Kolonoskopie, bylo to tak hrozné, jak někteří píší?

nellisek
15. srp 2013

Ahoj maminky v úterý mne čeká kolonoskopie. Už teď nespím, prosím která jste byla, bylo to tak hrozné jak někteří na netu píší. Vím že každý je jiný, ale aspoň trošku bych chtěla vědět co mne čeká. Lékař mi řekla že mi něco píchnou, a že dávají dýchat rajský plyn.

mamkamarketa
15. srp 2013

@nellisek neboj, je to jen neprijemne 😉
Me nedali zadnou injekci, nic na zklidneni...
Je to celkem rychly, jen neprijemny. Nejhorsi bylo, ze te napusti plynem. A ten plyn pak musi ven a ty to neovlivnis 😅

nellisek
autor
15. srp 2013

fakt bez injekce? to si statečná, já už se teď klepu jak to zvládnu ale musím.

raci
15. srp 2013

mě taky nedávali žádnou injekci, jak je v příspěvku výše - není se čeho bát, je to jen nepříjemné 😉

jasamin
15. srp 2013

@nellisek - ahojky. Neboj. Mě taky nedali nic a nebylo to tak hrozné. Ano je to nepříjemné, ale nic katastrofálního. Lidi občas rádi straší.

mamkamarketa
16. srp 2013

@nellisek neboj, jsou horsi veci 😉 me fakt nic nedali. Pro me bylo nejhorsi,ze ten plyn musel ven.

amabilis
16. srp 2013

@nellisek Dost záleží na tom, co máš za problém. Já měla hrozný bolesti i přes injekci, takže u mě už jedině v celkové narkoze. Mám v břiše zřejmě srůsty, díky kterým se střeva nemohou pořádně rozpínat. Takže fakt je to individuální. Někoho to bolí, někoho vůbec... Prostě uvidíš až tam.

nellisek
autor
16. srp 2013

holky díky moc. Snad to zvládnu a hlavně aby byli dobrý výsledky. 🙂

amabilis
16. srp 2013

@mamkamarketa To o plynu slyším prvně. Plynem napouští i u vyšetření střev? Já myslela, že jen při laparoskopii, ale to bys měla narkozu, takže tě nepodezírám, že by ses spletla 😀

mamkamarketa
16. srp 2013

@amabilis tak musito napustit, aby videli 😉

amabilis
16. srp 2013

Teď čtu, že je to jakási inovace. To by možná vysvětlovalo tu menší bolest.

http://www.remedis.cz/index.php?option=com_cont...

radus2011
16. srp 2013

Mě dali inj a bylo to v pohodě, bez bolesti, jen malinko nepříjemné... No horší to bylo potom, prděla jsem celý den 😅