Křeče a bolest lýtek, nemůže mi chybět nějaký vitamín?

moudra_sova1
28. pro 2016

Dobry den, behem tehotenstvi jsem trpela na bolesti a krece v lytkach, kdy jsem nespala pul noci. Po porodu to samo zmizlo. Ovsem ted se mi to vratilo, beru magnezium a nepomaha to. Plne kojim, nemuze mi chybet nejaky vitamin? Nejaka rada co s tim?

j.a.n.i
28. pro 2016

@moudra_sova1 Dojít k doktorovi na krev?

soyevita
28. pro 2016

@moudra_sova1 Nepiješ moc tekutin?Pokud ano,vyplavují se Ti minerály

lajla
28. pro 2016

@moudra_sova1 kolik a jake berete? Popavde mi obyc magnesko taky nepomohlo...ted beru dologran...na pomery uplne jina davka ale jsem bez potizi...je to prirodni forma horciku s vapnikem...horcik se ma brat dohromady s vapnikem...ale existuje i dologran s vitaminy
Pres den sprchujte nohy stridave studenou a teplou vodou a lehce masirujte a protahujte...melo.by to pomoci
Netrpite na krecaky?

moudra_sova1
autor
28. pro 2016

@soyevita to nych spis rekla, ze piju malo. Nekdy si to musim pripominat budikem abych se nspila

moudra_sova1
autor
28. pro 2016

@lajla beru 1 tabletu denne. Vyzkousim ten dologran. Nohy si sprchuju vecer, ale zkusim to i pres den. V rodine je mam, ale zatim je na svych nohou nepozoruju. Leda ny se zacaly teprve klubat.

krealeaa
30. pro 2016
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

@moudra_sova1
Ahoj, normální magnézium mi taky nepomohlo. Lékárnice mi poradila toto: https://www.benu.cz/zdrovit-muscoaktiv-stop-krecim-rapid-20sacku
A to zabralo.

moudra_sova1
autor
30. pro 2016

@krealeaa a nevadi to u kojeni?

astyna
31. pro 2016

.

krealeaa
13. led 2017
Uživatel krealeaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od krealeaa.

To bohužel, nevím...☹, ale zkus se zeptat lékárnice.