Oteklá vagína?😳😳😳

18. kvě 2021

Ahoj holky...Je normalni mit ve 31tt(respektive30+0tt) oteklou vaginu??ale jako fakt hodne??vnitrni i vnejsi pysky...kdyz si sednu do podrepu,tak se nestacim divit,mam normalne pocit ze mi za chvili cela vagina i s delohou vyleze🤦🤦🤷🤷🤷😂😂😂ona jako dost i boli...treba kdyz se utiram na zachode tak me to boli jako bych mela behem hodiny 5x sex😂😂😂🤷🤷🤷nebo nevim k cemu to prirovnat...ale jkao sem z toho naka prepadla a nervozni...pripadam si jako kdybych mela vaginu nonstop nafouknutou vakuovkou..😂😂🤩moc se omlouvam za takovejhle trapnej dotaz ale me to vazne znervoznuje...jelikoz delam v osetrovatelstvi babicek s vylezlou delohou ci vaginou sem videla spoustu a mam z toho normalne fobii😂😂😂jako s tim ze se mi telo behem tehotenstvi bude menit se samozrejme pocita ale s timhle sem pocitala at treba az nak tesne pred porodem az bude mimco opravdu hodne nalehat a tlacit naspodek...Diky vsem co me neposlou do prdele,nebudou se mi posmivat ale slusne odpovi..Anonym protoze se celkem stydim🤷🤷🥴🥴

madbetka
18. kvě 2021

Je to normální a není se za co stydět.
Já jsem tam měla i křečovou žílu, o to bolavější to bylo. Je to tam teď všechno hodně prokrvené, navíc miminko je větší a větší, takže to tak někdo bohužel má. Taky jsem měla, je to nepříjemné a musí se to vydržet, nu 🙂

drep
18. kvě 2021

Tělo fyziologicky zadržuje vodu (připravuje se chytře na krevní ztrátu u porodu), produkují se hormony, které uvolňují vazivo (aby se lépe “rozestoupila pánev) a mimino tlačí proti dolní duté žíle, což vede k městnání krve v dolní půlce těla (myšleno pod srdce). Podtrženo sečteno, je to normální důsledek těhotenství ve vyšším stupni a asi ne až tak, ale měla jsem taky

autor
18. kvě 2021

Tak to sem rada ze je to normalni...ja se nekdy i bojim ze ji fakt vytlacim kdyz sem treba na velky😂😂🤦🤦🤦jako kdyz sem chtela poprve oholit tak sem se uplne zdesila co to je...a ptat se na to chlapa na gynde???no nevim no..na to ja moc nejsem🥴🥴🤷🤷

ema90
18. kvě 2021

Ja s tim teda zkusenost nemam, jen ji mam takovou baculatejsi 😀
Ale cetla jsem, ze nejsou vyjimkou ani krecovy zily tam dole, takze jste na tom jeste dobre 😅.

autor
18. kvě 2021

@ema90 jo na prvni pohled se zda byti taky takova baculata...ale jakmile si sednu do vany do podrepu tak to uz je teda mega baculata🤦🤦🤦🥴🥴zatim mi to nijak nevadi ani chlap nic nerika tak to asi nebude tak horky a jen ja to zvelucuju a dramatizuju ale...proste sem dostala najednou strach ze mi cela vyleze😂😂😂😂🤦🤦🤦🤷😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂👍

ema90
18. kvě 2021

Kdo vi co vsechno se muze stat 🤷🏼‍♀️😀 Ale jak uz bylo psano, vse se tam prokrvuje a tak budme rady, ze nemame ty krecaky, to si popravde neumim ani predstavit 🙈.

junkac
18. kvě 2021

Asi je to na hraně ale udělala by si třeba fotku? V takovéhle situaci je to jako fotit ekzém :D

ema90
18. kvě 2021

@junkac To myslite vazne? 😳🙄

beduna1
18. kvě 2021

@junkac ??? Co prosim...??? 🤔🤔

camelinka
18. kvě 2021

@junkac Tak to je moc 😂🙄🙄🙄🙄🤢

kristynkal
18. kvě 2021

@junkac 😂😂😂 nene 😆😆😆

autor
18. kvě 2021

@junkac jako co chces fotit???moji oteklou pi**u???🤔🤔🤔popremyslim o tom...😂😂😂👍👍👍🤦🤦🤦🤦

autor
18. kvě 2021

@ema90 no ka si nedovedu predstavit krecaky ani na nohach natoz tam dole...asi je to tak no...vsechno prokrvene,prcek roste tak tam holt vsechno utesnuje a vytlacuje...😂😂😂sem asi divna ze to resim na netu ale jeste sem se tim bohuzel nesetkala a tyhle vecicky bych ocekavala fakt treba az mesic pred porodem...

Jinak diky vsem za uklidneni👍👍👍😍😍

maki90
18. kvě 2021

Hele a já tam ty varixy při druhým těhotenství měla...no co,porodila jsem, dostala pár heparinů a vše se dalo do normálu 😉

autor
18. kvě 2021

@maki90 tak to je super ze to zmizelo👍👍👍.jen jak pisou holky,nejspis to dost asi boli...me staci uz jen kdyz treba spodek pres den namaham vic nez bych si asi predstavovala a nez bych mela...to si pak pripadam fakt jako po nejakym sexualnim maratonu...

sudylichozrout
18. kvě 2021

@junkac Coze??

sudylichozrout
18. kvě 2021

Ano, je to normalni, take jsem byla baculatejsi, kdyz jsem cekala. Po porodu se to srovna 🙂

pepickovapavlinka
20. kvě 2021

Ano je mám to tak také už delší dobu

alilali
21. kvě 2021

@junkac Jaktoze ti zmizela fotka na profilu? 😀🤔

ema90
21. kvě 2021

@alilali Taky jsem se divala, ale uz jen podle toho, ze je profil zalozeny ted v kvetnu a hned frajerka hodi dotaz, jestli ji jako autorka neposle nateklou frndu, tak to dost smrdi nejakym uchylakem 😀.

ruzovka1
21. kvě 2021

@alilali Tak pravost fotek jsme ji rozcupovali na padrď, tak je musela smazat 😂 Už ani není v IVF skupince...

autor
21. kvě 2021

@ema90 hale ted mi doslo...tahle pani to ne ta co mela na zdi ten uplne mega pupek???🤔🤔🤔ja sem si rikala ze ten nick jsem uz nekde zahlidla...

alilali
21. kvě 2021

@ruzovka1 Aha, to jsem nevěděla, já ji právě včera k fotce psala povzbudivá slova. 😀

sudylichozrout
21. kvě 2021

@ruzovka1 Ma smazany profil. Admini zasahli.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru