• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mykózy, vaginální záněty. Máte babskou radu?

1. prosince 2016 
@martina1222 mám, prostě musíš počkat až to zabere... je to na 6 dní tuším, ptže sou slabší... já už si kupuju jedině AL200 - to jsou 3 a sou silnější...pokud nebudeš cítit změnu po dobrání tak k doktorce, ptže to je silnější zánět...
6. říj v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holciny, najlepsia je protikvasinkova dieta, odstrani sa tym pricina. Je narocna, ale vysledok stoji za to. Je tu i skupina Protikvasinkova dieta, tam sa dozviete hromadu rad a receptov.
6. říj v 11:53  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Koník nepodporuje MLM”
13. říj ve 23:42 • probylinka
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Koník nepodporuje MLM”
13. říj ve 23:43 • probylinka
Ahoj, mě pomohly na záněty a výtoky byliné vaginální tampony od Green World. V balíčku je 6 kuliček (samé bylinky), které mě pomohly se zánětu zbavit. Teď už jen občas na prevenci si dám 2 kuličky. Kupuju tady >>>http://www.greenworld-brno.cz/leko/eshop/58-1-Hygienicke-vlozky/0/5/366-Bylinne-vaginalni-tampony-Green-World-6-ks. :slight_smile:
3. lis v 09:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@diva_ziva dobry den, jak dlouho jste tu dietu drzela prosim?? dekuji
30. lis v 19:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “reklama”
30. lis ve 21:53 • probylinka
@probylinka a jak se jmenuje ten gel?
1. pro v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@simona215 Asi 3 mesiace, teraz v tehotenstve ju nedrzim, ale hodilo by sa, mam znova mykozu :( Efekt sa u mna prejavil cca po mesiaci, ale drzala som velmi prisnu variantu. Povacsine sa potom nabehne na lahsi rezim a ten sa drzi kludne roky.
1. pro v 09:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek