄🙄🙄 Každopádně je to běžné. Gynekolog to řešit nebude. Je to jedna z těch věcí, o kterých se nemluví, přestože určitě trápí spoustu žen. Mně osobně se to stávalo taky při cvičení a bylo to fakt trapné a nepříjemné. Tak jsem se zaměřila, při kterých pohybech se to stává. Naučila jsem se při "kritických" situacích stáhnout svaly pánevního dna a celkově se zaměřit na tu oblast. Posílit core a kegelovy svaly.

lavita
25. bře 2018

@kocvarovas mam to same,ale pobavil me ten vitr 🙂

ivuska1986
25. bře 2018

Ahojky, mám to same tez pri sexu. Vzpominam si, ze uz jsem to mela na stredni v době, kdy jsme delaly treba svicku.

okejka7
autor
25. bře 2018

@kocvarovas tak samozřejmě při sexu je to úplně snad nejhorší to prdeni 😀 a když už ke tam toho vzduchu moc, tak to pak už i bolí ☹

madlis
25. bře 2018

@okejka7 jo, to znam, ale asi na tom pane nim dnu neco bude, protoze po prvnim porodu ho v lepsim stavu, vic posíleny a je to asi lepší