Náhle zvětšené břicho. Čím by to mohlo být?

domi_kralova
23. kvě 2021

Dobrý den. Už tak týden mám výrazně zvětšené břicho a netuším proč. Stalo se mi to už jednou předtím, že jsem to takhle pár dní měla, ale pak to splasklo (mám pocit do původního stavu). Před nedávnem jsem taky měla zánět močových cest, ale brala jsem týden podle předpisu antibiotika. Břicho mě čas od času tak jako lehčeji bolí a přijde mi, že chodím častěji na záchod, ale nic jiného nepociťuju. Přikládám fotky břicha (aktuální a dřívější pro porovnání). Nenapadá někoho něco, čím by to mohlo být?

lilian2111
23. kvě 2021

🤦🏻‍♀️...

marti89
23. kvě 2021

@domi_kralova Pokud nejsi krátce po porodu, kdeby se mohlo dít něco špatně a bylo potřeba jít na kontrolu, tak ses prostě víc najedla, nebo snědla nadýmavý potraviny.

maxulekapcule
23. kvě 2021

To mám běžně po každým obědě 😂

drakenn
23. kvě 2021

Prdy..zkus mátový čaj

palja
23. kvě 2021

@domi_kralova to budou asi větry.

miskatus
23. kvě 2021

@domi_kralova já to měla loni stejne a bylo to tím ze mi začali vadit jablka které mám denně a začaly mě takto nafukovat

domi_kralova
autor
23. kvě 2021

Prosím, pokud vůbec netušíte čím by to mohlo být, tak se přece nemusíte vyjadřovat. Přijde mi, že mnoho z vás mě nebere vážně. Prdy a větry jak píšete, to nejsou. To bych sem ani nepsala (teď už víc jak týden v kuse těžko) kdybych si i jen trochu myslela, že by to mohlo být tímhle.

hasara33
23. kvě 2021

@domi_kralova a těhotná být náhodou nemůžeš? 🤷‍♀️

te_reza
23. kvě 2021

Že si nafouklá může mít XY příčin. Navíc nafoukle nevypadáš. Antibiotika můžou rozhodit zažívání, kup si probiotika.