Menstruační bolesti po císaři. Máte někdo zkušenosti?

brisalek
1. lis 2011

Ahoj, chtěla bych se zeptat na zkušenosti těch, co trpí migrénou....Od porodu (císařem) mám ovulační bolesti. Bolest v podbřišku trvá 4-5 dnů, mám v břiše jakoby nafouklý balonek, cítím bolest i na máčknutí i třeba při sedání si... Je to silnější než bolest při menstruaci. Mám také dost výrazný "plodný" hlen. Nic z toho jsem před těhu neměla. Bolesti se snižovaly čím později to bylo od porodu, po potratu v 9tt. v loni se zase trochu zhoršily a pak zase snižovali. Ale posledního asi půl roku jsem navíc okolo ovulace "úplně mrtvá" jako kdybych měla dostat chřipku, začne mě bolet hlava a je mi na zvracení. Když jsem to říkala moji dr., tak vždy jen navrhla hormonální antikoncepci, kterou nechci. Bolest hlavy se objevuje i okolo začátku menstruace. Mate s tím zkušenosti? Pomohlo vám něco??? Dík
Diskuzi jsem dala na volnou diskuzi a neukáže se ve všech tématech, proto píšu i sem. Dík.

lucijeta
6. lis 2011

aoj, mě migréna trápí od 13 ale až vloni jsem začla chodit na neurologii. paní doktorka mi předepsala rosemig- zabere hned, doslova vypne bolest hlavy, ale mám po něm problém se v práci soustředit=/ a je celkem drahý. já mám migrénu taky spojenou se začátkem menstruace, stresem nebo změnama tlaku. jsem právě zvědavá jak to bude v těhotenství a poté, mimčo teprve plánuju.