• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Měsíčky jeden den. Je to problém nebo výhoda?

1. září 2008 
Ahojky vsichni,prosim vas co si myslite je to problem nebo spis vyhoda?Mam mesicky jenom jeden den :slight_smile: A ted nevim,na jednej strane je to super ale zas na druhej neviem ci to nie je nejaky problem.Ma aj z vas niektora tak kratko ako ja?Co si o tom myslite?diky
31. srp 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to mám 2dny a nevidím v tom žádnou nevýhodu, aspoň jsem o tom nikdy nepřemýšlela... :slight_smile: v létě to beru jako ohromný plus...
já myslím, že si to tělo samo řekne... :slight_smile:
31. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebylo by lepší zeptat se gynekologa? :wink: Pokud je to v pořádku, tak je to určitě výhoda, ne? :slight_smile:
31. srp 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslim si ,ze je to treba nenormalni ..i takove zeny jsou mezi nami a co ja bych za to dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale pokud chces fundovanou odpoved,ktera by te uspokojila aby jsi nemela strach tak budes muset za gynekologem :wink:
31. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak Ti závidím(pokud to není problém)Já je mám 8dní a to ještě před tím špiním :angry:
31. srp 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak gynekologicka mi rikala ze by to zadnej problem byt nemel,ja jsem jenom chtela vedet ci to tak jeste nekdo miva,moje kamosky se smejou ze to jeste neslyseli :slight_smile: tak jak jsem uz psala po jedne strance to je super.Tak diky.Pred porodem jsem taky mivala 4-5dni vsecko se zmenilo az po porodu.tak se mejte :wink: :slight_smile:
31. srp 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamosky zavidi a ja taky :dizzy_face:
31. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když gynekolog říká, že je to OK, tak bych mu věřila :wink: a buď za to vděčná :grinning:
31. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslim, že též závidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
31. srp 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky diky.Aspon usetrim na tamponech :grinning: Ale chtela bych jeste druhe miminko tak snad v tomto smeru to taky zadny problem nebude. :wink: Pekny den
1. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek