Bylo některé z vás pár dnů po oplodnění hrozně zle?

denisamatyasek
18. bře 2016

Dobré ráno dámy 🙂 Potřebuji radu.
1.den MS jsem měla 29.2.16, 12.3. to byl 1.den kdy jsme si řekli, že teda na nic čekat už nebudeme, když je našemu synovi už 5,5 roku.Takže je to 6. den po potencionálním oplodnění. Už 2 dny slabě krvácím,ale jen když jdu na záchod a utřu se. Včera večer to bylo už hodně krve a když jsem došla na postel tak jsem se totálně složila, strašný křeče a absolutně jsem se nemohla hnout jak mi to vystřelovalo zespodu až k žebrům. Pak mi bylo až na zvracení, začali mě brnět prsty u nohou, strašný návaly horka až na omdlení a zároveň na to hrozná zima. No kdybych stála tak sebou buď šlehnu nebo poběžím zvracet. Teď mě už zas bolí jen břicho.
Stalo se to některé z vás? Nebo kolik DPO jste na sobě pozorovaly, že je něco jinak?
Děkuji za odpovědi 🙂

olivie14
18. bře 2016

Hele a nemůžeš mít mimoděložní těhotenství? Šla bych k lékaři.

kolibricek36
18. bře 2016

klidně to může být mimoděložní, ale taky problém s tlakem, či cukrovka - brnění prstů může jít o něco nevového původu. prostě cokoliv - ale pro jistotu bych nejprv šla na gynekologii - a pak by se vidělo - pokud nebudeš těhu, tak aby tě vyšetřili pořádně
já měla podobný problém když mi blokla páteř

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru