Na WC mi z konečníku vytéká hlen, co by to mohlo být?

lucijenkaa
22. led 2016

Dobrý den,strašně se omlouvám za tento přízpěvěk,který se ani netýká dítěte ale mě.Omlouvám se i,že to musím psat tak nehezky jak to psat budu ☹ Ale mam problem.Než pujdu k lekaŘi chci vědět co by to mohlo být.Vždy když jdu na wc (i jen na malou) tak mi z konečníku vyteče větší množství hlenu,od porodu (2,5 roku) mam stale nejake problemy,unava ,špatný žaludek,chození na wc i 5x denně no a v poslední době se mi to zlepšilo,ale trápí mě ten hlen,nevíte co by to mohlo být? měl to někdo a co mu doktor diagnistikoval?nezlobte se a dĚkuji za vaše odpovědi ☹

lucijenkaa
autor
22. led 2016

@lajla Ano mate pravdu

wampzee
22. led 2016

@lajla ja bych to ted celozrnnym nedrazdila...ale po uklidneni urcite... 🙂

lucijenkaa
autor
24. led 2016

Dobrý den,tak jsem včera byla na pohotovosti,tekla mi s hlenem i krev. :( Nakonec ,po prohlídce je vše ok,tak nevím,dneska hlen již neteče a stolice dobrá,nechapu to

lajla
24. led 2016

@wampzee kouknete co vše umí celozrnna ryze...

wampzee
24. led 2016

@lajla já to nikomu neberu..ale osobně..pokud bych měla zánět střeva..tak bych to ničím nepokoušela a klidně s rýží začala, ale až po ústupu problémů...pokud má poraněné střevo, krvácivé...tak proč ho dráždit dalšími slupkami....

lajla
24. led 2016

@wampzee to jsou předsudky... Právě že ryze pomáhá...stačí otevřít knihu či zagooglit🙂
Ale zánět střev vypadá jinak...

wampzee
24. led 2016

@lajla ja bych cloveku, ktery ma jakykoliv problem se strevy doporucila jit k lekari a az nasledne... po urceni diagnozy... zacala resit alternativni veci... nikomu v nicem nebranim, ale rikat nekomu... dej si ryzi... aniz zna diagnozu..... 😉 celozrnne veci jsou super....sama je jim a spousta veci se vyresila... ale porad se lecim sama az pote, co si overim u lekare jak na tom vlastne jsem.

lajla
24. led 2016

@wampzee k dr jsem říkala hned v prvním příspěvků
Ryze není alternativní věc, je to velmi zdraví prospěšná potravina...umí zazraky
Radila byste ovoce, mléko? Jsem zvědavá co by tak paní měla jíst...ono jedna vec je co si asi myslíte a druhá jak to s tou potravinou a jídlem je...kdyby ji doporučil dr tak byste ji jedlá?
Jo si pamatuju jak nám po zánětu střev říkali doktoři ale všechno můžete i klobasky a uzené🙂

lajla
24. led 2016

@wampzee a než lékař stanoví diagnózu tak paní bude na čem...? Než se objedná na kolonoskopii... To taky potrvá...

lajla
24. led 2016

Věřím že paní se o své zdraví postará sama stejně jako my dvě a to co nejlépe...
Já se poslední roky na MD tak trochu "nudim" a opravdu ctu a ctu a staram se, a vše dokonce konzultuji s odborníky...takže co jinému připadá jako úplně nemožné beru jako fakt protože to tak opravdu je
Hezký večer

wampzee
24. led 2016

@lajla to je o tom, jak kdo chce pecovat o sve zdravi.... kdyz jsem mela hlen ve stolici, mazala jsem k lekari. Kolegyne ma zanet strev...a seminka, vlaknina.... zakaz. Lehce stravitelna potrava ano. Mleko nedoporucuju nikomu... samotne mi je po nem zle a zahlenuje. Osobne nemam rada dotazy... dusim se... co to muze byt? Mam krev ve stolici... co to je? Nejsme tady vedmy... co na dalku diagnostikuji zanet nebo raka....

olusenka
24. led 2016

hlen a krev ve stolici.....a co hemoroidy? Ty by to mohly být také...