Nadýmání v těhotenství.

kikina0033
2. lis 2019

Zdravím,od čtvrtka mě trápí bolest břicha,kdykoliv jsem do sebe něco dostala za jídlo,okamžitě hned mě bolely jak kdyby střeva a celé břicho.Jsem 13+0 a trápí mě aj nevolnosti v těhotenství ale to k tomu nepřisuzuju tolik.Nemohla jsem se ani pořádně vyprdět i když jsem strašně chtěla ale nešlo to a průjem ještě do toho..Jsou k tomu aj bolesti hlavy ale řekla bych jen taková mírná teplotka,kde za půl hodiny zabere paralen ale dávám si jen půlku a druhá půlka třeba za 4hodiny nebo když cítím že mě zase bolí hlava a je mi jak kdyby zima trochu.Přemýšlela jsem nad espumisanem si dát aby trochu povolilo břicho,na teploty mám ten paralen ale jak do sebe vždy dostanu jídlo,tak bolest břicha až křeče aj když si dám něco dietního na ty střeva.V pondělí mě ještě čeká 1.těhu screening a nerada bych,když bych tam nemohla jít,určitě s teplotama nebo průjmem nejspíš ne ale zase když bych tam nešla,tak nebudu vědět jestli je mimčo v pořádku,dělají se třeba pak někdy později testy? Nebo bych to zmeškala a modlila se aby bylo zdravé mimčo?

kiki1912
2. lis 2019

@kikina0033 screening po 13tt už je trošku hazard protože můžou být zkreslené hodnoty a tudíž můžou vyjít i ty syndromy jinak než třeba na screeningu ve 12tt. Záleží kolikátý tt Ti řeknou že si na screeningu. Jez hodně vlákniny nebo si zkus koupit lactulosu na prujem

zikisek
2. lis 2019

Pohyb 🙂 ja chodim doma na pasu v tempicku do kopce ob den a nadymani uz neresim.Jinak jsem strasne trpela,takove bolesti,bricho obrovske,protivna jsem byla atd atd...ted chodim ob den takhle nejaky vetsi pohyb a zlepsilo se to uplne obrovsky 🙂 zima je mi taky porad a hlava mr taky boli,ale bez leku,ty neberu.Espumisan mi taky nepomahal..ja fakt jen ten pohyb a je klidek 🙂

kikina0033
autor
2. lis 2019

@kiki1912 děkuji,taky si myslím no,no jdu tam teď v pondělí takže budu 13+2tt a z plodove vody třeba by to potom nešlo? Necítím se na to že by mi měli brát krev a zjistili by třeba aj zánět v krvi meb o něco abych nezanedbala,už jednou jsem ležela se zánětem v krvi v nemocnici tak nechci aby se prckovi něco stalo

kikina0033
autor
2. lis 2019

@zikisek ja právě mám do toho teploty,vždycky si dám prášek na teplotu ale pak po několika hodinách to zase vyroste ta teplota a sotva vždycky doma chodím jak mrtvola,spíš si myslím abych neměla zánět do krve

kiki1912
2. lis 2019

@kikina0033 plodovku (amniocentezu) by Ti stejně dělali až v 16tt dřív ne a stejně bys i potom musela dodržovat klid na lůžku. Krev Ti tak jako tak budou muset vzít aby to pak naházeli do toho softwaru. Zašla bych si k doktorovi obvodnímu a nechala si udělat krevní testy

jancabr
2. lis 2019

Já mužů ze zkušenosti doporučit Hylak forte. Pěkně srovná střevní mikroflóru

kikina0033
autor
2. lis 2019

@kiki1912 no klid na lůžku,to by mohlo projít,mám sice doma skoro dvouletou cácorku ale většinu času,když je mi zle,tak jsem zalezlá v posteli a jí třeba nechám se koukat na pohádky nebo písničky v kočárku.No já právě myslela že kdyby mi tu krev vzali tak aby tam nezjistili nějaký ten zánět kdyby byl v krvi aby to nějak neskreslovalo výsledky pak..k obvodnímu se pak chystám taky,kdybych nemohla na ten screening,tak půjdu ale dřív jak druhý den mi je neudělají,s tím už mám zkušenost ale děkuji za radu

kikina0033
autor
2. lis 2019

@jancabr zkusím a uvidim,případně doktor nebo pohotovost to pak jistí 😂

kiki1912
2. lis 2019

@kikina0033 no já mám od včerejška nařízený klidový režim na lůžku a to sem byla včera 27+5tt

kikina0033
autor
2. lis 2019

@kiki1912 no já v tu dobu před dvěma roky byla v nemocnici taky v tomto období jak vy a zjistili mi zánět v krvi,tak si právě myslím aby to nebylo totéž teď co mám,protože jsem z ničeho nic byla už aj zvracet,vždy když si dám prášek tak teplota povolí ale po cca 3-4hodinách znovu zimnice,celý člověk mě volí,sotva chodím a zase teplota,zkusím vydržet do zítra a jinak rovnou ráno na pohotovost teď by se mnou nic nedělali když je víkend

kiki1912
2. lis 2019

@kikina0033 omyl dělali by s Tebou. V 1 trimestru je nejrizikovejsi být nemocna

kikina0033
autor
2. lis 2019

@kiki1912 No to vím no..posledně když jsem tam byla tak mi ani primářka nevěřila,že mám teploty,měla jsem kdysi skoro 40 a její teploměr na čelo ukazoval 37 :D no potom donesla ještě rtuťovej a teplota skoro 39 :D když by byla možnost 1.screening u nich,tak bych toho využila,aspoň nemusím se bát ze by mimču něco bylo nebo že by se nezjistilo ty vývojové vady

kikina0033
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz