MS nikde, příznaky ano, ale test negativní

monikakrupicka
10. led 2019

Dobrý večer,
Obracím se s prosbou o pomoc. Předem píší jsem objednaná ke gynekoložce, ale až za 14 dní má volný termín.
Trápí mě jedna věc, před nedávnem jsem léčila zánět močového měchýře, já de*il jsem prášky nedobrala, ale bolest a všechno okolo pominulo. MS jsem měla dostat okolo nového roku, ale nedostala až do dnes. Mám strašně nafouklé břicho, i když na váze jsem nepřibrala. S přítelem máme nechráněný styk, pouze ho že mě vytáhne. Test jsem si dělala, ale vyšel negativní. Ale opravdu si případnu divně, nevíte nebo nemáte nějaká zkušenost?radu?. Popřípadě jsem brala lék furolin. Mam bíly výtok.
Předem opravdu děkuji za názor, odpověď, radu

jenny91
10. led 2019

@monikakrupicka Já měla pokaždé test pozitivní v den vynechané MS. Občas tu holky píšou, že neměly třeba nikdy a těhotné byly, ale jsou to výjimky a nemám s tím osobní zkušenost.
Jinak přerušovanou soulož jsem praktikovala spíš krátce, ale neznám osobně nikoho, kdo by z ní otěhotněl ani při častém a dlouhodobém provozování.)
Loni jsme se o miminko snažili několik měsíců a musím říct, že příznaky jsem na sobě našla pokaždé. Bílý výtok, divné pocity, únava, změna chutí... To všechno tam prostě bylo, jak jsem si to vsugerovávala. A tím víc jsem se pak ještě cítila divně, protože jsem si říkala, že když je mi divně, tak jsem asi těhu 🙂 (Teď jsem v tom a není mi skoro nic.)
Každopádně nevím, jak máš pravidelnou ms, ale já občas měla vynechanou i dva týdny, nanejvýš tři... Nikdy to u mě nic vážného nebylo, prostě pak přišla.
Přeji hodně štěstí!

lnk84
11. led 2019

Tak zkuste test zopakovat.. Mě se v prvním těhotenství stalo, že jsem měla negativní test asi týden o vynechání menstruace. Při přerušované souloži jsem otěhotněla neplánovaně třikrát, takže to zrovna spolehlivá metoda není..🙂